Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:

tak weźmie cię ta co "śmierdzi" :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I znów stanley poleegł w walce o kompa :polew: :polew:

Opublikowano

była opcja, nawet opcja żeby dziś do spiża iść :gwizdanie: :gwizdanie:

no tak jak się mieszka w katosach to można w każdej chwili wyskoczyć :gwizdanie:

a co ja biedne dziecko 3 h komunikacją miejską :shocked:

20 zł na taksówkę weź i po kłopocie ...

Opublikowano

Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4

no chyba że tak :polew: :polew: :polew:

Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: :polew: :polew::wink4:

kedzior troche pojechales :decayed:

Opublikowano

I znów stanley poleegł w walce o kompa :polew: :polew:

wydaje Ci się, hehe

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

buehehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie :polew:

Basia zaśnie i ide w miasto :naughty:

pany spokojnie u mnie jest kryzys nie prowokujcie prosze :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Przecież nie da sie tego ogarnąć! Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Wyluzujcie!!!!! :wink4::tongue4::polew::decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :cool1::evil::shocked::blink::slina::confused4::tongue4: :> :)

Opublikowano

dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:

tak weźmie cię ta co "śmierdzi" :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:

tak weźmie cię ta co "śmierdzi" :polew: :polew: :polew:

:polew:

:polew:

Opublikowano

Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4

no chyba że tak :polew: :polew: :polew:

Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: :polew: :polew::wink4:

kedzior troche pojechales :decayed:

:wink4: wszystko na żartyy :wink4:

Opublikowano

Z pojazd z napisem TAXI na dachu to mnie niestać

Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4

no chyba że tak :polew: :polew: :polew:

Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: :polew: :polew::wink4:

kedzior troche pojechales :decayed:

uderz w stół a nożyce się odezwą :tongue4:

I znów stanley poleegł w walce o kompa :polew: :polew:

wydaje Ci się, hehe

tylko się nie kłucić o głupi komputer :polew: :polew:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

buehehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie :polew:

Basia zaśnie i ide w miasto :naughty:

pany spokojnie u mnie jest kryzys nie prowokujcie prosze :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Przecież nie da sie tego ogarnąć! Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Wyluzujcie!!!!! :wink4::tongue4::polew::decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :cool1::evil::shocked::blink::slina::confused4::tongue4: :> :)

Akjam, bez piwa się nie da, ja to dzisiaj biorę na spokojnie

ale ostatnio :angry:

Opublikowano

ej ja spadam stad...

ide spac bo przedchwila wrocilem z wawy i nie bardzo kumam cos w tym tempie :slina:

to narazie...

Opublikowano

Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4

no chyba że tak :polew: :polew: :polew:

Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: :polew: :polew::wink4:

kedzior troche pojechales :decayed:

:wink4: wszystko na żartyy :wink4:

wiem luz :tongue4:

Opublikowano

Gonimy Gliwice panowie :decayed:

Opublikowano

ej ja spadam stad...

ide spac bo przedchwila wrocilem z wawy i nie bardzo kumam cos w tym tempie :slina:

to narazie...

bye

Opublikowano

Akjam poprostu klikaj do skutku i jak wyślesz to wtedy nadrabiaj co było pisane :polew:

Opublikowano

spamujecie forum zaraz was strzele z tylka do moderatora :evil:

Opublikowano

Gonimy Gliwice panowie :decayed:

licznik bije w zarotnym tepie

Jak w RS4

Opublikowano

ej ja spadam stad...

ide spac bo przedchwila wrocilem z wawy i nie bardzo kumam cos w tym tempie :slina:

to narazie...

a cóż ty tam robiłeś :kox:

Opublikowano

Akjam poprostu klikaj do skutku i jak wyślesz to wtedy nadrabiaj co było pisane :polew:

true :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.