Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zboczuchy :decayed: Kędzior znajdź se wreszcie panienkę :tongue4:

Stanley liczymy jutro na Ciebie z tą ropą że zagadasz :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafał nieznam żadnej z którą bym wytrzymał a która by mnie chciała :polew:

Opublikowano

Zboczuchy :decayed: Kędzior znajdź se wreszcie panienkę :tongue4:

Stanley liczymy jutro na Ciebie z tą ropą że zagadasz :naughty:

musze wyczuć dobry moment :wink4:

Opublikowano

Rafał nieznam żadnej z którą bym wytrzymał a która by mnie chciała :polew:

:polew: :polew:

Zboczuchy :decayed: Kędzior znajdź se wreszcie panienkę :tongue4:

Stanley liczymy jutro na Ciebie z tą ropą że zagadasz :naughty:

musze wyczuć dobry moment :wink4:

:good:
Opublikowano

w sumie to bardziej chodzi o to która by mnie chciała muehhehe :polew:

Opublikowano

w sumie to bardziej chodzi o to która by mnie chciała muehhehe :polew:

Na pewno się jakaś znajdzie :naughty: :naughty:
Opublikowano

w sumie to bardziej chodzi o to która by mnie chciała muehhehe :polew:

Na pewno się jakaś znajdzie :naughty: :naughty:

tiaaa już prawie rok i się znaleźć niemoże heheh chyba jestem zbyt przystojny i onieśmielam laski ehehehe

Opublikowano
:hi: Witam panowie :wink4: Kurde ofiara mrozow wezyk od pompki wspomagania hu... strzelil :disgust: A wy jak tam grzejecie bryczki ?? :decayed:
Opublikowano

:hi: Witam panowie :wink4: Kurde ofiara mrozow wezyk od pompki wspomagania hu... strzelil :disgust: A wy jak tam grzejecie bryczki ?? :decayed:

:hi:

moja od wtorku odpoczywa na parkingu hehehe

Opublikowano

moja po wczorajszej wymianie swiec pali od strzala :kox:

Opublikowano

A moja marznie pod blokiem :decayed: nie mogę na nią już patrzeć... chyba ją na spota umyję :decayed:

Opublikowano

moja po wczorajszej wymianie swiec pali od strzala :kox:

żeby ci machy nie wyrwało teraz :tongue4:

Opublikowano

Heh to tylko moja biedna ucierpiala ;( Albo u nas tak zimno :decayed:

Opublikowano

A moja marznie pod blokiem :decayed: nie mogę na nią już patrzeć... chyba ją na spota umyję :decayed:

nie myj jeszcze chyba ze masz ogrzewany garaz co by wyschnal bo jak nie to bedziesz mial takiego samego jak mial teraz w piatek na zlocie bishkopt caly z lodu

Opublikowano

za słabo ją ogrzewasz ja wieczorem koło swojej ognisko lub koksownik stawiam żeby mogła się ogrzać hehe

Opublikowano

za słabo ją ogrzewasz ja wieczorem koło swojej ognisko lub koksownik stawiam żeby mogła się ogrzać hehe

to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc :tongue4::polew:

Opublikowano

za słabo ją ogrzewasz ja wieczorem koło swojej ognisko lub koksownik stawiam żeby mogła się ogrzać hehe

to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc :tongue4::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no jaaasne moja pali i jest git.... ;)

Opublikowano

za słabo ją ogrzewasz ja wieczorem koło swojej ognisko lub koksownik stawiam żeby mogła się ogrzać hehe

to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc :tongue4::polew:

jaki grill taki zapach hehehe a że grilla mam kozak to wiesz... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A moja marznie pod blokiem :decayed: nie mogę na nią już patrzeć... chyba ją na spota umyję :decayed:

nie myj jeszcze chyba ze masz ogrzewany garaz co by wyschnal bo jak nie to bedziesz mial takiego samego jak mial teraz w piatek na zlocie bishkopt caly z lodu

Fajnie wygladala :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.