Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:25_________________________________________________Panowie brać- najlepiej porezane b6 na forum:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11501318

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:25_________________________________________________Panowie brać- najlepiej porezane b6 na forum:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11501318

Jakbym miał kasę to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:25_________________________________________________Panowie brać- najlepiej porezane b6 na forum:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11501318

Jakbym miał kasę to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie:

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

Opublikowano

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

No zmieniłem na nowszy model :naughty: Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny :kox:
Opublikowano
:hi: co tam ludziska :decayed:
Opublikowano

:hi: co tam ludziska :decayed:

Siema pijoku :decayed:
Opublikowano

:hi: co tam ludziska :decayed:

Siema pijoku :decayed:

hehe a tam od razu pijoku :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: co tam ludziska :decayed:

Siema pijoku :decayed:

hehe a tam od razu pijoku :gwizdanie:

No dobra początkowy żulu może być :naughty:
Opublikowano

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

No zmieniłem na nowszy model :naughty: Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny :kox:

:good:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :naughty::decayed:

Opublikowano

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

No zmieniłem na nowszy model :naughty: Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny :kox:

:good:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :naughty::decayed:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: Było już parę stron wcześniej :decayed:
Opublikowano

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

No zmieniłem na nowszy model :naughty: Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny :kox:

:good:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :naughty::decayed:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: Było już parę stron wcześniej :decayed:

domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy :decayed:

Opublikowano

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

No zmieniłem na nowszy model :naughty: Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny :kox:

:good:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :naughty::decayed:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: Było już parę stron wcześniej :decayed:

domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy :decayed:

No dobra nie będę ch..em i przypomnę :naughty: Mam ksywę ogólnie Buła i w pracy zawołał na mnie jeden koleś Bulczas no i tak wymyśliłem że sobie zmienie tutaj tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:58_________________________________________________Dzisiaj musimy zostawić Bielsko w tyle :gwizdanie:
Opublikowano

cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: :mysli: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek

No zmieniłem na nowszy model :naughty: Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny :kox:

:good:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :naughty::decayed:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: Było już parę stron wcześniej :decayed:

domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy :decayed:

No dobra nie będę ch..em i przypomnę :naughty: Mam ksywę ogólnie Buła i w pracy zawołał na mnie jeden koleś Bulczas no i tak wymyśliłem że sobie zmienie tutaj tak :gwizdanie:

dzieki za wyjasnienie :good: spoko ma to jakis sens nie tak jak oko :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

dzieki za wyjasnienie :good: spoko ma to jakis sens nie tak jak oko :nabijasie

A pisałem wczoraj do Oka że bardzo się lubicie :decayed:
Opublikowano

no to nie bedzie chyba problem bo oni w poruwnaniu do was nie spamuja nic :> :gwizdanie:

Opublikowano
Dzisiaj musimy zostawić Bielsko w tyle

tu wszedzie jakies wyscigi szczurow :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za wyjasnienie :good: spoko ma to jakis sens nie tak jak oko :nabijasie

A pisałem wczoraj do Oka że bardzo się lubicie :decayed:

nie no oko czai ze to wszystko to zarciki :naughty::wink4:

Opublikowano

Hehe no raczej Oka nie bierze tego na serio :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe no raczej Oka nie bierze tego na serio :gwizdanie:

jakby bral to naserio to pewnie bym juz w szpitalu wyladowal :przebiegly:

Opublikowano

a ja za niedługo wyruszam do krk na zajęcia :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.