Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley, kolega na bielskich ma 17" do oddania. :good:

widzisz Stan do oddania, a mówiłeś, że za 1200zł ciężko

:polew: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:09_________________________________________________narka :hi:

to biorę w ciemno

oddam mu za to mój zapas :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________macie namiar?

Wejdź na bielskie i tam jeden z ostatnich postów... :good: GRYFI. :good:

:hi: Panowie

ktoś jest zainteresowany zestawem z mojej czarnej a4

fele s-line 17" + oponki lato 225/45( na jakieś 2 sezony)

Tak to wyglądało:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8768156cbbc27a44.html

jaka kasa ?

co łaska czekam na propozycje na pw

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł joł czambelimbe ziomyy

Opublikowano

joł joł czambelimbe ziomyy

kaj żeś był synek? :mysli:

Opublikowano

w sumie to jutro chyba będę po pracy do Kato po radyjko jechał :gwizdanie: tylko to ok. 15

to jedź o 19 :gwizdanie:

akjam :hi:

będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ...

ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie:

tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała :decayed:

ja tam elita nie jestem ale jade jos kole 18.40 :wink4:

Opublikowano

joł joł czambelimbe ziomyy

kaj żeś był synek? :mysli:

u przyjaciółki :gwizdanie:

Opublikowano

powitał Was :hi: tak przyszedłem popatrzyć co tutaj się wyprawia

Opublikowano

Diman widze szaleje :naughty:

dawaj to z blacharą, bo Basia chce zobaczyć :gwizdanie:

a tam zara szaleje lekko hulam :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:29_________________________________________________

powitał Was :hi: tak przyszedłem popatrzyć co tutaj się wyprawia

siema co to na bielsku sie nic nie dzieje :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:30_________________________________________________

5e3cbdbca0165094.jpg

nie żebym sie chwalił czy coś , ale patrzcie jak sie Gliwice uczą podrywać od Katowic :polew: :polew:

tu akurat ma racje mielismy takie miny :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:31_________________________________________________

bo szalenstwo na parkiecie bylo to akurat chwila na nauke i dalej na parkiet :gwizdanie:

Opublikowano

powitał Was :hi: tak przyszedłem popatrzyć co tutaj się wyprawia

siema :hi: u nas standardowo tylko rozmowy o motoryzacji :gwizdanie:

Opublikowano

Hej diman! :hi: No i siemian do Nas zawitał... :hi:

diman "bania" była? :naughty:

Hej Kędzior! Aż byłem w szoku, że Cię nie ma na forum! Żeby ta przyjaciółka :gwizdanie: Nam Cię nie odebrała! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:

no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew:
Opublikowano

Hej diman! :hi: No i siemian do Nas zawitał... :hi:

diman "bania" była? :naughty:

Hej Kędzior! Aż byłem w szoku, że Cię nie ma na forum! Żeby ta przyjaciółka :gwizdanie: Nam Cię nie odebrała! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow :naughty:

Opublikowano

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:

no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew:

no ja bym spokojnie za taka kasę wyrwał :polew: :polew: :polew:

hehe Akjam spokojnie niamasz się co martwić :decayed:

Opublikowano

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:

no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew:

:polew: :polew: :polew:

Hej diman! :hi: No i siemian do Nas zawitał... :hi:

diman "bania" była? :naughty:

Hej Kędzior! Aż byłem w szoku, że Cię nie ma na forum! Żeby ta przyjaciółka :gwizdanie: Nam Cię nie odebrała! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow :naughty:

Tak się dałeś wyru...?
Opublikowano

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:

no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew:

:polew: :polew: :polew:

Hej diman! :hi: No i siemian do Nas zawitał... :hi:

diman "bania" była? :naughty:

Hej Kędzior! Aż byłem w szoku, że Cię nie ma na forum! Żeby ta przyjaciółka :gwizdanie: Nam Cię nie odebrała! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow :naughty:

Tak się dałeś wyru...?

nie wyr..... tylko mialem sobote do dyspozycji a nie kaca :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

nie wyr..... tylko mialem sobote do dyspozycji a nie kaca :gwizdanie: :tongue4:

Diman pamiętasz o smarowaniu avatarka? :polew:

Diman odbijesz sobie w następną sobotę :gwizdanie:

Opublikowano

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:

no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew:

no ja bym spokojnie za taka kasę wyrwał :polew: :polew: :polew:

hehe Akjam spokojnie niamasz się co martwić :decayed:

Ufff... :wink4: :wink4:

Ale za 1200 to raczej tego nie wyrwiesz... :tongue4:

no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew:

:polew: :polew: :polew:

Hej diman! :hi: No i siemian do Nas zawitał... :hi:

diman "bania" była? :naughty:

Hej Kędzior! Aż byłem w szoku, że Cię nie ma na forum! Żeby ta przyjaciółka :gwizdanie: Nam Cię nie odebrała! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow :naughty:

Tak się dałeś wyru...?

nie wyr..... tylko mialem sobote do dyspozycji a nie kaca :gwizdanie: :tongue4:

:good: :good: :good:
Opublikowano

nie wyr..... tylko mialem sobote do dyspozycji a nie kaca :gwizdanie: :tongue4:

Diman pamiętasz o smarowaniu avatarka? :polew:

Diman odbijesz sobie w następną sobotę :gwizdanie:

pamietam wczoraj bylo :gwizdanie:

a co do soboty :mysli:

no i pamietaj aby nagrac przeboje bo pewnie zapomniales :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

k**wa , chce do spiża :banan1:

Opublikowano

Keżor "Ziomek prosta sprawa jest jedziemy do Lublina

Tam ostra zabawa wręcz każda się wypina" :naughty:

nieźle mi w rastamańskiej mycce :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Keżor "Ziomek prosta sprawa jest jedziemy do Lublina

Tam ostra zabawa wręcz każda się wypina" :naughty:

3oda Kru :radocha:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.