Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor wyjawisz nam wkońcu tajemnicę jak wróciłeś do domu??? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor wyjawisz nam wkońcu tajemnicę jak wróciłeś do domu??? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Mi mówił że ktoś miał po niego przyjechać :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor wyjawisz nam wkońcu tajemnicę jak wróciłeś do domu??? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

hehe :naughty:

właśnie

Opublikowano

a może niepamieta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Keżor jak wróciłeś do domu? :mysli:

bo ja wiem :gwizdanie: chyba z mamą , bo rano mi powiedziała : cześć pijaku :polew:

dodałem ankiete, prosze wszystkich o głosowanie :decayed:

Opublikowano

a może niepamieta :decayed:

Kędzior a pamietasz jak wczoraj rzucales swoim telefonem ??

hehe

A jak Miszka probował robat wynegocjować to tez bylo dobre :polew:

Opublikowano

Keżor jak wróciłeś do domu? :mysli:

bo ja wiem :gwizdanie: chyba z mamą , bo rano mi powiedziała : cześć pijaku :polew:

dodałem ankiete, prosze wszystkich o głosowanie :decayed:

Ankieta :polew: :polew:
Opublikowano

ankieta w ci***pe :polew:

Opublikowano

zagłosowane :good:

co o boże moją perełką rzucałem ;( nic jej niejest? :no:

Opublikowano

Albo jak my z Miszką wyrwaliśmy drzwi w kiblu żeby się dostać do Keżora :decayed:

Opublikowano

szkoda, że tak wyszło- 2 ekipy pily osobno ;(

u nas było to od dawna planowane , że na 666strone idziemy pić , a że wolałeś spontan w knurowie :gwizdanie:

nie do końca... :disgust:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:45_________________________________________________

Albo jak my z Miszką wyrwaliśmy drzwi w kiblu żeby się dostać do Keżora :decayed:

OMG jaka patologia :decayed:

Opublikowano

Albo jak my z Miszką wyrwaliśmy drzwi w kiblu żeby się dostać do Keżora :decayed:

uwielbiam takie imprezy :dance:

Opublikowano
  • Autor

Albo jak my z Miszką wyrwaliśmy drzwi w kiblu żeby się dostać do Keżora :decayed:

to pamiętam :decayed: a tak mi sie dobrze modliło :polew:
Opublikowano

zagłosowane :good:

co o boże moją perełką rzucałem ;( nic jej niejest? :no:

cała i zdrowa,

chciałem ci ta folie odkleic, ale powstrzymalem sie[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:47_________________________________________________

Albo jak my z Miszką wyrwaliśmy drzwi w kiblu żeby się dostać do Keżora :decayed:

to pamiętam :decayed: a tak mi sie dobrze modliło :polew:

:polew: :polew: :polew:

no i wpusc chamstwo na salony :polew:

Opublikowano

hehe ta folijka się drape ona specjalnie do tego służy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:48_________________________________________________Stanley szkoda że nas do siebie na chacjende niewziołeś muhehehe

Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

hehe ta folijka się drape ona specjalnie do tego służy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:48_________________________________________________Stanley szkoda że nas do siebie na chacjende niewziołeś muhehehe

hehe

nastepnym razem was zabiorę :decayed:

Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hehe ta folijka się drape ona specjalnie do tego służy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:48_________________________________________________Stanley szkoda że nas do siebie na chacjende niewziołeś muhehehe

hehe

nastepnym razem was zabiorę :decayed:

to ja bym zaczął już u Ciebie i za 600zł to sie jeszcze jakieś panny z pierwszego posta załatwi :tongue4:
Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

nikt pewnie nie pamieta hehe

jakby co to poprosimy o zapis z monitoringu :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.