Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

monolog w moim wydaniu to jedyna mądra rozmowa na tym forum , no i wiem , że gadam z kimś na poziomie :kox: :laghing2:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/w-jaki-sposob-rzadza-nami-kobiety-vt25852.htm ten tego :slina: :slina: :slina: :slina:

nom mam L4 ale mam tyle do szkoły że niebędę dużo na forum siedział :no::confused4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:35_________________________________________________

monolog w moim wydaniu to jedyna mądra rozmowa na tym forum , no i wiem , że gadam z kimś na poziomie :kox: :laghing2:

buehehehehe :polew:

Opublikowano

monolog w moim wydaniu to jedyna mądra rozmowa na tym forum , no i wiem , że gadam z kimś na poziomie :kox: :laghing2:

To mnie położyłeś teraz na podłogę :laghing2:
Opublikowano

monolog w moim wydaniu to jedyna mądra rozmowa na tym forum , no i wiem , że gadam z kimś na poziomie :kox: :laghing2:

To mnie położyłeś teraz na podłogę :laghing2:

udało mu się to hehe

Opublikowano

Jest tekst Maxa:

witam

prosze dopisac mnie do listy B8 2008r 2.0tdi 143km... Pasuje mi w czerwcu miedzy 14czerwca a 18czerwca . niech ktos napisze jaka bedzie cena i czas montazu

Pozdrawiam

Marcin

A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem?

dobrze gadasz :good: :good: :good:

że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać,

a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nom mam L4 ale mam tyle do szkoły że niebędę dużo na forum siedział :no: :confused4

Już to widzę :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:36_________________________________________________

Jest tekst Maxa:

witam

prosze dopisac mnie do listy B8 2008r 2.0tdi 143km... Pasuje mi w czerwcu miedzy 14czerwca a 18czerwca . niech ktos napisze jaka bedzie cena i czas montazu

Pozdrawiam

Marcin

A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem?

dobrze gadasz :good: :good: :good:

że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać,

a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

O kutwa :polew: :polew:
Opublikowano

monolog w moim wydaniu to jedyna mądra rozmowa na tym forum , no i wiem , że gadam z kimś na poziomie :kox: :laghing2:

To mnie położyłeś teraz na podłogę :laghing2:

udało mu się to hehe

He he he... :nabijasie:
Opublikowano

Jest tekst Maxa:

witam

prosze dopisac mnie do listy B8 2008r 2.0tdi 143km... Pasuje mi w czerwcu miedzy 14czerwca a 18czerwca . niech ktos napisze jaka bedzie cena i czas montazu

Pozdrawiam

Marcin

A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem?

dobrze gadasz :good: :good: :good:

że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać,

a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Max hooligan się widzę zrobił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest tekst Maxa:

witam

prosze dopisac mnie do listy B8 2008r 2.0tdi 143km... Pasuje mi w czerwcu miedzy 14czerwca a 18czerwca . niech ktos napisze jaka bedzie cena i czas montazu

Pozdrawiam

Marcin

A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem?

dobrze gadasz :good: :good: :good:

że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać,

a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Max hooligan się widzę zrobił :polew: :polew: :polew:

Kupił CD i od razu urósł w siłę :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:38_________________________________________________Wiedziałem że otworzę kolejną stronę :gwizdanie: Chyba chcecie żebym stawiał na 1000 :kox:
Opublikowano

Jest tekst Maxa:

witam

prosze dopisac mnie do listy B8 2008r 2.0tdi 143km... Pasuje mi w czerwcu miedzy 14czerwca a 18czerwca . niech ktos napisze jaka bedzie cena i czas montazu

Pozdrawiam

Marcin

A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem?

dobrze gadasz :good: :good: :good:

że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać,

a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Max hooligan się widzę zrobił :polew: :polew: :polew:

Kupił CD i od razu urósł w siłę :decayed:

Ale jakie później dostał wsparcie w wątku... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jest tekst Maxa:

witam

prosze dopisac mnie do listy B8 2008r 2.0tdi 143km... Pasuje mi w czerwcu miedzy 14czerwca a 18czerwca . niech ktos napisze jaka bedzie cena i czas montazu

Pozdrawiam

Marcin

A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem?

dobrze gadasz :good: :good: :good:

że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać,

a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Max hooligan się widzę zrobił :polew: :polew: :polew:

Kupił CD i od razu urósł w siłę :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:38_________________________________________________Wiedziałem że otworzę kolejną stronę :gwizdanie: Chyba chcecie żebym stawiał na 1000 :kox:

No dobra! Jak chcesz to możesz stawiać! :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

Max rośnie w siłe i nie tylko :polew: :polew: :polew:

Bulczas otworzysz jeszcze 999 i 1000 i będzie git :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:41_________________________________________________

:heat: :heat: aż sie zakochałem :rose: w obu :kox:

nom sam niewiem która bym wybrał :slina: :slina: cóż wziąłbym dwie :evil:

Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

Świńtuch... :gwizdanie:

:tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:44_________________________________________________A kto Nas tu podgląda? :wink4::mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

E E E , tobie nie wolno tak pisać :bicz: ehh ta blondi w mini to ehhh :sexinbed::decayed:
Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

a ta druga to nie? :slina: :slina: :slina: ale macha nogami o ja pierddddooolllll

a ta blondi jak się wypieła na fotelu to :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

E E E , tobie nie wolno tak pisać :bicz: ehh ta blondi w mini to ehhh :sexinbed::decayed:

Żyjemy w wolnym kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:45_________________________________________________

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

a ta druga to nie? :slina: :slina: :slina: ale macha nogami o ja pierddddooolllll

a ta blondi jak się wypieła na fotelu to :jerk: :jerk: :jerk:

Brunetki mnie nie krecą :polew: :polew:
Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

E E E , tobie nie wolno tak pisać :bicz: ehh ta blondi w mini to ehhh :sexinbed::decayed:

taa racja :good: my z Keżorem możemy sobie pozwolić a ty już masz kobiete :tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:46_________________________________________________

Brunetki mnie nie krecą :polew: :polew:

a mnie kręcą wszystkie byle by zgrabna figurkę miała :rolleyes:

Opublikowano

Ja bym też nie przebierał teraz jakby były obie... :gwizdanie: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.