Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?

1.9 116

niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem :naughty:

to może jednak lepiej żeby nie wiedział że miał swap-a bo dość ciekawie wyporzony grzane fotele temp średnia nawi xenon napewno lepij niż moja

to się z nim zamień :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:53_________________________________________________

przyznać się, kto ostatnio był w Zieloej Górze?

a co się stało :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w d*pie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kedzior, to Ty szalejesz w ZG ? :blink:

Opublikowano
  • Autor

kędzior dojebany avatar , widze , że masz cały SET :polew:

Opublikowano

nie ja

aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w pupie

:polew: :polew: :polew:

a ja mam iść jeszcze do garażu :kwasny:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?

1.9 116

niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem :naughty:

to może jednak lepiej żeby nie wiedział że miał swap-a bo dość ciekawie wyporzony grzane fotele temp średnia nawi xenon napewno lepij niż moja

to się z nim zamień :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:53_________________________________________________

przyznać się, kto ostatnio był w Zieloej Górze?

a co się stało :decayed:

kędzior widzę że zdjęcie z ostatnie imprezy umieściłeś czy to autoportret ???

:polew: :polew: :polew: :polew:

:good::wink4:

Opublikowano

Kędzior nowy avtar i nie ma cyferek. wow

Opublikowano

Kędzior, wklej tego co Ci kiedyś wysłałem :polew:

Opublikowano

nie ja

aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w pupie

:polew: :polew: :polew:

a ja mam iść jeszcze do garażu :kwasny:

a ja na parking- pierdziele niech biora :gwizdanie:

Opublikowano

kędzior dojebany avatar , widze , że masz cały SET :polew:

Homer to jeden z moich ulubieńców :kox:

Stanley ja siedzę grzecznie w domu a o co biega bom ciekaw? :tongue4:

Opublikowano

nie ja

aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w pupie

:polew: :polew: :polew:

a ja mam iść jeszcze do garażu :kwasny:

to dzis na forum juz nie wchodź bo sie tylko wkur....

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szaleństwo się robi, zmiany nicków, brak cyferek, pedały, spalone wiadra... masakra :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:59_________________________________________________

kędzior dojebany avatar , widze , że masz cały SET :polew:

Homer to jeden z moich ulubieńców :kox:

Stanley ja siedzę grzecznie w domu a o co biega bom ciekaw? :tongue4:

???

coś ominąłem ? czy to jakaś propozycja :blink:

Opublikowano

hehe Max to autoportret :polew:

Oko nom login mam zmieniony od popołudnia już :gwizdanie: avatarka zmieniłem przed chwilą

Stanley chodzi ci o mój kolejny autoportret?

HomerNude.jpg

:polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:02_________________________________________________Stanley pytałem o co chodziło z tą Zg :cool1:

Opublikowano

:no:

nic nie widać coś ci się nieudało

Opublikowano

:no:

nic nie widać coś ci się nieudało

co żeś lampą po oczach przywalił ?

ch*uja widzę

Opublikowano

kędziorek jak te cyferki wyautowałeś???

Opublikowano

a tak jest zaraz jak wyjdę z kąpieli :polew:

Simpsons_Homer_crying.gif

Opublikowano

nie ja

aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w pupie

:polew: :polew: :polew:

a ja mam iść jeszcze do garażu :kwasny:

to dzis na forum juz nie wchodź bo sie tylko wkur....

:polew: :polew: :polew:

f*ck już nie robie błędów i nie czytam zaległości :kox:

nie ja

aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w pupie

:polew: :polew: :polew:

a ja mam iść jeszcze do garażu :kwasny:

a ja na parking- pierdziele niech biora :gwizdanie:

A co tam masz jak co to ja podjade :> po co ma iść w obce ręce :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:06_________________________________________________

a tak jest zaraz jak wyjdę z kąpieli :polew:

Simpsons_Homer_crying.gif

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kędziorek jak te cyferki wyautowałeś???

napisałem do Hugo czy mógł by zmienić mojego logina :cool1::wink4:

Opublikowano

:no:

nic nie widać coś ci się nieudało

co żeś lampą po oczach przywalił ?

ch*uja widzę

a ty widzisz co kedziorek wkleił?

wcześniej tak ładnie wklejał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.