Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maxito ja wiem, solidarnosc B7 :gwizdanie: albo cos potrzebujesz od Dimka :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maxito ja wiem, solidarnosc B7 :gwizdanie: albo cos potrzebujesz od Dimka :mysli:

on ma vaga

a ty nie

:polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Maxito ja wiem, solidarnosc B7 :gwizdanie: albo cos potrzebujesz od Dimka :mysli:

Arek pisz częściej :drool: :drool: :drool: :drool: :seksiasty: :seksiasty:

Opublikowano

a mnie avatar dimana wpędza w kompleksy :bag:

wiosna idzie a tu wszystko piętro niżej... :doh1:

więcej sportu ze Stanleyem :gwizdanie:

Max a kiedy ty sobie dasz jakiegoś avatara? :decayed:

to podrzuć mi jakiś adres gdzie mam tego szukać

bo mi się nie chce

:kox:

Opublikowano

Maxito ja wiem, solidarnosc B7 :gwizdanie: albo cos potrzebujesz od Dimka :mysli:

mysle ze solidarnosc raczej :wink4:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

buehehehehe :polew: :polew: :polew::good: :good: kur*a no niemogę udało ci się :decayed: normalnie aż się posikałem ze śmiechu :wink4:

Opublikowano

:polew:

tak na poważnie

to ostatnio w macku mi bułke kupił i sam rozumiesz ręki która cie karmi

nie będę kąsał

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe Max spytaj się Arka on ci powie gdzie szukać avatarka :naughty:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

Max a jaki avatarek by cie satysfakcjonowal :?:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

:thumbup: :thumbup:

Opublikowano

miałem jakiegoś taniego ubezpieczenia szukać w necie, a jak zwykle kędzior mnie zagaduje :wallbash:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Max a jaki avatarek by cie satysfakcjonowal :?:

WIELKI BIGMAC

Z FRYTKAMI :polew:

Opublikowano

miałem jakiegoś taniego ubezpieczenia szukać w necie, a jak zwykle kędzior mnie zagaduje :wallbash:

zapłać mi a ja cię będę ubezpieczał pewniej niż na poczcie :good::polew: :polew:

i ty się wkońcu zajmij czymś poważnym a nie jakieś pierdoły będziesz szukał ubezpieczenia czy coś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

NIE masz takiej mocy żeby mi kropka sprzedać

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Opublikowano

Max może taki ?

img-ea2cc72e6e1c0e1503f8630912de69da.jpg

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

NIE masz takiej mocy żeby mi kropka sprzedać

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

No nie ale nie powiem Ci jak i gdzie sprawdzić gdzie masz DPFa...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.