Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro jest mecz na C+ więc może sobie coś otworzę :gwizdanie:

tymczasem spadam spać

do jutra :wink4:

narka :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jak kto tu jeszcze spamuje

Opublikowano

ja piszę same konkrety :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jak kto tu jeszcze spamuje

nom ja do 23 siedzę i zawijam w wyrko :decayed:

Opublikowano

krolu nie chcesz se fury chipnąc u rogala 900 pln 25 autek już jest termin masz do dogrania

Opublikowano

Eloo eloo jutro prawdo podobnie wpadne na zielony pod real:]

jesli by sie dało to chciałbym nabyc ramki na tablice :] o ile jeszcze sa:]

Opublikowano

krolu nie chcesz se fury chipnąc u rogala 900 pln 25 autek już jest termin masz do dogrania

Max nienamawiaj Krola bo znowu cię objedzie :tongue4:

Opublikowano

:hi:

jak kto tu jeszcze spamuje

nom ja do 23 siedzę i zawijam w wyrko :decayed:

a kogo ja sie mogłem spodziewać pewnie że tylko kędziorka on tu stoi na straży żeby tylko nam statystyka nie spadła

"tyś solą tego forum " :polew:

Opublikowano

Max hehe :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: ale ty mi słodzisz :gwizdanie:

Opublikowano

krolu nie chcesz se fury chipnąc u rogala 900 pln 25 autek już jest termin masz do dogrania

Max nienamawiaj Krola bo znowu cię objedzie :tongue4:

po 1. grupowe chipowanie nie obejmuje rezanych fur :naughty:

po 2. ja jeszcze mam kilak modów do zrobienia i szkoda mi ponownie płacić za korkety..

po 3. chce sie czipować w compsorcie

Opublikowano

Eloo eloo jutro prawdo podobnie wpadne na zielony pod real:]

jesli by sie dało to chciałbym nabyc ramki na tablice :] o ile jeszcze sa:]

są są

ale chyba nie tylko po ramki zawitasz?

pamiętaj o jednej za***iście ważnej rzeczy, u nas wkupne wynosi 0,5 l na głowe wyłączająć kędzirka i mnie gdzie na głowe 2L liczymy,

więc jakieś 15L wódy kup i wpadaj

zapraszamy

:wink4::polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

Eloo eloo jutro prawdo podobnie wpadne na zielony pod real:]

jesli by sie dało to chciałbym nabyc ramki na tablice :] o ile jeszcze sa:]

są są

ale chyba nie tylko po ramki zawitasz?

pamiętaj o jednej za***iście ważnej rzeczy, u nas wkupne wynosi 0,5 l na głowe wyłączająć kędzirka i mnie gdzie na głowe 2L liczymy,

więc jakieś 15L wódy kup i wpadaj

zapraszamy

:wink4::polew: :polew:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: dobrze, ze jeżdżę od początku :kox:
Opublikowano

krolu nie chcesz se fury chipnąc u rogala 900 pln 25 autek już jest termin masz do dogrania

Max nienamawiaj Krola bo znowu cię objedzie :tongue4:

po 1. grupowe chipowanie nie obejmuje rezanych fur :naughty:

po 2. ja jeszcze mam kilak modów do zrobienia i szkoda mi ponownie płacić za korkety..

po 3. chce sie czipować w compsorcie

rozumiem ok szanuje twą decyzję więc choć raz mi się uda cię objechać,

teraz muszę kapuste pozbierać

Opublikowano

no... i w sumie tez chwilowo nie mam kasy na chipa :confused4:

Ty chipuj :good: :good: na pewno będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

aba4 nie zaczaj tylko sie przywitaj i na spota wpadaj

(nie zapomnij o wódzie )

:polew::wink4:

Opublikowano

Eloo eloo jutro prawdo podobnie wpadne na zielony pod real:]

jesli by sie dało to chciałbym nabyc ramki na tablice :] o ile jeszcze sa:]

są są

ale chyba nie tylko po ramki zawitasz?

pamiętaj o jednej za***iście ważnej rzeczy, u nas wkupne wynosi 0,5 l na głowe wyłączająć kędzirka i mnie gdzie na głowe 2L liczymy,

więc jakieś 15L wódy kup i wpadaj

zapraszamy

:wink4::polew: :polew:

:wink4:

noi do tego dla mnie i Maxa po dużej pizzy :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

nie straszcie nowych... :embarrassed:

Opublikowano

hehe Formige znam więc go można wykorzystać :gwizdanie:

Opublikowano

hehe Formige znam więc go można wykorzystać :gwizdanie:

Formiga - a to nie laska bo kończy się na "a" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hehe Formige znam więc go można wykorzystać :gwizdanie:

Formiga - a to nie laska bo kończy się na "a" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to kolo jest muhehehe :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.