Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

eeeee noooooooooooo

lepiej jak Orłoś w teleexpressie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

Opublikowano

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

Opublikowano

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

sprawdź czy w domu chleb i rum na kościach

z draku laku to i kit dobry

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

miałbym jeszcze jedno, ale ten blond szatan mi porwał i wypił :(

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

już się tak nie smaruj wiemy że jesteś zabawny :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak sie zdenerwuję to walę do tereski (monopol 24h)

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

miałbym jeszcze jedno, ale ten blond szatan mi porwał i wypił :(

:polew: :polew: :polew:

sprawdź może nie dopiła

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

miałbym jeszcze jedno, ale ten blond szatan mi porwał i wypił :(

:polew: :polew: :polew:

sprawdź może nie dopiła

sahara ;(

Opublikowano

jak sie zdenerwuję to walę do tereski (monopol 24h)

powiem ci to już choroba

AA nadchodzi robić ci już rezerwacje

wpisowe gratis :wink4: :wink4:

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

już się tak nie smaruj wiemy że jesteś zabawny :kox: :kox: :kox:

zabawny to jest klaun (no chyba że ci o to chodziło) ja jestem wesoły :>

http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U buehehehhehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą

kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie

dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________

Hej Panowie z wieczorka! kto mi streściparę stron SPAMU? :naughty::tongue4:

siemasz :hi: yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol :wink4:

kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ja taki trochę żartowniś jestem :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________

noi ostatni drinn ;( ;( ;(

ja mam ostatnie piwo ;(

łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;(

miałbym jeszcze jedno, ale ten blond szatan mi porwał i wypił :(

:polew: :polew: :polew:

sprawdź może nie dopiła

sahara ;(

ma spust :wink4:

Opublikowano

jak sie zdenerwuję to walę do tereski (monopol 24h)

powiem ci to już choroba

AA nadchodzi robić ci już rezerwacje

wpisowe gratis :wink4: :wink4:

widzę że masz tam Max jakieś układy :naughty: :naughty: hehe

Opublikowano

nie ważne może temat zmienimy [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:24_________________________________________________

jak sie zdenerwuję to walę do tereski (monopol 24h)

powiem ci to już choroba

AA nadchodzi robić ci już rezerwacje

wpisowe gratis :wink4: :wink4:

widzę że masz tam Max jakieś układy :naughty: :naughty: hehe

pd każdego pozyskanego klienta mam Litra

więc widzisz warto

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ile masz podstawy? :gwizdanie:

Opublikowano

hmm to może zróbmy tak ja się zapisze ty dostaniesz litra i go wypijemy razem co ty na to? :>

z czym zmieńmy temat? :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:27_________________________________________________

a ile masz podstawy? :gwizdanie:

na ja podstawy to teraz będe miał ze 100kg hehehe

Opublikowano

ja sie zbieram panowie, jutro musze sporo zrobic :confused4:

Opublikowano

już sam się zmienił

powiem ci nie głupi pomysł

jak pijesz to myślisz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.