Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to przepraszam bo takiego podobnego avanta widze jak jade do pracy pod alcatraz

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

ej ej

nie zapędzaj się tak

zostaw coś potrzebującym :gwizdanie:

Opublikowano

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

odmroziłeś? hehe

Stanley mam zaliczenia więc nieda rady ;(

Opublikowano

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

odmroziłeś? hehe

Stanley mam zaliczenia więc nieda rady ;(

Wydaje mi się, że ono w ogóle nie zamarzło tylko się schłodziło :)

Opublikowano

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

odmroziłeś? hehe

Stanley mam zaliczenia więc nieda rady ;(

to sie synek ucz, a nie siedzisz na forum :tongue4:

Opublikowano

a to przepraszam bo takiego podobnego avanta widze jak jade do pracy pod alcatraz

spoko luzzz :cool1: ja mam ramy klubowe jak byś mnie gdzie widział na drodze :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

odmroziłeś? hehe

Stanley mam zaliczenia więc nieda rady ;(

to sie synek ucz, a nie siedzisz na forum :tongue4:

przecież niebędę się cały czas uczył :tongue4: chwila przerwy jak najbardziej wskazana, najważniejsze że zdążyłem zeszyt do religii uzupełnić :polew: :polew: :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:40_________________________________________________kto jeszcze niezapłacił za kalendarz? :bicz:

Opublikowano

a to przepraszam bo takiego podobnego avanta widze jak jade do pracy pod alcatraz

spoko luzzz :cool1: ja mam ramy klubowe jak byś mnie gdzie widział na drodze :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

odmroziłeś? hehe

Stanley mam zaliczenia więc nieda rady ;(

to sie synek ucz, a nie siedzisz na forum :tongue4:

przecież niebędę się cały czas uczył :tongue4: chwila przerwy jak najbardziej wskazana, najważniejsze że zdążyłem zeszyt do religii uzupełnić :polew: :polew: :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:40_________________________________________________kto jeszcze niezapłacił za kalendarz? :bicz:

ja nie zapłaciłem

:polew: bo nie zamawiałem :decayed:

Opublikowano

hehe żartowniś ile już wypiłeś? :gwizdanie:

Opublikowano

hehe żartowniś ile już wypiłeś? :gwizdanie:

nie pije :decayed:

pisze prace mgr :disgust:

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Dopiero :gwizdanie:

nom niestety hehhe

a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony?

Ja w ten weekedn juz mówie dość zmieniam na kit czyli amorki Sachs plus springi -30mm h&r :naughty:

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Dopiero :gwizdanie:

nom niestety hehhe

a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony?

Ja w ten weekedn juz mówie dość zmieniam na kit czyli amorki Sachs plus springi -30mm h&r :naughty:

co aż taka tragedia?

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Dopiero :gwizdanie:

nom niestety hehhe

a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony?

Ja w ten weekedn juz mówie dość zmieniam na kit czyli amorki Sachs plus springi -30mm h&r :naughty:

co aż taka tragedia?

No daj spokój chciałem spróbować gwintu i spróbowałem. Myślałem że będzie lepiej ale jednak wracam do czegoś sprawdzonego, czegoś co jest kompromisem między sportem, komfortem i wyglądem auta :gwizdanie:

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

wkońcu ktoś podziela moją opinię :good: albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :thumbdown::polew: :polew: :polew: jesteś w spisku z Puckiem?

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

wkońcu ktoś podziela moją opinię :good: albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :thumbdown::polew: :polew: :polew: jesteś w spisku z Puckiem?

Pucek już nie chcę Twojego gwintu bo na ostatnim spocie jeździł moim i też powiedział że ni hu.. gwintu. 1BE za wysoko stoi trochę ale takie springi -30, -35 są optymalne

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

:gwizdanie:

nie ma jak komfotwahrwerk :decayed:

czyli 1BA :decayed:

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

Nie to jak dla mnie jest za miękkie :gwizdanie: Szkoda że audi nie zrobiło czegoś w stylu bmw. Bmw na ori zawiasie przyzwoicie wygląda nawet na większej feldze i prowadzi sie sztywniej

:gwizdanie:

nie ma jak komfotwahrwerk :decayed:

czyli 1BA :decayed:

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

wkońcu ktoś podziela moją opinię :good: albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :thumbdown::polew: :polew: :polew: jesteś w spisku z Puckiem?

Pucek już nie chcę Twojego gwintu bo na ostatnim spocie jeździł moim i też powiedział że ni hu.. gwintu. 1BE za wysoko stoi trochę ale takie springi -30, -35 są optymalne

:wink4: 1BE + 18" i jest moim zdaniem wsam raz :> szkoda że do mojej tak ciężko znajść 1BE :confused4:

Opublikowano

widzisz a śmiałeś się ze mnie że niechcę gwintu :tongue4: aż tak masz twardo czy za nisko?

Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach :naughty: Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: :wallbash:

wkońcu ktoś podziela moją opinię :good: albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :thumbdown::polew: :polew: :polew: jesteś w spisku z Puckiem?

Pucek już nie chcę Twojego gwintu bo na ostatnim spocie jeździł moim i też powiedział że ni hu.. gwintu. 1BE za wysoko stoi trochę ale takie springi -30, -35 są optymalne

:wink4: 1BE + 18" i jest moim zdaniem wsam raz :> szkoda że do mojej tak ciężko znajść 1BE :confused4:

Nie tylko do Twojej cieżko znaleźć tylko ogólnie 1BE ciężko znaleźć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.