Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: wszystkim[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:01_________________________________________________

Kędzior, tak, to prawda, nie chcę Twojego gwinta :decayed:

w poprzednim aucie przeciez miałeś gwint z tego co mówiłeś więc co niewiedziałeś że jest tak twardo? ehehe :polew:

ja pier jak zimno to masakra :shocked:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:07_________________________________________________

siema, ładnie sobie forum w pręta poleciało i sie wyłączyło , aż nie wiedziałem co ze sobą zrobić :no:

ale chyba poza mną nikt nie czekał aż sie włączy :tongue4:

to ide w kime :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________AMNESIA IBIZA ( Video Oficial HD ) ♫ ♫ ♫ 2/2 :kox:

:jerk: :jerk: :jerk::slina: :slina: :slina: massakkrraaaa[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:11_________________________________________________Oko będziesz we wtorek na spocie?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybieram się na wtorkowego spocisza!

O ile nic nie wypadnie.

Zrobiłeś już tłumnik??

Opublikowano

to jak co to byś spowrotem mnie podrzucił na chacjende? bo ja przyjade z Rafałem i albo z nim bym wrócił albo z toba ok?

Opublikowano

Jasne nie ma sprawy!

Mówisz masz :th: :th: :th:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Oko, jak żeś to zrobił ? :doh1:

siema, ładnie sobie forum w pręta poleciało i sie wyłączyło , aż nie wiedziałem co ze sobą zrobić :no:

ale chyba poza mną nikt nie czekał aż sie włączy :tongue4:

to ide w kime :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________AMNESIA IBIZA ( Video Oficial HD ) ♫ ♫ ♫ 2/2 :kox:

zabierz mnie tam nastepnym razem :slina: :slina:

:hi: siemacie

może zamiast do Somesa sie tam wybierzemy :kox:
Opublikowano
Dopisany: 22 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________AMNESIA IBIZA ( Video Oficial HD ) ♫ ♫ ♫ 2/2 :kox:

Proponuje założyć ankietę w spotach wyjazdowych, data wyjazdu dowolna, miejsce Amnezja Klub

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:36_________________________________________________

:siema:

Oko, jak żeś to zrobił ? :doh1:

Za dużo siły i głupoty :cicho:

Opublikowano
  • Autor

ale i tak pierwsza część rządzi :kox: :kox:

Amnesia ibiza ( Video oficial ) ♫ ♫ ♫ 1/2

:banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

wydech bedzie robiony wlasnie w przyszlym tyg :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mój ulubiony taniec ... :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

mój ulubiony taniec ... :evil: :gwizdanie:

kiedyś było dość głośno o tym filmiku a raczej o tej niunii hehe :slina:

siema Wolf :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:58_________________________________________________Keżor pierwsza cześć lepsza chociaż druga też jest ostra :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

ale i tak to jest najlepszy taniec :evil: :evil:

Opublikowano

co wy tak z rana imprezujecie :P after party jakies

Opublikowano
  • Autor

no ja zaraz zdupiam do Gliwic :gwizdanie:

a potem moze coś przyrezam :naughty:

Opublikowano

ale i tak to jest najlepszy taniec :evil: :evil:

nom gdzieś to już widziałem :gwizdanie: hehe ładnie tańcuje ładnie :>

Wolf ostatnio to tu impreza trwa na okrągło hehe

ta Keżor obniż sobie jeszcze glebe hehehe

Opublikowano
  • Autor

ta Keżor obniż sobie jeszcze glebe hehehe

to na wiosne sie zrobi :kox:
Opublikowano

ta Keżor obniż sobie jeszcze glebe hehehe

to na wiosne sie zrobi :kox:

hehe masakra hehe szalonnyy :kox:

Opublikowano

mojego tez trzeba :P

Opublikowano

Wolf niewiem czy słyszałeś ale teraz u nas wszyscy z gwintu rezygnują :decayed: nowa moda im wyżej tym lepiej :polew: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mojego tez trzeba :P

Wolf niewiem czy słyszałeś ale teraz u nas wszyscy z gwintu rezygnują :decayed: nowa moda im wyżej tym lepiej :polew: :gwizdanie:

no to Wolf , możesz sobie wybrać od kogo wziąć Gwinta :kox::tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.