Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

ma więcej koni od mojego APU :polew:

a na poważnie to widziałem, nawet Króla wyprzedził :>

no co ty - muszę sprawdzić...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie:

no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro :decayed:

Teraz to na pewno już nie da Ci pojeździć bo pomyśli że lecisz na jego furę :polew: :polew:
Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

ma więcej koni od mojego APU :polew:

a na poważnie to widziałem, nawet Króla wyprzedził :>

no co ty - muszę sprawdzić...

no niestety krolu przegrywasz pisz cos zanim go nie ma[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:47_________________________________________________

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie:

no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro :decayed:

Teraz to na pewno już nie da Ci pojeździć bo pomyśli że lecisz na jego furę :polew: :polew:

nie no leciec nie lece ale fajnie sie tym jezdzilo :wink4:

Opublikowano
no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro :decayed:

Teraz to na pewno już nie da Ci pojeździć bo pomyśli że lecisz na jego furę :polew: :polew:

nie no leciec nie lece ale fajnie sie tym jezdzilo :wink4:

To fakt też miałem okazję pojeździć :naughty:

Opublikowano

powitanie koledzy muszę kiedyś na Katowicki slocik podjechać moim golaskiem.... :naughty:

Opublikowano

ja idę spać :hi:

Opublikowano

powitanie koledzy muszę kiedyś na Katowicki slocik podjechać moim golaskiem.... :naughty:

dobrze że masz takie podejście, a nie jak niektórzy koledzy którzy wpadną dopiero wtedy jak będą mieli wyrezane auto :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________

ja idę spać :hi:

królu, nie łam się, będzie dobrze :polew:

Opublikowano

ja idę spać :hi:

nara :hi:
Opublikowano

ja idę spać :hi:

:hi:

powitanie koledzy muszę kiedyś na Katowicki slocik podjechać moim golaskiem.... :naughty:

dobrze że masz takie podejście, a nie jak niektórzy koledzy którzy wpadną dopiero wtedy jak będą mieli wyrezane auto :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________

ja idę spać :hi:

królu, nie łam się, będzie dobrze :polew:

Dobre Pucek :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:54_________________________________________________

powitanie koledzy muszę kiedyś na Katowicki slocik podjechać moim golaskiem.... :naughty:

Zapraszamy :wink4:
Opublikowano

wiem Rafał :>

w tym momencie trzeba chyba pozdrowić Kolegę z Sosnowca :polew:

Opublikowano

kolego Pucek looknij na moją CZWÓRECZKĘ... bo mam fotki na pokaż swoją niunię i kilka pytań ale jakos nikt nie chce się wypowiedzieć.... :confused4:

Opublikowano

Rafal87 dzięki na bank wpadnę jak tylko mi na to czas pozwoli.... :hi:

Opublikowano

wiem Rafał :>

w tym momencie trzeba chyba pozdrowić Kolegę z Sosnowca :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________

kolego Pucek looknij na moją CZWÓRECZKĘ... bo mam fotki na pokaż swoją niunię i kilka pytań ale jakos nikt nie chce się wypowiedzieć.... :confused4:

wrzuc linka obadamy
Opublikowano

looknijcie na moją Niuńkę... i powiedźcie co i jak na jej temacik....tam nawet propozycje letnich kapci zaprezentowałem.... :naughty:

Opublikowano

wiem Rafał :>

w tym momencie trzeba chyba pozdrowić Kolegę z Sosnowca :polew:

To dla kolegi z mysłowic raczej :tongue4:
Opublikowano

no i sie ożywiła moja stronka z A4 dzięki Panowie

Opublikowano

wiem Rafał :>

w tym momencie trzeba chyba pozdrowić Kolegę z Sosnowca :polew:

To dla kolegi z mysłowic raczej :tongue4:

a no może i z mysłowic :polew:

wydawało mi się że jest z sosnowca, a nie chciało mi się szukać

no i sie ożywiła moja stronka z A4 dzięki Panowie

Ty jesteś za bardzo niecierpliwy, już na starcie napisałeś że nie chcesz malować dokładek w kolor i nie chcesz innych jak 17'' felg, więc co tam ludzie Ci mają proponować?

więcej luzu i spokoju :good:

Opublikowano

wiem Rafał :>

w tym momencie trzeba chyba pozdrowić Kolegę z Sosnowca :polew:

To dla kolegi z mysłowic raczej :tongue4:

a no może i z mysłowic :polew:

wydawało mi się że jest z sosnowca, a nie chciało mi się szukać

no i sie ożywiła moja stronka z A4 dzięki Panowie

Ty jesteś za bardzo niecierpliwy, już na starcie napisałeś że nie chcesz malować dokładek w kolor i nie chcesz innych jak 17'' felg, więc co tam ludzie Ci mają proponować?

więcej luzu i spokoju :good:

W sumie to jest jeden z mysłowic i jeden z sosnowca co na batalionie non stop siedzą a na spoty to nie przyjeżdzają :gwizdanie:

Opublikowano

wiem Rafał :>

w tym momencie trzeba chyba pozdrowić Kolegę z Sosnowca :polew:

To dla kolegi z mysłowic raczej :tongue4:

a no może i z mysłowic :polew:

wydawało mi się że jest z sosnowca, a nie chciało mi się szukać

no i sie ożywiła moja stronka z A4 dzięki Panowie

Ty jesteś za bardzo niecierpliwy, już na starcie napisałeś że nie chcesz malować dokładek w kolor i nie chcesz innych jak 17'' felg, więc co tam ludzie Ci mają proponować?

więcej luzu i spokoju :good:

W sumie to jest jeden z mysłowic i jeden z sosnowca co na batalionie non stop siedzą a na spoty to nie przyjeżdzają :gwizdanie:

bo widocznie szkoda im na wahe :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.