Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslem ze jestes latwiejszy :decayed:

nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie:

że niby ja byłem łatwy????????? :shocked: ;( :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew:

my już mielismy 3 dni picia za sobą

wszytsko bylo proste :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty :polew:

Opublikowano

hehe można powiedzieć że sie Stanley rozumiemy bezsłów hehehe

Max Fogg to był gość jak na tamte czasy :notworthy:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslem ze jestes latwiejszy :decayed:

nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie:

że niby ja byłem łatwy????????? :shocked: ;( :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew:

my już mielismy 3 dni picia za sobą

wszytsko bylo proste :polew:

o świntuchy

stanley ja nie iedziałem że z ciebie taki buchaj

to ja nie wiem czy chce cię zabrać do gliwic

jeszcze nie dojade

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty :polew:

Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube

PS. masz jeszcze wino od teścia ?

Opublikowano

laslalalaal bania lalal baniaaa hehehhe ale mam klimat to ogien hehehe poszedl bym gdzie do knajpyy :>

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslem ze jestes latwiejszy :decayed:

nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie:

że niby ja byłem łatwy????????? :shocked: ;( :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew:

my już mielismy 3 dni picia za sobą

wszytsko bylo proste :polew:

o świntuchy

stanley ja nie iedziałem że z ciebie taki buchaj

to ja nie wiem czy chce cię zabrać do gliwic

jeszcze nie dojade

:polew: :polew: :polew:

spoko, nic sie nie boj

lubie siedziec od tylu, tzn z tylu za kierowca :tongue4:

Opublikowano

hehe można powiedzieć że sie Stanley rozumiemy bezsłów hehehe

Max Fogg to był gość jak na tamte czasy :notworthy:

no wiesz ja tam lubie fasolki i pikololokolo el dente coś tam coś tam

ale ogustach sie nie dyskutuje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

laslalalaal bania lalal baniaaa hehehhe ale mam klimat to ogien hehehe poszedl bym gdzie do knajpyy :>

to podjade po ciebie i idziemy w miasto :gwizdanie:

albo spotkajmy sie w polowie drogi :polew:

Opublikowano

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty :polew:

Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube

PS. masz jeszcze wino od teścia ?

a co może jeszcze z własnym teściowym winem mam przyjść

no chyba nie szczałeś dzisiaj!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fasolki też są spoko :tongue4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:53_________________________________________________

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty :polew:

Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube

PS. masz jeszcze wino od teścia ?

a co może jeszcze z własnym teściowym winem mam przyjść

no chyba nie szczałeś dzisiaj!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o kur*a spadłem ze stołka hahahaha dobry Max hehehe

Stanley biore takse i jadę hehehe

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

czytałem wątek o sliskiej drodze :tongue4:

ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta :tongue4:

zadymiarz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________

chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć :cool1:

mi tez, dasz rade jeszcze

Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo

juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy :tongue4:

co ty mi tu imputujesz ???

na randke chcesz mnie zaprosić

a gdzie kolacja kino

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslem ze jestes latwiejszy :decayed:

nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie:

że niby ja byłem łatwy????????? :shocked: ;( :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4::polew:

my już mielismy 3 dni picia za sobą

wszytsko bylo proste :polew:

o świntuchy

stanley ja nie iedziałem że z ciebie taki buchaj

to ja nie wiem czy chce cię zabrać do gliwic

jeszcze nie dojade

:polew: :polew: :polew:

spoko, nic sie nie boj

lubie siedziec od tylu, tzn z tylu za kierowca :tongue4:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty :polew:

Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube

PS. masz jeszcze wino od teścia ?

a co może jeszcze z własnym teściowym winem mam przyjść

no chyba nie szczałeś dzisiaj!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co sie dziwisz....

ja mam szybkie łącze

bedziesz zadowolony :decayed:

Opublikowano

ostatni filmik hehehe ale musicie go obejrzeć muehehhehe łamie mnie poprostu

Opublikowano

dobra Pany ja spadam :hi:

Opublikowano

fasolki też są spoko :tongue4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:53_________________________________________________

Maxito bez kina świec i wina mu się nie dawaj :cool1:

:polew:

spokojnie trochę się jeszcze poopieram

a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty :polew:

Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube

PS. masz jeszcze wino od teścia ?

a co może jeszcze z własnym teściowym winem mam przyjść

no chyba nie szczałeś dzisiaj!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o kur*a spadłem ze stołka hahahaha dobry Max hehehe

Stanley biore takse i jadę hehehe

kedzior mówie ci odstaw te trunki

co ty nam tu jeszcze zapodasz

może reksia :polew: :polew:

Opublikowano

dobra Pany ja spadam :hi:

:hi: coś słabo Somes hehe

Opublikowano

z innej beczki

kupilem w koncu zaglowek na tyl

mam auto bez pakietu zaglowki na tyl i byl tylko srodek + jeden bok, drugiego boku brak

teraz to juz :kox:

Opublikowano

a już wam nic niepokaże hehehe żyjcie w niewiedzy hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.