Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

raczej nie dopił :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

raczej nie dopił :polew:

:polew:

Opublikowano

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

nie pozwolę sobie :wink4: zostało już wystosowane odpowiednie kroki w tej sprawie... ale nie ważne

a spałem dzisiaj na biurku taki padnięty :wallbash: teraz dopiero piwko mnie obudziło :tongue4:

Opublikowano

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

kabina stoi ? :decayed: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

nie pozwolę sobie :wink4: zostało już wystosowane odpowiednie kroki w tej sprawie... ale nie ważne

a spałem dzisiaj na biurku taki padnięty :wallbash: teraz dopiero piwko mnie obudziło :tongue4:

a ja jeszcze nie spałem wcale :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

nie pozwolę sobie :wink4: zostało już wystosowane odpowiednie kroki w tej sprawie... ale nie ważne

a spałem dzisiaj na biurku taki padnięty :wallbash: teraz dopiero piwko mnie obudziło :tongue4:

dobre piwo niejest złe :good:

Opublikowano

Krolu ale Ty spałeś fajnie na łóżku a ja musiałem za***ać kołdre z pokoju obok żeby się na ziemi wyspać (tzn Ania musiała :decayed:)

Opublikowano

kabina stoi ? :decayed: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________

somes co ty sie nie wyspales czy jak :decayed:

a ja jeszcze nie spałem wcale :kox: :kox: :kox:

a jak wszystko podlaczone projekt mozna uznac za zakonczony :good:

Opublikowano

Krolu ale Ty spałeś fajnie na łóżku a ja musiałem za***ać kołdre z pokoju obok żeby się na ziemi wyspać (tzn Ania musiała :decayed:)

stary ja tam miałem mniej miejsca niż na fotelu...

Opublikowano

Krolu ale Ty spałeś fajnie na łóżku a ja musiałem za***ać kołdre z pokoju obok żeby się na ziemi wyspać (tzn Ania musiała :decayed:)

stary ja tam miałem mniej miejsca niż na fotelu...

ja jeszcze mniej :decayed::tongue4:

Opublikowano

właśnie jak tam po wczorajszej imprezie?

Opublikowano

Krolu ale Ty spałeś fajnie na łóżku a ja musiałem za***ać kołdre z pokoju obok żeby się na ziemi wyspać (tzn Ania musiała :decayed:)

stary ja tam miałem mniej miejsca niż na fotelu...

hehe no ale miękko a ja się połamany obudziłem... przyklejony... trochę w szoku rano byłem.. ale za to było ciepło :tongue4:
Opublikowano

właśnie jak tam po wczorajszej imprezie?

ledwo zyje malo spalem u krola w aucie jak jechalismy do chaty i troche w nocy z lekkim pochrapywaniem :gwizdanie:

Opublikowano

ledwo zyje malo spalem u krola w aucie jak jechalismy do chaty i troche w nacy z lekkim pochrapywaniem :gwizdanie:

właśnie....

Diman chrapie jak odkurzacz :polew: :polew:

Opublikowano

ledwo zyje malo spalem u krola w aucie jak jechalismy do chaty i troche w nacy z lekkim pochrapywaniem :gwizdanie:

właśnie....

Diman chrapie jak odkurzacz :polew: :polew:

kto jak kto ale ty to chyba nic o tym nie wiesz spales jak zabity :cool1:

Opublikowano

ledwo zyje malo spalem u krola w aucie jak jechalismy do chaty i troche w nacy z lekkim pochrapywaniem :gwizdanie:

właśnie....

Diman chrapie jak odkurzacz :polew: :polew:

kto jak kto ale ty to chyba nic o tym nie wiesz spales jak zabity :cool1:

jak go budziliśmy :kox: :kox:
Opublikowano

czyli znowu K.O hehehe ważne że impreza udana :decayed:

Opublikowano

no właśnie ja nie pamiętam kiedy się obudziłem ani nic :tongue4: nie wiem jak to się stało a pijany nie byłem prawie :decayed:

bądź co bądź Dimek za***iście potrafi tonacje chrapania zmieniać :nabijasie:

Opublikowano

czyli znowu K.O hehehe ważne że impreza udana :decayed:

nie no K.O nie bylo to bylo bardziej zmeczenie :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:12_________________________________________________

no właśnie ja nie pamiętam kiedy się obudziłem ani nic :tongue4: nie wiem jak to się stało a pijany nie byłem prawie :decayed:

bądź co bądź Dimek za***iście potrafi tonacje chrapania zmieniać :nabijasie:

somes dzieki za emotek

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no właśnie ja nie pamiętam kiedy się obudziłem ani nic :tongue4: nie wiem jak to się stało a pijana y nie byłem prawie :decayed:

bądź co bądź Dimek za***iście potrafi tonacje chrapania zmieniać :nabijasie:

najlepsza była ta laska co spala z nami... rozj....a si na całym łóżku ja litera "L" i koniec ...

Opublikowano

somes dzieki za emotek

:polew: :polew: :polew:

z myślą o Tobie ją dawałem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.