Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

nie :angry:

piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał :decayed:

sam sie napij ja chory jestem

a piłki to wogóle nie trawie no może jak te nasze patałachy grają żeby się powkurwiać

Max! Ale my mówimy o hokeju! :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

aha o k**wa

:wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha o ku***a

:wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew:

hehe wtopiłeś Max :polew:

Opublikowano

ja też chcę więcej niż 15" :cool1:

Opublikowano

dobra ziomale spadam nyny bo jutro znowu muszę do pracy wsać

nie spamować za dużo bo potem muszę to wszystko c zytać te wypociny

narta :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

dobra ziomale spadam nyny bo jutro znowu muszę do pracy wsać

nie spamować za dużo bo potem muszę to wszystko c zytać te wypociny

narta :cool1: :cool1: :cool1:

:friends:

Opublikowano

dobra ziomale spadam nyny bo jutro znowu muszę do pracy wsać

nie spamować za dużo bo potem muszę to wszystko c zytać te wypociny

narta :cool1: :cool1: :cool1:

a na Newbie nieidziesz? :decayed:

trzymaj się :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj dobijamy max do 1100 :kox:

Opublikowano

dzisiaj dobijamy max do 1100 :kox:

buhehehe ok czyli trzeba się trochę hamować :polew:

Opublikowano

dobra, to ja już zaczynam się zbierać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobra, to ja już zaczynam się zbierać :wink4:

pussy :decayed:
Opublikowano

dobra, to ja już zaczynam się zbierać :wink4:

pussy :decayed:

powiedz to mojemu szefowi i promotorowi,

jak to wszystko zalicze, to kupuje skrzyke wódki i biore tydz urlopu :decayed:

czujcie się zaproszeni :naughty:

Opublikowano

dobra, to ja już zaczynam się zbierać :wink4:

hehe pękasz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobra, to ja już zaczynam się zbierać :wink4:

pussy :decayed:

powiedz to mojemu szefowi i promotorowi,

jak to wszystko zalicze, to kupuje skrzyke wódki i biore tydz urlopu :decayed:

czujcie się zaproszeni :naughty:

i co Ty jescze na forum robisz :bicz: idź sie uczyć :polew:
Opublikowano

jak to wszystko zalicze, to kupuje skrzyke wódki i biore tydz urlopu :decayed:

czujcie się zaproszeni :naughty:

zrobiłem printscrena :decayed: trzymam za ciebie kciuki :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

dobra, to ja już zaczynam się zbierać :wink4:

hehe pękasz? :naughty:

Kedzior, przez te dwie wczorajsze herbatki, dzisiaj nie umiałem się skupić i zrobiłem tylko dwie tabelki

Jutro muszę się spiąć i zabrać za to :gwizdanie:

Opublikowano

Kedzior, przez te dwie wczorajsze herbatki, dzisiaj nie umiałem się skupić i zrobiłem tylko dwie tabelki

Jutro muszę się spiąć i zabrać za to :gwizdanie:

musisz wypoczywać Stanley :> liczymy na ciebie :cool1:

Opublikowano

jak to wszystko zalicze, to kupuje skrzyke wódki i biore tydz urlopu :decayed:

czujcie się zaproszeni :naughty:

zrobiłem printscrena :decayed: trzymam za ciebie kciuki :thumbup: :thumbup: :thumbup:

luzik :decayed:

jaki Basia miała dzis fajny sen :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

związany ze mną, z Audi i ze spotami...

wyślijcie jej PW to może powie o co chodziło

:polew:

Opublikowano

jaki Basia miała dzis fajny sen :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

związany ze mną, z Audi i ze spotami...

wyślijcie jej PW to może powie o co chodziło

:polew:

jeżeli w tym śnie byłem ja to pewnie horror miała dziewczyna jak nic :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jaki Basia miała dzis fajny sen :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

związany ze mną, z Audi i ze spotami...

wyślijcie jej PW to może powie o co chodziło

:polew:

jeżeli w tym śnie byłem ja to pewnie horror miała dziewczyna jak nic :polew: :polew: :polew:

ciebie nie było swintuchu

byłem ja i.....

Opublikowano

ciebie nie było swintuchu

byłem ja i.....

opowiadaj dalej :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.