Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max miał wczoraj smaki hehe

a keżor kumulował energie do kolejnej flaszki :decayed:

zbierał energię ZEN hehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sie lato zacznie to mozna niezle grille robic :naughty::decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:36_________________________________________________znowu zima wraca, masakra

zasypie nas chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:39_________________________________________________Kedzior, a Ty widzę przodujesz w dzisiajeszych statystykach :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

sie lato zacznie to mozna niezle grille robic :naughty::decayed:

już się doczekać niemogę :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

a Miszka cos wczoraj o parapetówie wspominal czy mi sie wydaje :gwizdanie:

hehe

Opublikowano

sie lato zacznie to mozna niezle grille robic :naughty::decayed:

już się doczekać niemogę :naughty: :naughty: :kox:

Ja też nie :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:42_________________________________________________

a Miszka cos wczoraj o parapetówie wspominal czy mi sie wydaje :gwizdanie:

hehe

No też tak słyszałem :kox:
Opublikowano

a Miszka cos wczoraj o parapetówie wspominal czy mi sie wydaje :gwizdanie:

hehe

niepamiętam muhehehe ale rozje**ło mnie jak zaczał wyciągać sztućce z kurtki przy Wioli muhehehehehe

Opublikowano

rafał fajne fotki troche nie wyraźne

kędzior ty nie gadaj bo zjadłeś tyle samo i z tego co pamietam to jeszcze zmojej pizzy coś uszczkołeś wieć nie dogaduj :tongue4: :tongue4:

co ja poradze że ja kocham jeść

keżor fakt kumulował a jak ta energia z niego wyszła :sick3:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:45_________________________________________________

a Miszka cos wczoraj o parapetówie wspominal czy mi sie wydaje :gwizdanie:

hehe

niepamiętam muhehehe ale rozjebało mnie jak zaczał wyciągać sztućce z kurtki przy Wioli muhehehehehe

to już wiemy że jak miszka u kogoś na chacie jest to przy opuszczniu pomieszczenia trzeba mu rewizje robić

Opublikowano

a Miszka cos wczoraj o parapetówie wspominal czy mi sie wydaje :gwizdanie:

hehe

niepamiętam muhehehe ale rozje**ło mnie jak zaczał wyciągać sztućce z kurtki przy Wioli muhehehehehe

No to było dobre :polew: :polew:
Opublikowano

a Miszka cos wczoraj o parapetówie wspominal czy mi sie wydaje :gwizdanie:

hehe

niepamiętam muhehehe ale rozje**ło mnie jak zaczał wyciągać sztućce z kurtki przy Wioli muhehehehehe

rozjebał mnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor :polew:

Królu bardziej nad sobą panował...

u Nas to tylko SoMeS był słaby, ale tylko trochę :naughty:

a jakieś foty są z tej waszej biby

Opublikowano

hehe niemogę z Miszki muhehehehe normalnie aż teraz kwiczę ze śmiechu muhehehee :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe niemogę z Miszki muhehehehe normalnie aż teraz kwiczę ze śmiechu muhehehee :polew: :polew: :polew:

ale jak zamieszał uczennicy z tym piwem, że z sokiem albo bez to od razu była jego :polew:

Opublikowano

wczoraj był poprostu ogień z d*py muhehehehe :piroman:

Opublikowano

spadm ziomale coś wszamać i pooglądać tv pozdro :hi:

Opublikowano

spadm ziomale coś wszamać i pooglądać tv pozdro :hi:

hehehe i znowu będzie jadł :gwizdanie: :kox::wink4:

Opublikowano

spadm ziomale coś wszamać i pooglądać tv pozdro :hi:

pewnie spadasz ogladac Serce nie sługa na TVNie :wink4::polew:

Opublikowano

spadm ziomale coś wszamać i pooglądać tv pozdro :hi:

pewnie spadasz ogladac Serce nie sługa na TVNie :wink4::polew:

no

ty też oglądasz ???

:wink4:

Opublikowano

hmm jakaś lawina w tatrach była

Opublikowano

spadm ziomale coś wszamać i pooglądać tv pozdro :hi:

pewnie spadasz ogladac Serce nie sługa na TVNie :wink4::polew:

no

ty też oglądasz ???

:wink4:

to mój ulubiony film :polew:

zwłaszcza po 4 piwie :decayed:

Opublikowano

to ja też wezmę na TVN hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.