Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam masz władzę ? :naughty: nic się niechwaliłeś :polew:

No wiesz Kędzior... :wink4::embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co gonimy do 1000 czy lecimy spać i zostawiamy na jutro?

Opublikowano
  • Autor

kurde , ide , nie chce być na 997 stronie :polew:

Opublikowano

to co gonimy do 1000 czy lecimy spać i zostawiamy na jutro?

Mi to forum chyba dodaje sił bo jakoś się lepiej czuję :polew:
Opublikowano

Akjam masz władzę ? :naughty: nic się niechwaliłeś :polew:

No wiesz Kędzior... :wink4::embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe mówisz w różowym siła :decayed:

Opublikowano

to co gonimy do 1000 czy lecimy spać i zostawiamy na jutro?

Przecież jest już ciut ciut... :naughty:

kurde , ide , nie chce być na 997 stronie :polew:

Nie pękaj keżor! A co anteny to ten cieńszy drut może wyglądać lepiej... :wink4:
Opublikowano

kurde , ide , nie chce być na 997 stronie :polew:

Zrób przerwę na kawę i wróć :naughty:
Opublikowano

kurde , ide , nie chce być na 997 stronie :polew:

muhehehe a kto stawia na 1000str ? :naughty:

to co gonimy do 1000 czy lecimy spać i zostawiamy na jutro?

Mi to forum chyba dodaje sił bo jakoś się lepiej czuję :polew:

hehe ładuje akumulatory hehe

Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

Opublikowano

to co gonimy do 1000 czy lecimy spać i zostawiamy na jutro?

Mi to forum chyba dodaje sił bo jakoś się lepiej czuję :polew:

:good: :good: :good: Najskuteczniejsza terapia! Najlepiej z piwkiem! :wink4:

Akjam masz władzę ? :naughty: nic się niechwaliłeś :polew:

No wiesz Kędzior... :wink4::embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe mówisz w różowym siła :decayed:

:kox: :kox:
Opublikowano

muhehehe a kto stawia na 1000str ? :naughty

Wszyscy razem w jednym tępie :polew: :polew:
Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

Dokładnie! Czasem jak się wstanie rano a tu naklepane kolejne 15 stron... to c**j Cię strzela! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:

stąd wszyscy pracują , to chyba sam ze sobą będziesz pisał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew: :polew:

hehe widać że masz doczynienia często z 997 hehe

hehe monologi będziesz sadził? hehe

Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:

stąd wszyscy pracują , to chyba sam ze sobą będziesz pisał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Kędzior też ma l4 :gwizdanie:
Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew: :polew:

To musisz komuś złamać jutro nogę na spocie żeby też miał L-4 to będziecie pisać sobie razem... :wink4: :wink4:
Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew: :polew:

hehe widać że masz doczynienia często z 997 hehe

hehe monologi będziesz sadził? hehe

Monologi to Max i Keżor lubią :polew:
Opublikowano

Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu :decayed:

hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco :naughty:

To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew: :polew:

hehe widać że masz doczynienia często z 997 hehe

hehe monologi będziesz sadził? hehe

Monologi to Max i Keżor lubi :polew:

No Max jest w tym dobry! Zaraz znajdę wątek jak kolesiowi pojechał to masakra! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.