Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś mnie wkrecacie :mysli: :mysli:

dwa razy :no:

:wink4:

dobra zgaduje co tam pany dobrego adaś ma srebro spoko zasłużył gość [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:50_________________________________________________stanley kędziorek ogolić sie bo drapieciec

:polew: :polew: :polew:

max, ty to masz wymagania :chytry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś mnie wkrecacie :mysli: :mysli:

dwa razy :no:

:wink4:

dobra zgaduje co tam pany dobrego adaś ma srebro spoko zasłużył gość [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:50_________________________________________________stanley kędziorek ogolić sie bo drapieciec

:polew: :polew: :polew:

max, ty to masz wymagania :chytry:

no coś ty :wink4:

Opublikowano

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

Opublikowano

Mi się powoli kończy ale zapas jest :naughty:

Opublikowano

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

ni mom ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Mi się powoli kończy ale zapas jest :naughty:

ja mam jeszcze 2 coś sie guzdram przy tym drugim piwku hehe

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

ni mom ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

wiem co to za ból bo ja wczoraj niemiałem a byłem pewny ze mam :(

Opublikowano

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

ni mom ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

zapomniałes kupić czy masz jakąś karę? :naughty:

Opublikowano

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

ni mom ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

To dymaj do nocnego :naughty:
Opublikowano

Mi się powoli kończy ale zapas jest :naughty:

ja mam jeszcze 2 coś sie guzdram przy tym drugim piwku hehe

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

ni mom ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

wiem co to za ból bo ja wczoraj niemiałem a byłem pewny ze mam :(

jakoś przeżyje do rana

Opublikowano

Panowie 7 stron do bielska :gwizdanie: Pomożecie :decayed:

Opublikowano

Max otwieraj jakiegoś browara :decayed:

ni mom ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

zapomniałes kupić czy masz jakąś karę? :naughty:

jakoś nie mam ochoty na bronki

chyba dopadła mnie jakaś choroba

i najgorsze że nie z Filipin :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:05_________________________________________________

Panowie 7 stron do bielska :gwizdanie: Pomożecie :decayed:

jak BoB Budowniczy

DAMY RADE :good: :good: :good:

Opublikowano

prezes nic niewrzucasz to ja wrzucę :slina: :slina: :slina:

stacy%20ferguson%20fergie

boże ale mi brakuję kobiety ;( :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

prezes nic niewrzucasz to ja wrzucę :slina: :slina: :slina:

stacy%20ferguson%20fergie

No nareszcie Kędzior piwo zaczyna działać :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:08_________________________________________________Kiedy masz urodziny Kędzior?
Opublikowano

mozna na jednego? :>

Opublikowano

prezes nic niewrzucasz to ja wrzucę :slina: :slina: :slina:

stacy%20ferguson%20fergie

No nareszcie Kędzior piwo zaczyna działać :naughty:

hehe ;) nom oko mi się jedno przymyka czyli znaczy że faza się zaczyna wkręcać powoli :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:09_________________________________________________

mozna na jednego? :>

NIE!!

minimum na 2 żebyś niekulał :good::decayed:

Opublikowano

mozna na jednego? :>

Zapraszamy :drunk:
Opublikowano

włączyłem muzyczkę i faza mnie jakoś szybciej ogarnęła :polew:

Opublikowano

dopiero co wrocilem z zabaw na sniegu i wlasnie kuleje, a moja na nocce siedzi wiec sobie otworze i sie zaleje :decayed:

Opublikowano

włączyłem muzyczkę i faza mnie jakoś szybciej ogarnęła :polew:

a czego słuchasz

fasolek ??? :tongue4:

Opublikowano

dopiero co wrocilem z zabaw na sniegu i wlasnie kuleje, a moja na nocce siedzi wiec sobie otworze i sie zaleje :decayed:

no to niemogłeś lepiej trafić :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.