Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafał nagram :)

Kędzior ja mam wersje bez cracka..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Rafał nagram :smiley:

Jak masz jakieś płyty w domu to nagraj mi a ja Ci przywiozę czystą płyte. Tylko czy to idzie na cd czy dvd??

Opublikowano
Rafał nagram :smiley:

Jak masz jakieś płyty w domu to nagraj mi a ja Ci przywiozę czystą płyte. Tylko czy to idzie na cd czy dvd??

hehhe przez spoty to już zabrakło płyt w sklepie w którym kupuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemacie :hi:

Opublikowano

kurde, jaki ja dzisiaj zawiany jestem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________kto wie gdzie znajduje sie w AJMie zawor N75

kumpel ma do wymiany i nie wiemy gdzie go szukac :confused4:

Opublikowano

kurde, jaki ja dzisiaj zawiany jestem

sprecyzuj :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:10_________________________________________________

kurde, jaki ja dzisiaj zawiany jestem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________kto wie gdzie znajduje sie w AJMie zawor N75

kumpel ma do wymiany i nie wiemy gdzie go szukac :confused4:

między suszarką a chłodnicą jest w AFN a w AJM? :mysli:
Opublikowano

kurde, jaki ja dzisiaj zawiany jestem

sprecyzuj :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:10_________________________________________________

kurde, jaki ja dzisiaj zawiany jestem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________kto wie gdzie znajduje sie w AJMie zawor N75

kumpel ma do wymiany i nie wiemy gdzie go szukac :confused4:

między suszarką a chłodnicą jest w AFN a w AJM? :mysli:

nazwałbym to kacem :decayed:

chyba jeszcze jedno piwko z wczoraj mi zostało :naughty:

Opublikowano

nazwałbym to kacem :decayed:

chyba jeszcze jedno piwko z wczoraj mi zostało :naughty:

a ja zapierdalam od rana :wallbash:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:15_________________________________________________i spadam to czynić wciąż :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

a ja obmyślam co by tu zrobić z wydechem żeby ladnie brzmial hehehe

Opublikowano

a ja obmyślam co by tu zrobić z wydechem żeby ladnie brzmial hehehe

no ja na zmiane jak czegoś nie wożę ducato to poleruje felgi :wallbash: 3cia skończona, 4ta w trakcie... uff...

teraz dla rozluźnienia biorę się zaraz za obklejanie podsufitki i słupków alkantarą :kox:

Opublikowano

mówisz żeś taki pracuś hehe

Opublikowano

mówisz żeś taki pracuś hehe

taaa ale cały weekend za to przepije :kox:

Opublikowano

hehe i tak trzymać ja niestety mam szkołe w ten weekend więc kicha :angry:

Opublikowano

hehe i tak trzymać ja niestety mam szkołe w ten weekend więc kicha :angry:

:nabijasie:
Opublikowano

hehe i tak trzymać ja niestety mam szkołe w ten weekend więc kicha :angry:

:nabijasie:

no ale to niejest śmieszne ;(

Opublikowano

hehe i tak trzymać ja niestety mam szkołe w ten weekend więc kicha :angry:

:nabijasie:

no ale to niejest śmieszne ;(

owszem jest :decayed:

Opublikowano

to jest nieuczciwe a nie...

Opublikowano

to jest nieuczciwe a nie...

hehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:59_________________________________________________Kędzior wyslij mi linka do tych statystyk, oczywiscie jak jest taka mozliwosc :naughty:

Opublikowano

posłałem ci na pw hehhee wstalem kolo 13 chyba i taki jakis niedo zycia jestem

Opublikowano

to jest nieuczciwe a nie...

życie :decayed: było się (nie) uczyć :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.