Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie i chyba odpadam z niego :/

pisz PW do Trueogra że zapłacisz za kilka dni bo od nas kilka osób chce jechać.. a nie am dla nich miejsc !

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

witam z wieczorka :hi:

założyłem kolektor z AWX'a :decayed: jutro odpale i obaczymy czy jest dobrze założony :>

podpiąłem też drugi zegar , jeszcze musze tylko przelutować jeden kabel :wallbash:

Opublikowano

WOlf ma 2 miejsca!!! tylko oni nie mogą wiedzieć, że ktoś inny jedzie zamiast wolfa.. np somes o kędzior :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko ! pozyczyc ci Karoliny ?

Opublikowano

Spoko ! pozyczyc ci Karoliny ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Spoko ! pozyczyc ci Karoliny ?

nie no swój towar preferuje :polew:

a tak poważnie to jeżeli nie chcesz to biore Twoje miejsce jedno :wink4:

Opublikowano

Spoko ! pozyczyc ci Karoliny ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie tobie krolu ! Somesowi [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:34_________________________________________________Swój towar tzn kogos z kabiny nr 1 czy 2 ?

Opublikowano

Swój towar tzn kogos z kabiny nr 1 czy 2 ?

nie interesuje mnie napoczęta zwierzyna.. prawdziwy myśliwy zadowoli się tylko tym co sam upoluje :kox::decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________chyba że koniecznie Ci na tym zależy to możesz podać numer :tongue4:

Opublikowano

mnie Jarko dzisiaj zadziwił hehehe normalnie odleciałem hehe jak ktos podał np siebie +1 (np Kedzior +1) to spoko może jechać obojętnie jaka osoba "towarzysząca" muhehehe ale jak ktoś podał np siebie i kogoś(np Kedzior i laska) i ta druga osoba niejedzie, to niepozwala uzupelnic miejsca kims znajomym tylko miejsce przepada muhehehe ogień moim zdaniem muhehehe :thumbdown:

Opublikowano

te z kabiny sa nawet nie dotkniete :P

Opublikowano

mnie Jarko dzisiaj zadziwił hehehe normalnie odleciałem hehe jak ktos podał np siebie +1 (np Kedzior +1) to spoko może jechać obojętnie jaka osoba "towarzysząca" muhehehe ale jak ktoś podał np siebie i kogoś(np Kedzior i laska) i ta druga osoba niejedzie, to niepozwala uzupelnic miejsca kims znajomym tylko miejsce przepada muhehehe ogień moim zdaniem muhehehe :thumbdown:

to Ty będziesz Wolf a ja laska :polew:

Opublikowano

nie no powiedz czy to nie jest bezsensu? hehehe

Opublikowano

nie no powiedz czy to nie jest bezsensu? hehehe

no jest :thumbdown: dlatego trzeba taki myk zrobić :wink4:
Opublikowano

mnie Jarko dzisiaj zadziwił hehehe normalnie odleciałem hehe jak ktos podał np siebie +1 (np Kedzior +1) to spoko może jechać obojętnie jaka osoba "towarzysząca" muhehehe ale jak ktoś podał np siebie i kogoś(np Kedzior i laska) i ta druga osoba niejedzie, to niepozwala uzupelnic miejsca kims znajomym tylko miejsce przepada muhehehe ogień moim zdaniem muhehehe :thumbdown:

to Ty będziesz Wolf a ja laska :polew:

nom to się ładnie pomaluj muhehehehe

Opublikowano

Wolf jak już będziesz pewny to daj znać wtedy tak jak mówiłem wezmę jedno miejsce zapłacę zaliczkę a drugie też by ktoś pewnie chciał

Opublikowano

Wolf napisz do nich że zapłacisz z opóźnieniem chyba że to nie zależy od kasiory :mysli:

Opublikowano

mnie Jarko dzisiaj zadziwił hehehe normalnie odleciałem hehe jak ktos podał np siebie +1 (np Kedzior +1) to spoko może jechać obojętnie jaka osoba "towarzysząca" muhehehe ale jak ktoś podał np siebie i kogoś(np Kedzior i laska) i ta druga osoba niejedzie, to niepozwala uzupelnic miejsca kims znajomym tylko miejsce przepada muhehehe ogień moim zdaniem muhehehe :thumbdown:

to Ty będziesz Wolf a ja laska :polew:

nom to się ładnie pomaluj muhehehehe

podkreśl podbródek i kości policzkowe :naughty:

Opublikowano

Wolf napisz do nich że zapłacisz z opóźnieniem chyba że to nie zależy od kasiory :mysli:

dokładnie... może Karolina nie chce jechać? :tongue4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:49_________________________________________________

podkreśl podbrudek i kości policzkowe :naughty:

:decayed:
Opublikowano

Keżor może aktualizuj 1 post z datami najbliższych spotkań hehehe :decayed:

Stanley widze wizażysta hehehe no chyba że to Basia napisała hehe

Krolu Viva muheehhehe

Opublikowano

Keżor może aktualizuj 1 post z datami najbliższych spotkań hehehe :decayed:

Stanley widze wizażysta hehehe no chyba że to Basia napisała hehe

Krolu Viva muheehhehe

Basia siedzi obok

pije martini, a ja cole :no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.