Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no fakt, ostatnio to o tej porze szedłem się golić :polew:

cóż z tego nic mi to nie dało, bo i tak mięsa nie wyrwałem :polew:

Stanleyowa, a Ty też zboczona jesteś, nie wykręcaj się, dzisiaj już co nieco pokazałaś :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

a nie jest trochę za późno na spam? :naughty:

Akjam, jak byś słyszał co potem te Kobiety gadały, to byś padł, normalnie szok :>

jakie za pozno o tej porze to my do imperium ostatnio sie wybieralismy :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:30_________________________________________________

Dzieki Katowiczanie i Chorzowianie za przybycie :good:

Baśka to na prawdę bardzo rozgadana dziewczyna, Stanley chyba do Niej nie pasuje :polew:

Biedny chłopak :>

ała, ona mnie bije :confused4:

idę spać na taborecie w kuchni :no:

lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki :polew:

albo gumowym sadzila :rolleyes:

diman, świntuchu! ...jakim gumowym??? :naughty:

(stanleyowa) :tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:30_________________________________________________

Dzieki Katowiczanie i Chorzowianie za przybycie :good:

Baśka to na prawdę bardzo rozgadana dziewczyna, Stanley chyba do Niej nie pasuje :polew:

Biedny chłopak :>

ała, ona mnie bije :confused4:

idę spać na taborecie w kuchni :no:

lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki :polew:

albo gumowym sadzila :rolleyes:

diman, świntuchu! ...jakim gumowym??? :naughty:

(stanleyowa) :tongue4:

swoje konto se zaloz :tongue4:

pomyśle nad tym, a tymczasem musze wymuszać miejsce przy kompie :tongue4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:32_________________________________________________

no fakt, ostatnio to o tej porze szedłem się golić :polew:

cóż z tego nic mi to nie dało, bo i tak mięsa nie wyrwałem :polew:

Stanleyowa, a Ty też zboczona jesteś, nie wykręcaj się, dzisiaj już co nieco pokazałaś :naughty:

sssoooo tyyy gadaszzzz???

ja zboczona? ...chyba mnie z kimś pomyliłeś! :gwizdanie:

Opublikowano

no fakt, ostatnio to o tej porze szedłem się golić :polew:

cóż z tego nic mi to nie dało, bo i tak mięsa nie wyrwałem :polew:

Stanleyowa, a Ty też zboczona jesteś, nie wykręcaj się, dzisiaj już co nieco pokazałaś :naughty:

bos za duzo chcial naraz :naughty:

Opublikowano

dobra Panowie i Panie... Ja spadam w kimono! Może jakiś filmik jeszcze obejrzę... :hi:

Opublikowano

dobra Panowie i Panie... Ja spadam w kimono! Może jakiś filmik jeszcze obejrzę... :hi:

:hi: narka

Opublikowano

dobra Panowie i Panie... Ja spadam w kimono! Może jakiś filmik jeszcze obejrzę... :hi:

:hi: narka

Choć może będę co jakiś czas zerkał... :naughty: :naughty:
Opublikowano

dobra Panowie i Panie... Ja spadam w kimono! Może jakiś filmik jeszcze obejrzę... :hi:

narqa , tylko nie na redtube :naughty:

Opublikowano

na mnie też już czas, Dobranoc :hi:

Opublikowano

na mnie też już czas, Dobranoc :hi:

no papa Panie grzeczny :tongue4:

Opublikowano

to stanley zostalismy sami na polu bitwy :cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:50_________________________________________________ide se zrobic cos do zjedzenia zara wracam

Opublikowano

Dobranoc wszystkim... ode mnie i Stanleya :>

Opublikowano

Dobranoc wszystkim... ode mnie i Stanleya :>

no to narazie basia i stanley

Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

:good:

Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

:good:

a co ty jeszcze na forum robisz?

nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe :polew:

Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

:good:

a co ty jeszcze na forum robisz?

nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe :polew:

luci zarzywa blogiego snu :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil

Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

:good:

a co ty jeszcze na forum robisz?

nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe :polew:

luci zarzywa blogiego snu :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil

sknera :tongue4:

Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

:good:

a co ty jeszcze na forum robisz?

nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe :polew:

luci zarzywa blogiego snu :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil

sknera :tongue4:

nie sknera tylko oszczednis :tongue4:
Opublikowano

dobra jeszcze jesteśmy na czas spożycia jednego browca :tongue4:

:good:

a co ty jeszcze na forum robisz?

nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe :polew:

luci zarzywa blogiego snu :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil

sknera :tongue4:

nie sknera tylko oszczednis :tongue4:

to zrelaksuj sie troszkę ...

Kabaret Moralnego Niepokoju - Drzwi

:decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:13_________________________________________________do rana... znaczy sie do południa :tongue4:

Opublikowano

kabaret pierwsza liga idzie sie z nimi usmiac ale spadam juz zgascie swiatlo basia i stanley :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.