Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mi się nadal chce spać :rolleyes:

No taki to pożyje... Ale koniec laby bo już chyba nie masz L4? :tongue4:

od poniedziałku do pracy :kox: trzeba wkońcu zarobić na jakieś mody

No!! :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No!! :kox:

:wink4:
Opublikowano
  • Autor

siema Pany :hi:

ależ były wczoraj Dupcie w Czeko :slina: nawet sie kilka razy zakochałem :decayed: i jak zwykle do mnie podbiła pijana laska , ma sie ten magnes :polew: :polew:

Opublikowano

siema Pany :hi:

ależ były wczoraj Dupcie w Czeko :slina: nawet sie kilka razy zakochałem :decayed: i jak zwykle do mnie podbiła pijana laska , ma sie ten magnes :polew: :polew:

siemano prezes :hi: uu a fajna ta pijana? wogóle pokaż tą blachare ze spiża może być na pw :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema Pany :hi:

ależ były wczoraj Dupcie w Czeko :slina: nawet sie kilka razy zakochałem :decayed: i jak zwykle do mnie podbiła pijana laska , ma sie ten magnes :polew: :polew:

siemano prezes :hi: uu a fajna ta pijana? wogóle pokaż tą blachare ze spiża może być na pw :gwizdanie:

ta pijana to taka foczka :polew: dosłownie :kwasny: naszczęście spierdoliłem jej z pola widzenia :polew: :polew:

zaraz Ci prześle :wink4:

Opublikowano

kuźwa a ja zakochany do teraz jestem ;( ;(

Opublikowano
:hi: Ja tam się nie zakoc**je od pierwszego wejrzenia :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

kuźwa a ja zakochany do teraz jestem ;( ;(

no bo ta Twoja też fajna była , zaraz rozpoczne intensywne poszukwania na NK :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:29_________________________________________________Krolu , znadź se ją tu http://nasza-klasa.pl/friends/20377189 :tongue4:
Opublikowano

:hi: Ja tam się nie zakoc**je od pierwszego wejrzenia :gwizdanie:

hehe siemka, nom ja też najpierw trzeba porozmawiać i wogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Ja tam się nie zakoc**je od pierwszego wejrzenia :gwizdanie:

hehe siemka, nom ja też najpierw trzeba porozmawiać i wogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko szkoda że ta rozmowa jest zawsze niepotrzebna :polew:
Opublikowano

hehe intjelnigjencja to podstawa :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Ja tam się nie zakoc**je od pierwszego wejrzenia :gwizdanie:

hehe siemka, nom ja też najpierw trzeba porozmawiać i wogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko szkoda że ta rozmowa jest zawsze niepotrzebna :polew:

dlatego ja zakoc**je sie odrazu :polew:
Opublikowano

ja tamtą biorę w ciemno :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

bo najważniejsze jest żeby było uczucie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

http://www.youtube.com/watch?v=opU6ehJUP74

To chyba lubicie tą nutkę :polew: :polew:

ja lubie :decayed: [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:41_________________________________________________

bo najważniejsze jest żeby było uczucie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

bez uczucia nie ma .. :banan1:
Opublikowano



O k**wa padłem :polew: :polew:
Opublikowano

bez uczucia nie ma .. :banan1:

jak nie... ta by ci się oddała bez uczucia :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________5e8c43ebe0.jpeg podobna ale za długie włosy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zobaczcie sobie ten profil czekolady i powiedzcie że nie żałujecie , że nie poszliście (oczywiście mowa o singlach :bag: ) :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:44_________________________________________________

bez uczucia nie ma .. :banan1:

jak nie... ta by ci się oddała bez uczucia :gwizdanie:

ale ja jak bym nic nie czuł to bym sie jej nie oddał :wink4: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

O ku***a padłem :polew: :polew:

:dance:

Krolu niedziała foto

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.