Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale Max sie pytał , czego MU brakuje , to gdzie tu 86?? :mysli: to nie być taki do przodu :decayed: wiemy co znikneło Kędziorowi :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie jestem sam w swej niewiedzy :embarrassed:

Opublikowano

Max nie brakuje tylko cyferki zbędne :gwizdanie:

Max może taki avek? :polew: :polew: :polew:

chomik-688-OBRAZKY.PL.jpg

widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje :tongue4::decayed:

Opublikowano

dobra pomyliłem się :doh1: :doh1: :doh1:... mogę dalej na spoty przyjeżdżać? :embarrassed: :embarrassed: :kwiatek: :kwiatek: :co::pociesz:

Opublikowano

ale Max sie pytał , czego MU brakuje , to gdzie tu 86?? :mysli: to nie być taki do przodu :decayed: wiemy co znikneło Kędziorowi :kox:

ale Krolu wpadłeś :gwizdanie: przyznaj sięile dzisiaj wypiłeś :decayed:

Opublikowano

ale jestem wydymany,

jutro znowu na popoludnie :wallbash:

Opublikowano

ale Max sie pytał , czego MU brakuje , to gdzie tu 86?? :mysli: to nie być taki do przodu :decayed: wiemy co znikneło Kędziorowi :kox:

ale Krolu wpadłeś :gwizdanie: przyznaj sięile dzisiaj wypiłeś :decayed:

chińską zieloną herbatę bez cukru...

Panowie kupię akumulator do diesla - opla :gwizdanie: używka może być

uprzedzam pytania - nie do mnie ... do astry :smiley:

Opublikowano

Max nie brakuje tylko cyferki zbędne :gwizdanie:

Max może taki avek? :polew: :polew: :polew:

chomik-688-OBRAZKY.PL.jpg

widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje :tongue4::decayed:

Diman chyba o cyferki ci chodziło a nie literki :tongue4:

ha nom wkońcu studiuje no niee hehe :polew:

Opublikowano

aha z a k u m a ł e mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :spam:

Opublikowano

Max nie brakuje tylko cyferki zbędne :gwizdanie:

Max może taki avek? :polew: :polew: :polew:

chomik-688-OBRAZKY.PL.jpg

widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje :tongue4::decayed:

Diman chyba o cyferki ci chodziło a nie literki :tongue4:

ha nom wkońcu studiuje no niee hehe :polew:

racja :wallbash::good:

Opublikowano

ale Max sie pytał , czego MU brakuje , to gdzie tu 86?? :mysli: to nie być taki do przodu :decayed: wiemy co znikneło Kędziorowi :kox:

ale Krolu wpadłeś :gwizdanie: przyznaj sięile dzisiaj wypiłeś :decayed:

chińską zieloną herbatę bez cukru...

Panowie kupię akumulator do diesla - opla :gwizdanie: używka może być

uprzedzam pytania - nie do mnie ... do astry :smiley:

krolu ja mam w garażu jakąś baterie z mojej pierwszej audicy i go nie zdałem a czy dział to nie wiem jak chcesz i cos ci to da to możesz se po niego wpaść

Opublikowano

kędzior, masz jakąś pianę na dzisiaj?? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Max to co szukamy ci avatarka ? :decayed:

Stanley no to rzeczywiście cię rzucają...

kędzior, masz jakąś pianę na dzisiaj?? :gwizdanie: :naughty:

nom a jak myślisz? :gwizdanie:

Rafał co taki cichutki jesteś? :>

Opublikowano

jesteś bardzo dzielny, jestem z Ciebie dumny :cool1:

moja krew! :decayed:

za moment 800 str, trzeba to jakoś uczcić :naughty:

Opublikowano

mi porzuccie jakas fajna pania ruszajaca sie do awatara

Opublikowano

A jakoś nie mam weny do pisania :gwizdanie: I instaluję wszystko na kompie po formacie :wallbash:

Opublikowano

A jakoś nie mam weny do pisania :gwizdanie: I instaluję wszystko na kompie po formacie :wallbash:

nom żmudna praca :cool1:

Stanley zaraz ci coś pokaże :decayed:

Opublikowano

A jakoś nie mam weny do pisania :gwizdanie: I instaluję wszystko na kompie po formacie :wallbash:

nom żmudna praca :cool1:

Stanley zaraz ci coś pokaże :decayed:

tylko nie wysyłaj mi znowu zdjęć Twoich klejnotów na pw :no::polew:

Opublikowano

jesteś bardzo dzielny, jestem z Ciebie dumny :cool1:

moja krew! :decayed:

za moment 800 str, trzeba to jakoś uczcić :naughty:

Stanley tak sobie dzisiaj przeglądałem wcześniejsze posty i muszę powiedzieć że od początku miałes fajne zajawki

co do chlania, to chętnie w którys weekend możemy się zgadać.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:58_________________________________________________

Miszka Ty mi musisz dać nr do siebie. Ja od miesiąca nie mam z kim się napić w weekend, a tak to połączymy siły i bedzie git. :drunk: - miasto jest nasze

Ja jestem elastyczny na propozycje :naughty: - tylko bez skojarzeń :tongue4:

Opublikowano

nie pierz moich brudów na forum :polew:

ja jestem prosty chłop i łatwo mnie uszczęśliwić

Basia kupuje mnie jednym piwem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.