Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hhehe Rafał wiesz w razie czego dzwoń hehe wyjdę z tobą hehehe :drunk

Daleko nie mamy do siebie więc można cześciej wyskoczyć na jakieś piwko :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hhehe Rafał wiesz w razie czego dzwoń hehe wyjdę z tobą hehehe :drunk

Daleko nie mamy do siebie więc można cześciej wyskoczyć na jakieś piwko :kox:

:good: jestem za :decayed:

Opublikowano

hhehe Rafał wiesz w razie czego dzwoń hehe wyjdę z tobą hehehe :drunk

Daleko nie mamy do siebie więc można cześciej wyskoczyć na jakieś piwko :kox:

:good: jestem za :decayed:

Tylko niech się cieplej zrobi :gwizdanie:
Opublikowano

wkońcu przebrnołem przez stony tego spamu

standard chlanie d*py chlanie d*py audi d*py d*py chlanie

a ja panowie niestety nie posmarowałem dziś musiałem za kierowcę robić ale to nic jakoś ostatnio nie czyję pożadania do alkoholu siły zbieram na Bukowine

:kox:

Opublikowano

hhehe Rafał wiesz w razie czego dzwoń hehe wyjdę z tobą hehehe :drunk

Daleko nie mamy do siebie więc można cześciej wyskoczyć na jakieś piwko :kox:

:good: jestem za :decayed:

Tylko niech się cieplej zrobi :gwizdanie:

nom teraz to by sobie człowiek mógł jeszcze złamać nogę wracając z baru po takich zaśnieżonych chodnikach :gwizdanie:

Opublikowano

to w jakie dni będą te dwuosobowe spoty w Sosnowcu?? :naughty:

Opublikowano

A co kupujemy w ogóle na Bukowine :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:41_________________________________________________

to w jakie dni będą te dwuosobowe spoty w Sosnowcu?? :naughty:

W czwartki razem z EŁU :polew:
Opublikowano

wkońcu przebrnołem przez stony tego spamu

standard chlanie d*py chlanie d*py audi d*py d*py chlanie

a ja panowie niestety nie posmarowałem dziś musiałem za kierowcę robić ale to nic jakoś ostatnio nie czyję pożadania do alkoholu siły zbieram na Bukowine

:kox:

spoko podszkolisz się 6.03 :naughty: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:42_________________________________________________

to w jakie dni będą te dwuosobowe spoty w Sosnowcu?? :naughty:

od poniedziałku do piątku i w sobotę i niedzielę też :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:43_________________________________________________ohh żuberekkkkkkkk :decayed:

Opublikowano

wkońcu przebrnołem przez stony tego spamu

standard chlanie d*py chlanie d*py audi d*py d*py chlanie

a ja panowie niestety nie posmarowałem dziś musiałem za kierowcę robić ale to nic jakoś ostatnio nie czyję pożadania do alkoholu siły zbieram na Bukowine

:kox:

spoko podszkolisz się 6.03 :naughty: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:42_________________________________________________

to w jakie dni będą te dwuosobowe spoty w Sosnowcu?? :naughty:

od poniedziałku do piątku i w sobotę i niedzielę też :polew: :polew: :polew:

to mi pasuje :good::decayed:

Opublikowano

halo panowie jestem czemu mnie nikt nie wita :shocked: :shocked: :shocked:

;(

Opublikowano

halo panowie jestem czemu mnie nikt nie wita :shocked: :shocked: :shocked:

;(

Przecież byłeś już witany dziś :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale jakoś tak oschle :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

halo panowie jestem czemu mnie nikt nie wita :shocked: :shocked: :shocked:

;(

Przecież byłeś już witany dziś :mysli:

:polew: :polew: :polew:

ze dwa razy conajmniej :decayed:

Opublikowano

ale jakoś tak oschle :embarrassed:

:polew:

z cyferkami byłeś fajniejszy :polew:

Opublikowano

ale jakoś tak oschle :embarrassed:

:polew:

:buziak::pociesz:

:polew:

Opublikowano

ale jakoś tak oschle :embarrassed:

:polew:

:buziak::pociesz:

:polew:

i wujek KędziSan też cię przywita

:buziak::hahaha:

Opublikowano

coś mnie wkrecacie :mysli: :mysli:

dwa razy :no:

:wink4:

dobra zgaduje co tam pany dobrego adaś ma srebro spoko zasłużył gość [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:50_________________________________________________stanley kędziorek ogolić sie bo drapieciec

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To i ja Cię przywitam :pociesz::buziak:

Opublikowano

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:50_________________________________________________stanley kędziorek ogolić sie bo drapieciec

:polew: :polew: :polew:

gdzie na jajkach się mamy ogolić ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:50_________________________________________________stanley kędziorek ogolić sie bo drapieciec

:polew: :polew: :polew:

gdzie na jajkach się mamy ogolić ? :polew: :polew: :polew:

a jajami mi buziaczki przesyłasz ???

chyba nie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.