Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no chyba... :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to niezłe sknerusy bo jeżdża gnojwozami :polew: Nie koledzy chcą przyjechać z kozaka wyrezanymi furami :kox: :kox:

Opublikowano

No to niezłe sknerusy bo jeżdża gnojwozami :polew: Nie koledzy chcą przyjechać z kozaka wyrezanymi furami :kox: :kox:

dokładnie, teraz lans jest w modzie :polew:

Opublikowano

No to niezłe sknerusy bo jeżdża gnojwozami :polew: Nie koledzy chcą przyjechać z kozaka wyrezanymi furami :kox: :kox:

dokładnie, teraz lans jest w modzie :polew:

no ja to chciałbym już lato i chyba serio se 18" zapodam...zaraz poszukam -35 sprężynek...

Opublikowano

No to niezłe sknerusy bo jeżdża gnojwozami :polew: Nie koledzy chcą przyjechać z kozaka wyrezanymi furami :kox: :kox:

dokładnie, teraz lans jest w modzie :polew:

no ja to chciałbym już lato i chyba serio se 18" zapodam...zaraz poszukam -35 sprężynek...

Każdy chyba czeka na cieplejsze dni :gwizdanie:
Opublikowano

a noooo :naughty:

też się będę lansował w kato :polew:

Opublikowano

a noooo :naughty:

też się będę lansował w kato :polew:

No no zimny łokieć muza i nie pogadasz :decayed:
Opublikowano

a noooo :naughty:

też się będę lansował w kato :polew:

No no zimny łokieć muza i nie pogadasz :decayed:

prawie, z wyłączoną klimą i bez muzyki, delektując się świstem turbiny :decayed:

Opublikowano

a noooo :naughty:

też się będę lansował w kato :polew:

No no zimny łokieć muza i nie pogadasz :decayed:

prawie, z wyłączoną klimą i bez muzyki, delektując się świstem turbiny :decayed:

Też czekam na te chwilę :naughty:
Opublikowano

narazie do dzisiaj :hi:

Opublikowano

narazie do dzisiaj :hi:

:hi: To co dziś ja gaszę światło :gwizdanie:
Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:
Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją :a4fan::kox:

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją :a4fan::kox:

liczę na to :>

na prawdę, chciałbym żeby tak było :wink4:

Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją :a4fan::kox:

liczę na to :>

na prawdę, chciałbym żeby tak było :wink4:

I wzajemnie. Kiedy idziemy na jakąś imprezę imperium itp :naughty:
Opublikowano

no ja też powoli spadam :naughty:

rano odwiedza mnie kurier... :kox:

Aha no to luzik :wink4: Lubię kiedy przyjeżdza kurier :decayed:

na tego już się nie mogę doczekać :decayed:

A śmiałeś się ze mnie na gadu :gwizdanie:

nie no, nie z tego :gwizdanie:

tylko z tego Twojego bezguścia :polew::naughty:

Jeszcze Ci gały opadną w lato jak zobaczysz moją :a4fan::kox:

liczę na to :>

na prawdę, chciałbym żeby tak było :wink4:

I wzajemnie. Kiedy idziemy na jakąś imprezę imperium itp :naughty:

:>

na mnie nie liczcie :polew:

ja już długo na imperium nie zagoszczę :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.