Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca :polew:

hehe i w miejsce zapasu ładuj głośniorrr :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca :polew:

hehehe dokłądnie Stanley nie wydawaj kasy na 5 koło :tongue4:

po co ci 5 koło u wozu kup se dojazdówkę i będzie git :kox:

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca :polew:

hehe i w miejsce zapasu ładuj głośniorrr :decayed::kox: :kox:

Dobrze gada :kox:
Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca :polew:

hehe i w miejsce zapasu ładuj głośniorrr :decayed::kox: :kox:

:good:

A ja nagram ci muze

Opublikowano

panowie, czy do bagażnika wejdzie mi zapas 17" ? :mysli:

znaczy w miejsce gdzie ma być koło zapasowe

Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu :decayed:

Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca :polew:

hehe i w miejsce zapasu ładuj głośniorrr :decayed::kox: :kox:

:good:

A ja nagram ci muze

:polew: :polew:
Opublikowano

A ja nagram ci muze

muhehehe no powiem ci że jak wyłączyłem głośniki to nawet i mi się podobało :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kabareciarze :polew:

Opublikowano

kabareciarze :polew:

pehla pehla ziomm :polew:

Opublikowano

A ja nagram ci muze

muhehehe no powiem ci że jak wyłączyłem głośniki to nawet i mi się podobało :polew: :polew: :polew:

ja to oglądam TYLKO bez dzwięków :polew:

Opublikowano

A ja nagram ci muze

muhehehe no powiem ci że jak wyłączyłem głośniki to nawet i mi się podobało :polew: :polew: :polew:

ja to oglądam TYLKO bez dzwięków :polew:

nom Stanley to jeszcze sobie wstawisz jakiegoś lcd 42" i będzie git :good:

Opublikowano

Ja spadam narazie :hi:

Opublikowano

trzym się Rafał :cool1:

Opublikowano

Ja spadam narazie :hi:

:hi:

Opublikowano

Teraz oczywiście jak pójdę to zaczniecie spamować :thumbdown:

Opublikowano

Ja spadam narazie :hi:

:hi:

Opublikowano

Teraz oczywiście jak pójdę to zaczniecie spamować :thumbdown:

hehe nom na złość :polew:

zaraz się jakąś d*pę wklei :naughty:

Opublikowano

547WJ.jpg

Opublikowano

34709.jpg[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:14_________________________________________________

547WJ.jpg

ja bym poprosił o dokładną rewizję :decayed:

Opublikowano

Kędzior, Basia mówi, ze już ją wklejałeś :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.