Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe no wkońcu hehe już by było 3 strony dalej gdyby niekombinacje :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra mięczaki niech wam będzie :gwizdanie: Prezes poszedł a powinien to on otworzyć tą stronę. Jako założyciel należy mu się to :wink4: AMEN :decayed:

Też tak sądzę! Jest dowód - Nasze posty... :gwizdanie:
Opublikowano

To chyba skasuje moją litanię :polew: :polew:

Opublikowano

hehe no wkońcu można pisać hahaha

Opublikowano

A propo picia to jak to jest. Pijemy w tą sobotę :mysli:

Opublikowano

hehe no wkońcu można pisać hahaha

Uffff.....
Opublikowano
  • Autor

zdrowo was porąbało :decayed:

Opublikowano

Jesteśmy z 3 strony w plecy :wallbash:

Opublikowano

hahaha Akjam jakie dowody :polew: :polew: :polew:

Keżor zmodyfikuj swojego 1000 posta i napisz tam coś o motoryzacji czy coś w tym stylu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 01:23_________________________________________________

A propo picia to jak to jest. Pijemy w tą sobotę :mysli:

nom ja bym był za bo w następny wikend odpadam ;(

Opublikowano

hahaha Akjam jakie dowody :polew: :polew: :polew:

Keżor zmodyfikuj swojego 1000 posta i napisz tam coś o motoryzacji czy coś w tym stylu :polew: :polew: :polew:

O czym mówisz Kędzior? :mysli::wink4:

Keżor napisz coś szybkich samochodach... :good: :good:

Opublikowano

hahaha Akjam jakie dowody :polew: :polew: :polew:

Keżor zmodyfikuj swojego 1000 posta i napisz tam coś o motoryzacji czy coś w tym stylu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 01:23_________________________________________________

A propo picia to jak to jest. Pijemy w tą sobotę :mysli:

nom ja bym był za bo w następny wikend odpadam ;(

Tylko ja nie będę miał jeszcze wypłaty :no:
Opublikowano

Tylko ja nie będę miał jeszcze wypłaty :no:

to bier kase od kobiety :tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 01:26_________________________________________________no chyba że mi przeziębienie nieprzejdzie no to w ten wikend też bym odpadł :confused4:

Opublikowano

A propo picia to jak to jest. Pijemy w tą sobotę :mysli:

nom ja bym był za bo w następny wikend odpadam ;(

No ja chyba w ten weekend też byłbym aktywny... :mysli::good:
Opublikowano

A gzie w ogóle chcecie iść :gwizdanie:

Opublikowano

A gzie w ogóle chcecie iść :gwizdanie:

no jak gdzie do city będę brał się dalej za Violle :polew: :polew: :seksiasty: :seksiasty: :seksiasty:

Opublikowano

A gzie w ogóle chcecie iść :gwizdanie:

no jak gdzie do city będę brał się dalej za Violle :polew: :polew: :seksiasty: :seksiasty: :seksiasty:

Już widzę jak nas wypraszają z tamtąd :decayed:
Opublikowano

No ja chyba w ten weekend też byłbym aktywny... :mysli::good:

hehe Akjam jesteś pewny że chciałbyś zobaczyć to czego niepamiętamy ale znamy z opowieści od kobiet? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 01:30_________________________________________________

A gzie w ogóle chcecie iść :gwizdanie:

no jak gdzie do city będę brał się dalej za Violle :polew: :polew: :seksiasty: :seksiasty: :seksiasty:

Już widzę jak nas wypraszają z tamtąd :decayed:

to co BP ? a może fantasy bede brał się za świderkę :polew: :polew:

Opublikowano

A gzie w ogóle chcecie iść :gwizdanie:

no jak gdzie do city będę brał się dalej za Violle :polew: :polew: :seksiasty: :seksiasty: :seksiasty:

Już widzę jak nas wypraszają z tamtąd :decayed:

Hm... To ja się zastanowię czy iść z Wami bo chciałbym mieć tam jeszcze kiedyś wstęp... :mysli:

:tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

resizedperformerpicture?performer_id=9489&picture_id=38114&width=0&height=0

cholera znowu sie zakochałem :polew:

Opublikowano

No ja chyba w ten weekend też byłbym aktywny... :mysli::good:

hehe Akjam jesteś pewny że chciałbyś zobaczyć to czego niepamiętamy ale znamy z opowieści od kobiet? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 01:30_________________________________________________

A gzie w ogóle chcecie iść :gwizdanie:

no jak gdzie do city będę brał się dalej za Violle :polew: :polew: :seksiasty: :seksiasty: :seksiasty:

Już widzę jak nas wypraszają z tamtąd :decayed:

to co BP ? a może fantasy? :polew: :polew:

Fantasy to nie głupi pomysł tylko drogo tam jak cholera. A może orion i znów jakiejś lasce spadnie kaseton na głowę :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.