Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Kędzior na pewno zaliczysz egzaminy jak po 0,7 pisałeś :good:

liczę że anioł stróż mi pomoże :polew: :polew: :polew: :polew: a jak nie to wiesz mówiłem co myślę na ten temat w piątek :decayed::polew:

No pewnie luzik :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To Kędzior na pewno zaliczysz egzaminy jak po 0,7 pisałeś :good:

liczę że anioł stróż mi pomoże :polew: :polew: :polew: :polew: a jak nie to wiesz mówiłem co myślę na ten temat w piątek :decayed::polew:

No pewnie luzik :wink4:

wogóle masakra na tych studiach to tylko moja ekipa piję a inni nic nie piją jakieś dziwaki :polew::shocked:

i BB pojechane :dance:

Opublikowano

To Kędzior na pewno zaliczysz egzaminy jak po 0,7 pisałeś :good:

liczę że anioł stróż mi pomoże :polew: :polew: :polew: :polew: a jak nie to wiesz mówiłem co myślę na ten temat w piątek :decayed::polew:

No pewnie luzik :wink4:

wogóle masakra na tych studiach to tylko moja ekipa piję a inni nic nie piją jakieś dziwaki :polew::shocked:

i BB pojechane :dance:

Wy jesteście normalni a oni są z innej planety :polew: Katowice góra :decayed:
Opublikowano

To Kędzior na pewno zaliczysz egzaminy jak po 0,7 pisałeś :good:

liczę że anioł stróż mi pomoże :polew: :polew: :polew: :polew: a jak nie to wiesz mówiłem co myślę na ten temat w piątek :decayed::polew:

No pewnie luzik :wink4:

wogóle masakra na tych studiach to tylko moja ekipa piję a inni nic nie piją jakieś dziwaki :polew::shocked:

i BB pojechane :dance:

Wy jesteście normalni a oni są z innej planety :polew: Katowice góra :decayed:

:good::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 18:06_________________________________________________idę się z małżonką przewietrzyć :decayed:

Opublikowano

wódka wódka hehehehe wódka musi być hehe

normalnie mam taka bangle że sobie pod tańcowywuje w pokoju :decayed::dance:

Opublikowano

wódka wódka hehehehe wódka musi być hehe

normalnie mam taka bangle że sobie pod tańcowywuje w pokoju :decayed::dance:

no widze ze wypad dodal ci kopa :gwizdanie:

Opublikowano

wódka wódka hehehehe wódka musi być hehe

normalnie mam taka bangle że sobie pod tańcowywuje w pokoju :decayed::dance:

no widze ze wypad dodal ci kopa :gwizdanie:

no a jak hehehe normalnie to bym poszedł gdzie do baru i KO zaliczył hehehe :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 18:16_________________________________________________walentynki komunistyczne święto :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wódka wódka hehehehe wódka musi być hehe

normalnie mam taka bangle że sobie pod tańcowywuje w pokoju :decayed::dance:

no widze ze wypad dodal ci kopa :gwizdanie:

no a jak hehehe normalnie to bym poszedł gdzie do baru i KO zaliczył hehehe :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 18:16_________________________________________________walentynki komunistyczne święto :polew: :polew: :polew: :polew:

jakie komunistyczne z jameryki przyszlo

Opublikowano

wszystko co z jameryki to komunistyczne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wszystko co z jameryki to komunistyczne :polew: :polew: :polew:

spadam z moja pania do tego kina narty

Opublikowano

wszystko co z jameryki to komunistyczne :polew: :polew: :polew:

spadam z moja pania do tego kina narty

miłej zabawy ja sobie posiedzę na forum sam ... :confused4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

wszystko co z jameryki to komunistyczne :polew: :polew: :polew:

spadam z moja pania do tego kina narty

miłej zabawy ja sobie posiedzę na forum sam ... :confused4::wink4:

ja też jestem :rolleyes:
Opublikowano

wszystko co z jameryki to komunistyczne :polew: :polew: :polew:

spadam z moja pania do tego kina narty

miłej zabawy ja sobie posiedzę na forum sam ... :confused4::wink4:

ja też jestem :rolleyes:

hehe Keżor gdzie idziemy na walentynki jako samotni jeźdźcy?

Opublikowano
  • Autor

wszystko co z jameryki to komunistyczne :polew: :polew: :polew:

spadam z moja pania do tego kina narty

miłej zabawy ja sobie posiedzę na forum sam ... :confused4::wink4:

ja też jestem :rolleyes:

hehe Keżor gdzie idziemy na walentynki jako samotni jeźdźcy?

tam gdzie będą nas chcieli :) do sfinksa :kox:
Opublikowano

albo do queens :wink4: napewno nas tam jaka pokocha :polew:

Opublikowano
  • Autor

chociaż jak patrze do portfela to sądze , że mnie żadna nie pokocha :polew:

Opublikowano

chociaż jak patrze do portfela to sądze , że mnie żadna nie pokocha :polew:

hehehe na początku nas pokochają a po godzinie znienawidzą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chociaż jak patrze do portfela to sądze , że mnie żadna nie pokocha :polew:

hehehe na początku nas pokochają a po godzinie znienawidzą :polew: :polew: :polew:

a przecież ślady pobicia sie zagoją kiedyś :decayed:
Opublikowano

chociaż jak patrze do portfela to sądze , że mnie żadna nie pokocha :polew:

hehehe na początku nas pokochają a po godzinie znienawidzą :polew: :polew: :polew:

a przecież ślady pobicia sie zagoją kiedyś :decayed:

zamoczymy i od razu choduuu hehhee :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chociaż jak patrze do portfela to sądze , że mnie żadna nie pokocha :polew:

hehehe na początku nas pokochają a po godzinie znienawidzą :polew: :polew: :polew:

a przecież ślady pobicia sie zagoją kiedyś :decayed:

zamoczymy i od razu choduuu hehhee :polew: :polew: :polew:

no chyba , że pojadymy pod jakąś remize i coś sie taniej wychaczy :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.