Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor może aktualizuj 1 post z datami najbliższych spotkań hehehe :decayed:

Stanley widze wizażysta hehehe no chyba że to Basia napisała hehe

Krolu Viva muheehhehe

Basia siedzi obok

pije martini, a ja cole :no:

co za dystyngowany alkohol :naughty: pozdrow ja

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe co ty na sucho dzisiaj Stanley? eehhe

Max chyba nadrabia stronki bo się długo nie odzywa hehe

gdzie można dać lampy do regeneracji ? bo wiem że ktoś polecał jakiś zakładzik tylko niepamiętam kto i gdzie :decayed:

Opublikowano

Keżor może aktualizuj 1 post z datami najbliższych spotkań hehehe :decayed:

Stanley widze wizażysta hehehe no chyba że to Basia napisała hehe

Krolu Viva muheehhehe

Basia siedzi obok

pije martini, a ja cole :no:

co za dystyngowany alkohol :naughty: pozdrow ja

dziekuje i rowniez Basia Was pozdrawia :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:54_________________________________________________

hehe co ty na sucho dzisiaj Stanley? eehhe

Max chyba nadrabia stronki bo się długo nie odzywa hehe

gdzie można dać lampy do regeneracji ? bo wiem że ktoś polecał jakiś zakładzik tylko niepamiętam kto i gdzie :decayed:

http://www.regeneracja-reflektorow.pl/kontakt.html

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Dzięki Stanley :good:

Opublikowano

dziękuję też i też pozdrawiam :)

desperadosy mi się skończyły ;(

Opublikowano

znajomy coś takiego wyczaił http://www.allegro.pl/item870638516_regeneracja_lamp_reflektory_kazde_auto_soczewka.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________

dziękuję też i też pozdrawiam :)

desperadosy mi się skończyły ;(

Desperados są dla desperatów :polew: :polew: :polew: niema to jak Żubr :kox:

Opublikowano

:hi:

witam zimali i ziomalki przed ekranami

:wtf:

ale Z.A.P.I.E.R.D.A.L.A.C.I.E Z tym spamem matko kochana czy wy nie macie co w domu robić ??? :blink:

stanley kasos poleciał jutro 13 na koncie /.

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

i jeszcze człowiek wypowiedzieć sie nie może

Opublikowano

Max bierz się do roboty i zacznij nabijać zaległe posty hehehe[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

i jeszcze człowiek wypowiedzieć sie nie może

ja się do tego powoli przyzwyczaiłem :polew:

Opublikowano

niestety ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł balować (patrz kędzior) :cool1::tongue4::wink4:

Opublikowano

a ja alkohol w specjalnym fotelu trzymam 52c43a1aae9d5ac0m.jpg

Opublikowano

niestety ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł balować (patrz kędzior) :cool1::tongue4::wink4:

miałem dzisiaj wolne i jutro też biore wolne, w środe miałem "wypadek" i się zastanawiam czy go niezgłosić bo mnie coraz bardziej kręgosłup zaczyna boleć :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________

a ja alkohol w specjalnym fotelu trzymam 52c43a1aae9d5ac0m.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: Diman mój przyjacieluu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

niestety ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł balować (patrz kędzior) :cool1::tongue4::wink4:

miałem dzisiaj wolne i jutro też biore wolne, w środe miałem "wypadek" i się zastanawiam czy go niezgłosić bo mnie coraz bardziej kręgosłup zaczyna boleć :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________

a ja alkohol w specjalnym fotelu trzymam 52c43a1aae9d5ac0m.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: Diman mój przyjacieluu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

powiem ci ze wporzowa sprawa z tylu jest jescze schowek na tel wiec czego jeszcze trzeba

Opublikowano

hehe

dobre :decayed:

a nie masz do tego jeszcze jakiejs kanapy ? :naughty:

Opublikowano

do pełni szczęścia przydał by się tylko taki mały dodatek do tej kanapy

laska

Opublikowano

niestety ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł balować (patrz kędzior) :cool1::tongue4::wink4:

miałem dzisiaj wolne i jutro też biore wolne, w środe miałem "wypadek" i się zastanawiam czy go niezgłosić bo mnie coraz bardziej kręgosłup zaczyna boleć :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________

a ja alkohol w specjalnym fotelu trzymam 52c43a1aae9d5ac0m.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: Diman mój przyjacieluu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chopie to na co ty jeszcze czekasz pamietaj zdrowie masz tylko jedno jak potem będziesz miał problemy to cie w zadek kopną i dowidzenia radź sobie sam a oni mają czyste ręce, i w ten sposób dajesz sie dymać ale spoko za drugim razem wierze że to ty ich wydymasz .. :cool1:

Opublikowano

hehe

dobre :decayed:

a nie masz do tego jeszcze jakiejs kanapy ? :naughty:

no nie mam ino fotel jest :>

Opublikowano

hehe

dobre :decayed:

a nie masz do tego jeszcze jakiejs kanapy ? :naughty:

no nie mam ino fotel jest :>

Gdzie taki fajny mebelek wyszarpałeś :naughty:

Opublikowano

Max spadł na mnie rozjazd taki trójkąt, ale był taki uskok i w niego pitłem więc mnie nieprzygniotło nom ale w plecy tym zarobiłem i wiesz no dobrze się czułem nic mi niebyło dorobiłem do końca dniówki, dopiero jak wróciłem do domu to mnie zaczeło trochę nawalać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.