Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym zjadł coś z rożna hehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym zjadł coś z rożna hehehe

mi jest nie dobrze od tego żarcia :sick3:

Opublikowano

dobra pany ja spadam do jutra :hi:

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

nie no Diman jak potrzebujesz to Ci jutro przyniosę? :cool1::tongue4:

na jutro to bedzie za pozno teraz potrzebuje :gwizdanie:

a co musisz monetę wrzucić żeby zęby umyć? :polew:

no zgadles moja mi licznik zalozyla

Opublikowano

jacy sa najmniejsi ludzie na na swiecie???

polscy drogowcy - wystarczy 5cm śniegu a ich już nie widać

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:16_________________________________________________

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

nie no Diman jak potrzebujesz to Ci jutro przyniosę? :cool1::tongue4:

na jutro to bedzie za pozno teraz potrzebuje :gwizdanie:

a co musisz monetę wrzucić żeby zęby umyć? :polew:

dobre, kupuje to :polew:

Opublikowano

dobra pany ja spadam do jutra :hi:

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

nie no Diman jak potrzebujesz to Ci jutro przyniosę? :cool1::tongue4:

na jutro to bedzie za pozno teraz potrzebuje :gwizdanie:

a co musisz monetę wrzucić żeby zęby umyć? :polew:

no zgadles moja mi licznik zalozyla

:tongue4:

Opublikowano

jacy sa najmniejsi ludzie na na swiecie???

polscy drogowcy - wystarczy 5cm śniegu a ich już nie widać

:polew: :polew: :polew:

buhehehehehe dobre :good:

Opublikowano

ja bym zjadł coś z rożna hehehe

ty mosz synek zachcianki :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym zjadł coś z rożna hehehe

i co jeszcz qwa

wiesz która jest godzina

skąd ci teraz węgiel na grila znajde

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:18_________________________________________________może frytki do tego???

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wungiel to ja załatwię hehehe oo jakąś karkówkę to bym opierdo*** hehehe mmm :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:20_________________________________________________

_________________________________________________może frytki do tego???

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie na frytki niemam ochoty hehe

Opublikowano

wungiel to ja załatwię hehehe oo jakąś karkówkę to bym opierdo*** hehehe mmm :slina: :slina: :slina:

kędzior co ty jesteś chodzący przewód pokarmowy

dopiero co jedliśmy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wungiel to ja załatwię hehehe oo jakąś karkówkę to bym opierdo*** hehehe mmm :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:20_________________________________________________

_________________________________________________może frytki do tego???

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie na frytki niemam ochoty hehe

Diman Ci pochyta frytki :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

mam hodowlę tasiemców muhehehehe

Opublikowano

i zostało nas trzech na placu bitwy

dwóch pijaków i jeden głodomor(kędzior)

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :decayed:

patrzcie to:

<Kreo3S> Hej Beny jesteś?

<ben> nie mam pieniedzy

<Kreos3S> hehe, chcialem spytać czy wiesz jak się robi pierogi?

<ben> Ja pier**le...

<Kreos3S> no co?

<ben> to, że k**wa moi starzy są kucharzami nie znaczy, że ja wiem jak robić

pier**lone pierogi!

<ben> k**wa! Wszyscy tylko się odzywają i pytają: "ej Beny, wiesz jak ugotować ogórkową?"

"Beny ile jajek potrzeba do biszkopta" "Beny jak się robi ciasto do pizzy"?

<ben> I takie inne k**wa pierdolenie.

<ben> Co ja k**wa kuchnia tv? Nie jestem jakis pier**lonym

doradcą kucharskim? Odjebcie się ode mnie z tymi c**jowymi pytaniami.

<ben> nie mam j**anego pojęcia o gotowaniu. Czego k**wa nikt się nie odezwie i nie

zaprosi na browara

<ben> I nawet ty jeszcze przychodzisz z tymi j**anymi w dupe pierogami

<ben> k**wa...

<Kreos3S> Aha

<Kreos3S> To wiesz?

<ben> A masz dobrą mąkę i stolnice?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam hodowlę tasiemców muhehehehe

to weź je wy...dol bo zbankrutujesz na żarcie

jeż jednym tasiemcem sie powozisz

Opublikowano

i zostało nas trzech na placu bitwy

dwóch pijaków i jeden głodomor(kędzior)

:polew:

wy pijoki jedne :polew:

hahaha Somes końcówka dobra hahahaha

Opublikowano

:polew: :polew: :decayed:

patrzcie to:

<Kreo3S> Hej Beny jesteś?

<ben> nie mam pieniedzy

<Kreos3S> hehe, chcialem spytać czy wiesz jak się robi pierogi?

<ben> Ja pier***e...

<Kreos3S> no co?

<ben> to, że ku***a moi starzy są kucharzami nie znaczy, że ja wiem jak robić

pier**lone pierogi!

<ben> ku***a! Wszyscy tylko się odzywają i pytają: "ej Beny, wiesz jak ugotować ogórkową?"

"Beny ile jajek potrzeba do biszkopta" "Beny jak się robi ciasto do pizzy"?

<ben> I takie inne ku***a pierdolenie.

<ben> Co ja ku***a kuchnia tv? Nie jestem jakis pier**lonym

doradcą kucharskim? Odjebcie się ode mnie z tymi c**jowymi pytaniami.

<ben> nie mam j**anego pojęcia o gotowaniu. Czego ku***a nikt się nie odezwie i nie

zaprosi na browara

<ben> I nawet ty jeszcze przychodzisz z tymi j**anymi w dupe pierogami

<ben> ku***a...

<Kreos3S> Aha

<Kreos3S> To wiesz?

<ben> A masz dobrą mąkę i stolnice?

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

ja pir.... skąd to wytrzasnołeś

wyjebana rozmówka

Opublikowano
:przebiegly::decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :decayed:

patrzcie to:

<Kreo3S> Hej Beny jesteś?

<ben> nie mam pieniedzy

<Kreos3S> hehe, chcialem spytać czy wiesz jak się robi pierogi?

<ben> Ja pier***e...

<Kreos3S> no co?

<ben> to, że ku***a moi starzy są kucharzami nie znaczy, że ja wiem jak robić

pier**lone pierogi!

<ben> ku***a! Wszyscy tylko się odzywają i pytają: "ej Beny, wiesz jak ugotować ogórkową?"

"Beny ile jajek potrzeba do biszkopta" "Beny jak się robi ciasto do pizzy"?

<ben> I takie inne ku***a pierdolenie.

<ben> Co ja ku***a kuchnia tv? Nie jestem jakis pier**lonym

doradcą kucharskim? Odjebcie się ode mnie z tymi c**jowymi pytaniami.

<ben> nie mam j**anego pojęcia o gotowaniu. Czego ku***a nikt się nie odezwie i nie

zaprosi na browara

<ben> I nawet ty jeszcze przychodzisz z tymi j**anymi w dupe pierogami

<ben> ku***a...

<Kreos3S> Aha

<Kreos3S> To wiesz?

<ben> A masz dobrą mąkę i stolnice?

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o stanlej chyba po angielsku wyszedł albo już litrki skada

:polew: :polew: :polew:

"gdzie jest qwa ta literka "

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.