Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera a mi zostało alko na tylko jeszcze jednego drina ;( :blink:

:pociesz:

Stanley czemu ty tak daleko mieszkasz hehehe musimy zostać sąsiadami muehehehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cholera a mi zostało alko na tylko jeszcze jednego drina ;( :blink:

:pociesz:

Stanley czemu ty tak daleko mieszkasz hehehe musimy zostać sąsiadami muehehehehe

pod nami jest puste mieszkanie

składaj papiery do urzędu miasta katowice i moze cos z tego bedzie :kox:

Opublikowano
:hi::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

:hi::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Krolu ile redsów dzisiaj pochłonąłeś ? :cool1:

Opublikowano

dobra, to przyjade z żoną :kwasny:

hehe

spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona :tongue4:

:bicz3: :bicz3:

pieronie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a to pisałeś o swojej żonie?

:decayed:

no wsumie tak obie blondynki wiec kto sie pokapuje

Diman, a Ty idziesz ze swoją ?

bo nie widze twojej na liście :gwizdanie:

niestety nie bo pracuje do pozna
Opublikowano

cholera a mi zostało alko na tylko jeszcze jednego drina ;( :blink:

:pociesz:

Stanley czemu ty tak daleko mieszkasz hehehe musimy zostać sąsiadami muehehehehe

pod nami jest puste mieszkanie

składaj papiery do urzędu miasta katowice i moze cos z tego bedzie :kox:

mnie się marzy domek mały ale domek :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________witaj Krolu spóźnialski :gwizdanie: :gwizdanie: hehe :hi:

Opublikowano

:hi::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Krolu ile redsów dzisiaj pochłonąłeś ? :cool1:

4 warki :) juz mam fajnie :)

Opublikowano

cholera a mi zostało alko na tylko jeszcze jednego drina ;( :blink:

:pociesz:

Stanley czemu ty tak daleko mieszkasz hehehe musimy zostać sąsiadami muehehehehe

pod nami jest puste mieszkanie

składaj papiery do urzędu miasta katowice i moze cos z tego bedzie :kox:

mnie się marzy domek mały ale domek :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________witaj Krolu spóźnialski :gwizdanie: :gwizdanie: hehe :hi:

kuźwa, Ty to musisz mocne te driny sobie robić :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________

:hi::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Krolu ile redsów dzisiaj pochłonąłeś ? :cool1:

4 warki :) juz mam fajnie :)

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

Opublikowano

cholera a mi zostało alko na tylko jeszcze jednego drina ;( :blink:

:pociesz:

Stanley czemu ty tak daleko mieszkasz hehehe musimy zostać sąsiadami muehehehehe

pod nami jest puste mieszkanie

składaj papiery do urzędu miasta katowice i moze cos z tego bedzie :kox:

mnie się marzy domek mały ale domek :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________witaj Krolu spóźnialski :gwizdanie: :gwizdanie: hehe :hi:

kuźwa, Ty to musisz mocne te driny sobie robić :gwizdanie:

hehe lubie wysoko sobie poprzeczkę postawić :> nom musimy się kiedy zgadać na jakie alko bo temat zaś upadł z wypadem do baru :thumbdown:

Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil
Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil

a będziesz, ze mną śpiewać ;>

Opublikowano

cholera a mi zostało alko na tylko jeszcze jednego drina ;( :blink:

:pociesz:

Stanley czemu ty tak daleko mieszkasz hehehe musimy zostać sąsiadami muehehehehe

pod nami jest puste mieszkanie

składaj papiery do urzędu miasta katowice i moze cos z tego bedzie :kox:

mnie się marzy domek mały ale domek :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________witaj Krolu spóźnialski :gwizdanie: :gwizdanie: hehe :hi:

kuźwa, Ty to musisz mocne te driny sobie robić :gwizdanie:

hehe lubie wysoko sobie poprzeczkę postawić :> nom musimy się kiedy zgadać na jakie alko bo temat zaś upadł z wypadem do baru :thumbdown:

trzeba jakąś ankiete wstawić :naughty:

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

:good:

jak coś to Diman nas przenocuje :gwizdanie:

Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil

a będziesz, ze mną śpiewać ;>

ale Diman zna tylko kolędy hehehe

Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil

a będziesz, ze mną śpiewać ;>

jasne :good:
Opublikowano

siema krolu

szkoda że odpadam w piątek a tak się ciekawie zapowiadało ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

Opublikowano

szacun :decayed:

ja jade do SG w piątek więc moge Cię zabrać

bo Max odpada

Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic :drunk:

:good:

jak coś to Diman nas przenocuje :gwizdanie:

spoko dwa miejsca mam :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.