Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

jak bym sobie przyczepił znaczek to prawie tak jak u mnie by było

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ty masz całkiem w cipkę

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy wszystkie spoty muszą mieć miejsce w tygodniu??? kurcze.... :confused4: chyba że się mylę.... a na spocie mogę kupić też naklejkę wypukła bo przelewu na te kilkanaście złotych na razie jakoś nie udało mi się zrobić, tym bardziej zza granicy :wallbash:

w weekend ciężka sprawa bo u nas auta odpoczywają gdy właściciele balują akurat w te magiczne dni :drunk:

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

jak bym sobie przyczepił znaczek to prawie tak jak u mnie by było

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

PRAWIE robi wielką różnicę :decayed: :decayed: :decayed:

dzieki... ;(

hehehe :decayed:

Opublikowano

czy wszystkie spoty muszą mieć miejsce w tygodniu??? kurcze.... :confused4: chyba że się mylę.... a na spocie mogę kupić też naklejkę wypukła bo przelewu na te kilkanaście złotych na razie jakoś nie udało mi się zrobić, tym bardziej zza granicy :wallbash:

O wypukłych nic nie wiem ale może keżor ma coś w zanadrzu...

P.S. A co Ci kolego się stało, że masz już żółtego kropka? :gwizdanie:

Opublikowano

KędziSAN, widze ostro ostatnio poczynasz na forum :gwizdanie:

Opublikowano

KędziSAN, widze ostro ostatnio poczynasz na forum :gwizdanie:

eee niewiem o co ci chodzi? możesz rozwinąć swoją myśl?

Opublikowano

KędziSAN, widze ostro ostatnio poczynasz na forum :gwizdanie:

eee niewiem o co ci chodzi? możesz rozwinąć swoją myśl?

statystyki z dnia dzisiejszego np[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________ :kox::cool1:

Opublikowano

KędziSAN, widze ostro ostatnio poczynasz na forum :gwizdanie:

eee niewiem o co ci chodzi? możesz rozwinąć swoją myśl?

statystyki z dnia dzisiejszego np[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________ :kox::cool1:

nom mam wolne to sobie siedzę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

KędziSAN, widze ostro ostatnio poczynasz na forum :gwizdanie:

eee niewiem o co ci chodzi? możesz rozwinąć swoją myśl?

statystyki z dnia dzisiejszego np[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________ :kox::cool1:

nom mam wolne to sobie siedzę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak wam cos opowiem we wtorek to padniecie :polew: :polew: :polew:

zdolniacha ze mnie jak skurw...syn :decayed:

Opublikowano

StanleySan pisz teraz a we wtorek też się z tego pośmiejemy muhehehe

Opublikowano

StanleySan pisz teraz a we wtorek też się z tego pośmiejemy muhehehe

nie moge na forum :polew:

Opublikowano

StanleySan pisz teraz a we wtorek też się z tego pośmiejemy muhehehe

nie moge na forum :polew:

Pisz a nie :gwizdanie:
Opublikowano

StanleySan pisz teraz a we wtorek też się z tego pośmiejemy muhehehe

nie moge na forum :polew:

Pisz a nie :gwizdanie:

No dawaj! Dawaj! :good:
Opublikowano

niewstydź się hhehehe :decayed: każdy popełnia gafyy hehe :decayed:

Opublikowano

to nie gafa :wink4:

chociaż, może i troszkę :gwizdanie:

Opublikowano

to nie gafa :wink4:

chociaż, może i troszkę :gwizdanie:

nietrzymaj nas w niepewności daj się pośmiać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie mogę...

:polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:48_________________________________________________nie moge bo to dotyczy mojej niuni :no:

http://www.viva.mercedes-benz.pl/content/poland/retailer-4/viva-trans/pl/home/trucks/home/services/our_team.html#mainnav

:decayed:

ale jestem fotogeniczny

Opublikowano

"Specjalista ds. napraw powypadkowych" muehhehehehe kozakkk[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:56_________________________________________________twojej niuni że żony czy że autka? :polew:

Opublikowano

"Specjalista ds. napraw powypadkowych" muehhehehehe kozakkk[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:56_________________________________________________twojej niuni że żony czy że autka? :polew:

auta,

moja żona to pijawka :polew::tongue4:

Opublikowano

"Specjalista ds. napraw powypadkowych" muehhehehehe kozakkk[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:56_________________________________________________twojej niuni że żony czy że autka? :polew:

auta,

moja żona to pijawka :polew::tongue4:

:naughty::polew::naughty::polew:
Opublikowano

"Specjalista ds. napraw powypadkowych" muehhehehehe kozakkk[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:56_________________________________________________twojej niuni że żony czy że autka? :polew:

auta,

moja żona to pijawka :polew::tongue4:

ok to już teraz będziemy wiedzieli muhehehehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.