Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee tak jej słodziłem że czuła się pewnie jak księżniczka :polew: :polew:

żeby tylko ... :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

muhehehe Max uważaj kontakty mają niezłe wtyki muhehehe

Opublikowano

:hi:

ello panowie doszedłem do siebie widzę że wszyscy dotarli zdrowi do chaty

prócz miszki ... :mysli: :mysli:

generalnie impreska udana mi film się urwał w drodze powrotnej

kanar dzięki bardzo mam dług u ciebie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

za***iście że mnie bezpiecznie do domu odtransportowałeś

ja się dziś dowiedziałem że do 5 spałem w przedpokoju na podłodze

jak już sie położyłem na łóżko to poleżałem z 5 min i znowu na podłodze wylądowałem

:polew: :polew: :polew:

i jakimś cudem kontakt wyrwałem pewnie fikał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

na przedpokoju :polew:

a tak z ciekawości to ile tych 0.7 poszło bo ja sie doliczyłem 4? :mysli:

czy więcej było

Opublikowano

4 ? a mi się wydawało że były 3

Opublikowano

4x 0,7l :decayed:

a piwek ile wypielem to nie wiem :mysli:

Opublikowano

4 ? a mi się wydawało że były 3

Mi się wydaje że były 4 finlandie i 1 bols :gwizdanie:
Opublikowano

muhehehe Max uważaj kontakty mają niezłe wtyki muhehehe

no panowie mocno wczoraj było od czsu do czasu można robić takie bibki zaczęsto to nie zabardzo bo wątroba nam zgnije. :polew:

Opublikowano

4 ? a mi się wydawało że były 3

Mi się wydaje że były 4 finlandie i 1 bols :gwizdanie:

no ta ja już miałem filmik przyrwany przy 3 muhehehehe

Max watroba? ja jej już nieposiadam muhehehe

Opublikowano

stanlej masz ten rachunek ile w końcu tego było

prezes był fajny :sick3:

no coż pić to trzeba umieć :polew:

miszka pewnie wp***dol zaliczył od kobiety bo nawet nie poimformował nas że dotarł cały do domu

Opublikowano

Miszka pisał do Stanleya :good:

a o której wogóle żeśmy skończyli impre?

Opublikowano

stanlej masz ten rachunek ile w końcu tego było

prezes był fajny :sick3:

no coż pić to trzeba umieć :polew:

miszka pewnie wp***dol zaliczył od kobiety bo nawet nie poimformował nas że dotarł cały do domu

Podobno pękło 611zł ;(
Opublikowano

stanlej masz ten rachunek ile w końcu tego było

prezes był fajny :sick3:

no coż pić to trzeba umieć :polew:

miszka pewnie wp***dol zaliczył od kobiety bo nawet nie poimformował nas że dotarł cały do domu

Miszka pisał do mnie rano, że już z nami nie pije, wiec żyje :gwizdanie:

rachunek ma Basia, przynajmniej ten jeden, hehe

a raz w miesiacu z checia na takie spoty przybędę, chyba ze chcecie czesciej :decayed:

Opublikowano

Miszka pisał do Stanleya :good:

a o której wogóle żeśmy skończyli impre?

W domu byłeś ok 1 :naughty:
Opublikowano

a raz w miesiacu z checia na takie spoty przybędę, chyba ze chcecie czesciej :decayed:

na mnie też możecie liczyć :decayed:

Opublikowano

jak nie pije?

przecież grzeczni byliśmy sam chciał wóde doić

mi sie wydaje że następnym razem to musimy jakiegoś szachera machera zrobić z tą wódą bo to za drogo wychodzi

chyba robiliście tak ???

Opublikowano

Ja wódki nie piję. Następnym razem tylko piwka :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wódki nie piję. Następnym razem tylko piwka :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

widzę że krolu na gliwicach baluje

;(

no coż pewnie wyglądałby jak keżor :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że krolu na gliwicach baluje

;(

Chyba imprezy u nas bardziej się mu podobają :naughty:

Opublikowano

widzę że krolu na gliwicach baluje

;(

Chyba imprezy u nas bardziej się mu podobają :naughty:

idź stąd.

:tongue4::wink4::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.