Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to bęc! :drinks:

zdrówko :>

jakie panowie macie plany na dzisiaj? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to bęc! :drinks:

zdrówko :>

jakie panowie macie plany na dzisiaj? :decayed:

oglądam olimpiade, piję piwko, a później spać - nuda :wink4:

Opublikowano

no ale tak do 24 to wytrzymasz? :naughty:

Opublikowano

no ale tak do 24 to wytrzymasz? :naughty:

no jaha :good:

Opublikowano

no ale tak do 24 to wytrzymasz? :naughty:

no jaha :good:

ja to czuję że po 3 browcu to już będę miał elegansioo ehehe

Opublikowano

ja juz pod stalym pradem

ale plany marne dwa drinki wypite ide spac za chwile :P

Opublikowano

Max to już pewnie zasnął na klawiaturze... :decayed:

albo kontakt mu znowu fika :kox:

Opublikowano

ja juz pod stalym pradem

ale plany marne dwa drinki wypite ide spac za chwile :P

uu słabiak :thumbdown:

Max to już pewnie zasnął na klawiaturze... :decayed:

albo kontakt mu znowu fika :kox:

obstawiam że wyrwał kontakt :polew:

idę po 2 piwko :naughty:

Opublikowano

moze i slabiak ale wyspac sie kiedys trzeba a rano wstac tez bedzie trzeba... :/

i jeszcze poranna wycieczka polskimi drogami ktore sa biale bo zima zaskoczyla drogowcow...

mmm miodzio :D

Opublikowano

kiedy w końcu odbierasz furkę? bo trzeba go upalić :naughty:

zamienimy sie na chwilę :tongue4:

poznasz co to znaczy koks z samego dołu :decayed::wink4:

przy okazji sprawdzimy czy Kamil sie postarał :cool1:

Opublikowano

kiedy w końcu odbierasz furkę? bo trzeba go upalić :naughty:

zamienimy sie na chwilę :tongue4:

poznasz co to znaczy koks z samego dołu :decayed::wink4:

nom podobno w poniedziałek hehe nom wkońcu muszę dosiąść twoją maszyne ehhee

Opublikowano

hmm

nie bede wam chlopaki przeszkadzal i klade sie :P

trzymejcie sie ;)

do wtorku

Opublikowano

kiedy w końcu odbierasz furkę? bo trzeba go upalić :naughty:

zamienimy sie na chwilę :tongue4:

poznasz co to znaczy koks z samego dołu :decayed::wink4:

nom podobno w poniedziałek hehe nom wkońcu muszę dosiąść twoją maszyne ehhee

może znowu przyjedzie dawids :gwizdanie:

chyba że przyjadą do niego geodeci lub będzie zrzucał węgiel :wink4: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 22:45_________________________________________________

hmm

nie bede wam chlopaki przeszkadzal i klade sie :P

trzymejcie sie ;)

do wtorku

do zoba! :>

Opublikowano

hmm

nie bede wam chlopaki przeszkadzal i klade sie :P

trzymejcie sie ;)

do wtorku

trzymaj się :hi:

odziwo Stanley twoim jeszcze niejeździłem nawet jako pasażer hehe :chytry:

Opublikowano

no a Ty sie załapiesz w końcu na ten zimowy wyjazd??

Opublikowano

no a Ty sie załapiesz w końcu na ten zimowy wyjazd??

jestem 3 osobą w kolejce do poniedziałku jest termin zapłatych dla tych którzy się niedawno dostali, liczę po cichu że się uda :gwizdanie:

Opublikowano

no a Ty sie załapiesz w końcu na ten zimowy wyjazd??

jestem 3 osobą w kolejce do poniedziałku jest termin zapłatych dla tych którzy się niedawno dostali, liczę po cichu że się uda :gwizdanie:

za pół ceny to możemy Cie przygarnąć :tongue4:

...ale ja spię w środku :decayed:

Opublikowano

no a Ty sie załapiesz w końcu na ten zimowy wyjazd??

jestem 3 osobą w kolejce do poniedziałku jest termin zapłatych dla tych którzy się niedawno dostali, liczę po cichu że się uda :gwizdanie:

za pół ceny to możemy Cie przygarnąć :tongue4:

...ale ja spię w środku :decayed:

hehe ja bym proponował w środku Basię co by nas o gejostwo nieposądzili :polew: :polew:

Opublikowano

chciałbyś świntuchu :stop:

Opublikowano

chciałbyś świntuchu :stop:

ee ja tam przecież niejestem napaleńcem :wstydliwy::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.