Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

<kowal> miałeś kiedyś cycka w buzi??

<zigi> nie:(

<kowal> to co matka cie fiutem karmiła jak byłes dzieckiem??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

stanley a to dlatego tak długo nie pisałeś

trzabyło powiedzieć ktośby ci przeczytał :polew::wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=b_Ic-1xPx3Y&feature=channel

lalalalalalaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja też tak umiem

jak chcesz mogę dla ciebie zatańczyć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________

<kowal> miałeś kiedyś cycka w buzi??

<zigi> nie:(

<kowal> to co matka cie fiutem karmiła jak byłes dzieckiem??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre :good: :good: :good:

Opublikowano

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

Opublikowano

stanley pewnie teraz film ogląda

:polew: :polew: :polew:

dobrze że nie trzeba czytać

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=b_Ic-1xPx3Y&feature=channel

lalalalalalaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja też tak umiem

jak chcesz mogę dla ciebie zatańczyć :polew: :polew: :polew:

hehehe yyyy... yyyyy.... raczej niejestem zainteresowany hehehehe pozatym gdzie by taką rurę znajśc co byś nierozwalił :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

Opublikowano

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

hehe :kox:

Opublikowano

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

Opublikowano

Max jak ty takie rzeczy proponujesz teraz to ja niewiem co ty na ogólnopolskim chłopakom zaprezentujesz muehhehehe :polew: :polew:

Opublikowano

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

ja zaraz też raczej bo pracowity dzień jutro :tongue4:

Opublikowano

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslem ze jestes latwiejszy :decayed:

nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie:

Opublikowano

lubi ktoś Mietka Fogga?

dobry koleś :good:
Opublikowano

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslem ze jestes latwiejszy :decayed:

nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie:

że niby ja byłem łatwy????????? :shocked: ;( :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lubi ktoś Mietka Fogga?

dobry koleś :good:

kędzior ty odstaw już alkohol na dziś

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.