Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krolu to podjedziesz po mnie :naughty:

jasne.. tylko nie wiem czy cie odwiozę :decayed:

spoko powrot sie zalatwi :wink4:

Nie wiem co na to Basia , ale po wszystkim ja zapraszam wszystkich na chate :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo Marta22: nr kom 517 ... ... :naughty:

gdzie ty ją masz bo ja takiej niewidzę :gwizdanie:

Dobry z wieczorka! :hi: Wróciłem właśnie od kolegów z Bielska! Siamian kodował mi parę gratów. :kox: Można by się tam wybrać bo miła ekipka! :kox: Zaproszenie mamy... :gwizdanie:

Akjam no godzinke wcześniej gdybyś dał znać to bym z tobą poleciał, a tak to u znajomego byłem i akcja edukacja :disgust:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:24_________________________________________________

krolu to podjedziesz po mnie :naughty:

jasne.. tylko nie wiem czy cie odwiozę :decayed:

spoko powrot sie zalatwi :wink4:

Nie wiem co na to Basia , ale po wszystkim ja zapraszam wszystkich na chate :decayed::naughty:

aha no to czyli nocleg u Stanleya odpada :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem co na to Basia , ale po wszystkim ja zapraszam wszystkich na chate :decayed::naughty:

A to jakaś grubsza okazja ? :mysli: :mysli: chyba umknęła mi w spamie

Opublikowano

Domowe bibki są najlepsze :kox:

Opublikowano

Domowe bibki są najlepsze :kox:

:good: ale późniejsze remonty już tak wesołe nie są :polew:

Opublikowano

Kędzior, jaki nocleg, spania nie ma w planie :decayed:

basia mówi, że zrobi selekcję przed drzwiami :polew:

Ciekawe czy wejdę :polew: :polew:

Opublikowano

Domowe bibki są najlepsze :kox:

:good: ale późniejsze remonty już tak wesołe nie są :polew:

Dlatego nie robię nigdy u siebie imprez :kox:
Opublikowano

Dobry z wieczorka! :hi: Wróciłem właśnie od kolegów z Bielska! Siamian kodował mi parę gratów. :kox: Można by się tam wybrać bo miła ekipka! :kox: Zaproszenie mamy... :gwizdanie:

Akjam no godzinke wcześniej gdybyś dał znać to bym z tobą poleciał, a tak to u znajomego byłem i akcja edukacja :disgust:

Sam nie wiedziałem czy dziś pojadę ale zamontowałem wszystko i się wybrałem. :kox: Ale nic straconego. Fajna ekipa i mamy zaproszenie na grilla... :good:

P.S. Co to za imprezka się szykuje? PLS o streszczenie gdzie, kiedy etc. :naughty:

Opublikowano

Kędzior, jaki nocleg, spania nie ma w planie :decayed:

basia mówi, że zrobi selekcję przed drzwiami :polew:

Ciekawe czy wejdę :polew: :polew:

no to pozamiatane mnie napewno nie wpuści chyba że jej pokaże moher :polew:

Akjam wstępnie na 6.03 :cool1: co gdzie to wszystko wyjdzie :kox:

Opublikowano

Dobra imprezka nie jest zła :naughty:

Data już wybrana :good:

Miejce trzeba znaleść tylko żeby wpuszczali nawet w dresach :kox:

Opublikowano

Dobra imprezka nie jest zła :naughty:

Data już wybrana :good:

Miejce trzeba znaleść tylko żeby wpuszczali nawet w dresach :kox:

hehe ee spoko dam rade jeden dzień wytrzymać bez tego dresika :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ehe ee spoko dam rade jeden dzień wytrzymać bez tego dresika :gwizdanie

:radocha:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Spiż, Mega K, Enigma, INQ...??

Opublikowano

Akjam wstępnie na 6.03 :cool1: co gdzie to wszystko wyjdzie :kox:

No to musze organizować wolne w pracy... :gwizdanie:

Opublikowano

albo gdzieś na disko możemy wyskoczyć tylko ja jak wbiję na parkiet to ogień :polew: a nie daj boże żeby tam jeszcze były klatki to już wogóle :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

albo gdzieś na disko możemy wyskoczyć tylko ja jak wbiję na parkiet to ogień :polew: a nie daj boże żeby tam jeszcze były klatki to już wogóle :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mnie nie widziałeś :polew: :polew:

Opublikowano

ehe ee spoko dam rade jeden dzień wytrzymać bez tego dresika :gwizdanie

:radocha:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Spiż, Mega K, Enigma, INQ...??

:wtf:

ja wolę iść gdzieś, gdzie można pogadać, a tam to tylko kopanie w karton :gwizdanie:

zawsze później można się przenieść :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Spiż, Mega K, Enigma, INQ...??

Kenzo, Afrodyta, Play stars, Relax ?

:polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior, jaki nocleg, spania nie ma w planie :decayed:

basia mówi, że zrobi selekcję przed drzwiami :polew:

Ciekawe czy wejdę :polew: :polew:

uu to trzeba będzie sie ogolić :decayed:

z lokali to Spiz albo moja ulubiona czekolada :cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Spiż, Mega K, Enigma, INQ...??

Kenzo, Afrodyta, Play stars, Relax ?

:polew: :polew:

Tobie tylko jedno w głowie :wallbash:
Opublikowano

albo gdzieś na disko możemy wyskoczyć tylko ja jak wbiję na parkiet to ogień :polew: a nie daj boże żeby tam jeszcze były klatki to już wogóle :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mnie nie widziałeś :polew: :polew:

No to ja chcę Was zobaczyć! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.