Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko nie wysyłaj mi znowu zdjęć Twoich klejnotów na pw :no::polew:

hehe przecież dałem ci je wczoraj żebyś sobie zgrał z płytki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:02_________________________________________________

nie pierz moich brudów na forum :polew:

ja jestem prosty chłop i łatwo mnie uszczęśliwić

Basia kupuje mnie jednym piwem :polew:

:good: :good: :good: mi też dużo do szczęścia niepotrzeba :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
http://dl.ziza.ru/other/092009/29/post1/huy_s_nim_029.gif :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:09_________________________________________________8 stófek :evil:
Opublikowano

http://dl.ziza.ru/other/092009/29/post1/huy_s_nim_029.gif :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:09_________________________________________________8 stófek :evil:

haha link spoko muhehehehe

nom 8 paczek na liczniki :good:

Opublikowano
  • Autor

http://fishki_net.users.photofile.ru/photo/fishki_net/3767321/86692861.gif

http://fishki_net.users.photofile.ru/photo/fishki_net/3767321/86692848.gif

http://dc133.file.qip.ru/img/102586546/a0159196/smeshnaya_gifka_016.gif

:polew: :polew: z tym golfem prawie padłem :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:14_________________________________________________http://de.fishki.net/picsw/012010/25/post/material/material003.gif

http://de.fishki.net/picsw/012010/25/post/material/material002.gif[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:15_________________________________________________może ktoś sobie coś znajdzie :wink4:

Opublikowano

te 2 ostatnie mi niedzialaja, tamte fajne to z wiewiórka masakra haha

Opublikowano
  • Autor

te 2 ostatnie mi niedzialaja, tamte fajne to z wiewiórka masakra haha

mi działają , to kaj je wrzucić , bo fotoshit nie przyjmuje gifów :gwizdanie:
Opublikowano

nom już mi zadziałały za drugim razem bardzo fajne :slina:

to ja też coś wrzucę

341235.gif

Opublikowano

nom już mi zadziałały za drugim razem bardzo fajne :slina:

to ja też coś wrzucę

341235.gif

fajne, a masz z ladniejszymi babkami? :wink4:

Opublikowano

nom już mi zadziałały za drugim razem bardzo fajne :slina:

to ja też coś wrzucę

341235.gif

:shocked: :shocked: :slina:

Zaje...te

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Opublikowano

nom już mi zadziałały za drugim razem bardzo fajne :slina:

to ja też coś wrzucę

341235.gif

:shocked: :shocked: :slina:

Zaje...te

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

sie wie :gwizdanie: :kox:

witaj oko :hi:

Opublikowano

Siema z wieczorka

Opublikowano
  • Autor

material003.gif

material002.gif

teraz działa ? :decayed:

Opublikowano

wiem że działają :slina: :slina:

341217.gif:decayed:

Opublikowano

material003.gif

material002.gif

teraz działa ? :decayed:

Działa

:banan1: :banan1: :banan1:

Kędzior :good:

800 :gwizdanie:

Opublikowano

nom już mi zadziałały za drugim razem bardzo fajne :slina:

to ja też coś wrzucę

341235.gif

fajne, a masz z ladniejszymi babkami? :wink4:

takiemu to nie dogodzisz... :naughty:

panowie to jak w 800 stronie tyle panienek było wrzuconych to może jednak zrobimy "spota" w jakimś odpowiednim klubię :decayed:

Opublikowano

To mogło by być dobre

:polew: muahhahah :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:33_________________________________________________Spocisz w kenzo[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:34_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano

nom już mi zadziałały za drugim razem bardzo fajne :slina:

to ja też coś wrzucę

341235.gif

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: ;(

Opublikowano

To mogło by być dobre

:polew: muahhahah :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:33_________________________________________________Spocisz w kenzo[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:34_________________________________________________ :cool1:

nie, w Kenzo nie :disgust:

wolę w Babilonie :decayed:

Opublikowano

To mogło by być dobre

:polew: muahhahah :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:33_________________________________________________Spocisz w kenzo[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:34_________________________________________________ :cool1:

:seksiasty: :seksiasty: :seksiasty::radocha: :radocha: :drool: :drool: :thumbup::dance:

Opublikowano

To we wtorek spotykamy sie pod babilonem :good:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.