Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bulczas jest jakiś kod do tego radyjka co mi pożyczyłeś? jak tak to napisz mi jaki i jak się go rozkodowywuję :mysli: bo jutro może pojadęzrobić te podłączenie :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bulczas jest jakiś kod do tego radyjka co mi pożyczyłeś? jak tak to napisz mi jaki i jak się go rozkodowywuję :mysli: bo jutro może pojadęzrobić te podłączenie :mysli:

Ja żadnego kodu nie miałem włączałem i grało i to nawet ładnie jak na ori :wink4:
Opublikowano

bulczas jest jakiś kod do tego radyjka co mi pożyczyłeś? jak tak to napisz mi jaki i jak się go rozkodowywuję :mysli: bo jutro może pojadęzrobić te podłączenie :mysli:

Ja żadnego kodu nie miałem włączałem i grało i to nawet ładnie jak na ori :wink4:

aha bo ja w poprzedniej musiałem kod wpisywać żeby działało

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś chce to idziemy do czekolady do chorzowa, adres w necie , albo dzwonić. Ja i Krolu idymy na bank :decayed:

Opublikowano

jak ktoś chce to idziemy do czekolady do chorzowa, adres w necie , albo dzwonić. Ja i Krolu idymy na bank :decayed:

ja się muszę powstrzymać trzeba odkładać kesz na sobote :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, jutro do roboty? [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 21:26_________________________________________________

jak ktoś chce to idziemy do czekolady do chorzowa, adres w necie , albo dzwonić. Ja i Krolu idymy na bank :decayed:

studenty... :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, jutro do roboty?

od poniedziałku do pracy :naughty: chyba sobie jakiegoś browarka otworzę na poprawę humorku

Opublikowano

jak ktoś chce to idziemy do czekolady do chorzowa, adres w necie , albo dzwonić. Ja i Krolu idymy na bank :decayed:

ja się muszę powstrzymać trzeba odkładać kesz na sobote :gwizdanie:

Ja w piątek mam wypłatę dopiero :kox:
Opublikowano

jak ktoś chce to idziemy do czekolady do chorzowa, adres w necie , albo dzwonić. Ja i Krolu idymy na bank :decayed:

ja się muszę powstrzymać trzeba odkładać kesz na sobote :gwizdanie:

Ja w piątek mam wypłatę dopiero :kox:

to akurat w sam raz na wikend :naughty:

Opublikowano

jak ktoś chce to idziemy do czekolady do chorzowa, adres w necie , albo dzwonić. Ja i Krolu idymy na bank :decayed:

ja się muszę powstrzymać trzeba odkładać kesz na sobote :gwizdanie:

Ja w piątek mam wypłatę dopiero :kox:

to akurat w sam raz na wikend :naughty:

Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew: :polew:
Opublikowano

Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew: :polew:

hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie:

Opublikowano

Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew: :polew:

hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie:

Co zrobie że mi się podobają tylko takie powyżej 2 tys :kox:
Opublikowano

Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew: :polew:

hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie:

Co zrobie że mi się podobają tylko takie powyżej 2 tys :kox:

no ale niemów mi że w sobote się bedziesz ograniczał :decayed:

Opublikowano

Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew: :polew:

hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie:

Co zrobie że mi się podobają tylko takie powyżej 2 tys :kox:

no ale niemów mi że w sobote się bedziesz ograniczał :decayed:

:polew:

Opublikowano

Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew: :polew:

hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie:

Co zrobie że mi się podobają tylko takie powyżej 2 tys :kox:

no ale niemów mi że w sobote się bedziesz ograniczał :decayed:

Nie no z tymi felgami żarcik są jedne na allegro i faktycznie cena 4 tys :wallbash: Ale poluję właśnie na jakąś okazję :naughty: W sobotę :mysli: Jedno piwko i do domu spać

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Kolega ma 16 cali i wchodzi myślę że 17 powinno też wejść w końcu to praktycznie ta sama średnica koła :gwizdanie:
Opublikowano

W sobotę :mysli: Jedno piwko i do domu spać

:polew: :polew: :polew:

heh nie no żart ci się udał :polew:

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

:szukaj:

:polew: :polew:

Opublikowano

:szukaj: :bicz3:

nie chce mi się :tongue4:

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.