Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra Pany ja spadam :hi:

:hi:

do zaś :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra a ja robie kolejnego drina hahaha ale mnei wzieło mmmm hehe

Opublikowano

ostatni filmik hehehe ale musicie go obejrzeć muehehhehe łamie mnie poprostu

to było niezłe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam 3/4 piwka

zobaczymy co bedzie dalej :naughty:

Opublikowano

a już wam nic niepokaże hehehe żyjcie w niewiedzy hehehe

oj nie gniewaj sie pączuszku

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jutro muszę kupićzaopatrzenie bo mi się kończy ;( ale jeszcze na dziś starczy :buhaha::strzal:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:03_________________________________________________

a już wam nic niepokaże hehehe żyjcie w niewiedzy hehehe

oj nie gniewaj sie pączuszku

:polew: :polew: :polew:

Max ty coś chcesz czy cię źlę odbieram? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jutro bedzie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

;( ;( ;( ;( ;(

po co ja piłem to wszystko przez forum tam są sami źli ludzie :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jutro bedzie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

;( ;( ;( ;( ;(

po co ja piłem to wszystko przez forum tam są sami źli ludzie :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew:

Max - jesteśmy z Tobą

zdrowie :)

Opublikowano

jutro muszę kupićzaopatrzenie bo mi się kończy ;( ale jeszcze na dziś starczy :buhaha::strzal:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:03_________________________________________________

a już wam nic niepokaże hehehe żyjcie w niewiedzy hehehe

oj nie gniewaj sie pączuszku

:polew: :polew: :polew:

Max ty coś chcesz czy cię źlę odbieram? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja widze ty masz problemy poalkoholowe? ja dzieki Bogu tego niemam, jedynie co to mnei żołąd trochę boli ale tak to luzz :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:06_________________________________________________

a jutro bedzie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

;( ;( ;( ;( ;(

po co ja piłem to wszystko przez forum tam są sami źli ludzie :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew:

Max - jesteśmy z Tobą

zdrowie :)

do dna panowie!! a później jeszcze jeden i jeszcze razzz :polew:

Opublikowano

zdrowie zdrowie panowie

bawcie się i do zaś ja cisne wrotki do łóżka

ciekawe do której będziecie walczyć może jakiś miting zrobimy kto najdłużej na forum siedział

macie szanse panowie

:hi: :hi: :hi:

dobrej nocy i owocnych rozmów

Opublikowano

zdrowie zdrowie panowie

bawcie się i do zaś ja cisne wrotki do łóżka

ciekawe do której będziecie walczyć może jakiś miting zrobimy kto najdłużej na forum siedział

macie szanse panowie

:hi: :hi: :hi:

dobrej nocy i owocnych rozmów

jak podpuscil....

Opublikowano

zdrowie zdrowie panowie

bawcie się i do zaś ja cisne wrotki do łóżka

ciekawe do której będziecie walczyć może jakiś miting zrobimy kto najdłużej na forum siedział

macie szanse panowie

:hi: :hi: :hi:

dobrej nocy i owocnych rozmów

cienki bolek z niego, i znowu Stanley zostaliśmy tylko we dwoje :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może i bolek

ale napewno nie cienki

spadam :hi: :hi:

Opublikowano

może i bolek

ale napewno nie cienki

spadam :hi: :hi:

wiem że nie cienki :) ale takie jest powiedzonko więc go zmieniać niemożna hehehe

trzymaj się Max :hi: słodkich :wink4::polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:15_________________________________________________Max zadzwoń do Akjama muhehehehe :good: spytaj czy śpi ahha

Opublikowano

może i bolek

ale napewno nie cienki

spadam :hi: :hi:

zostan jeszcze chwile :naughty:

Opublikowano

może i bolek

ale napewno nie cienki

spadam :hi: :hi:

zostan jeszcze chwile :naughty:

dobrze mówi polać mu :> i tak masz wolne Max i tak :naughty: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:17_________________________________________________a teraz poślę kolejnego linka hehe mam ten dźwięk ustawiony na budzik hehehe działa :good:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

liczylem z ciekawosci skladke na ubezpieczenie auta, bo dzis kumpel liczyl na magane scenic z 2003r z pelnym AC i wyszlo mu 1600zl

ja policzylem dla siebie i wyszlo 2700zl. znizki mam takie same i wynik mnie zszokowal ( liczylem na stronie mBank) czyżby tak tam nie lubili Audi....[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:18_________________________________________________Kędzior, ja mam zbyt lekki sen

jabym to sie obudzil jakby ten gosciu na pierwszego lepszego mlecza stanął :cool1:

Opublikowano

coś przekombinowałeś najlepiej iść i się spytać a nie przez te kalkulatorki :wink4:

Opublikowano

Kedzior ile musielibyśmy mieć alkoholu żeby Gliwice dogonić ? :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.