Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie sobię upichciłem zupkę chińską zdolniacha ze mnie co nie? :kox:

Zalałeś ciępłą wodą? :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie sobię upichciłem zupkę chińską zdolniacha ze mnie co nie? :kox:

Zalałeś ciępłą wodą? :wink4:

Pewnie zimną a potem wsadził do kuchenki :polew: :polew:
Opublikowano

głodny , co by tu zjeść :mysli:

nastepny drin?

Opublikowano

właśnie sobię upichciłem zupkę chińską zdolniacha ze mnie co nie? :kox:

Zalałeś ciępłą wodą? :wink4:

Pewnie zimną a potem wsadził do kuchenki :polew: :polew:

to to się zalewa jakąś wodą ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

głodny , co by tu zjeść :mysli:

nastepny drin?

smacznego :good:

Opublikowano

właśnie sobię upichciłem zupkę chińską zdolniacha ze mnie co nie? :kox:

Zalałeś ciępłą wodą? :wink4:

Pewnie zimną a potem wsadził do kuchenki :polew: :polew:

to to się zalewa jakąś wodą ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

głodny , co by tu zjeść :mysli:

nastepny drin?

smacznego :good:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

śmieszek hehe ty się szykuj na sobotę a nie :cool1: zobaczymy czy wtedy będziesz taki wesoły

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

śmieszek hehe ty się szykuj na sobotę a nie :cool1: zobaczymy czy wtedy będziesz taki wesoły

będzie armagedon :kox:

aha, i zero zdjęć, fimików itd :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

śmieszek hehe ty się szykuj na sobotę a nie :cool1: zobaczymy czy wtedy będziesz taki wesoły

będzie armagedon :kox:

aha, i zero zdjęć, fimików itd :gwizdanie:

To może wezmę te 20 koleżanek, które mnie zaprosiły? :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

śmieszek hehe ty się szykuj na sobotę a nie :cool1: zobaczymy czy wtedy będziesz taki wesoły

będzie armagedon :kox:

aha, i zero zdjęć, fimików itd :gwizdanie:

Keżorowi się podobały przecież :decayed::polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

śmieszek hehe ty się szykuj na sobotę a nie :cool1: zobaczymy czy wtedy będziesz taki wesoły

będzie armagedon :kox:

aha, i zero zdjęć, fimików itd :gwizdanie:

Keżorowi się podobały przecież :decayed::polew:

Keżor jest fotogeniczny :naughty:

Opublikowano

To może wezmę te 20 koleżanek, które mnie zaprosiły? :gwizdanie: :tongue4:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

:polew: :polew: :polew:

śmieszek hehe ty się szykuj na sobotę a nie :cool1: zobaczymy czy wtedy będziesz taki wesoły

będzie armagedon :kox:

aha, i zero zdjęć, fimików itd :gwizdanie:

:friends: :friends: :friends::radocha: :radocha: :radocha:

Opublikowano

z resztą prezes musiał byc uwieczniony na zdjęciach :wink4:

Opublikowano

z resztą prezes musiał byc uwieczniony na zdjęciach :wink4:

nom pozował jak model :naughty:

Opublikowano

spadam do wyra

trzymcie się :wink4:

Opublikowano

spadam do wyra

trzymcie się :wink4:

baju :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________jeszcze 6 miejsc wolnych na ogólnopolski

Opublikowano
  • Autor

nadrobiłem spam i moge wkońcu coś napisać :decayed:

co do imprezy to ja myśle tak , Gliwice mają d*py w większości przypadków i pewnie piątek i sobote z domu nie wybyją .

także im pasuje bardziej piątek. My byliśmy umówienie na sobote , ale kurde , Gliwickie frendzle nas by jutro odwiedziły , lepiej jak dla mnie stanąć na pędzlu i zrobić sobie wolne na jutro i pobawić sie w mega ekipie. Mnie np. nie bawi siedzenie jak w city rocku i picie do gwoździ , było śmiesznie ale wyszło za drogo i za szybko sie skończyło (dla mnie),

a tak to piwko bauns piwko bauns piwko szybki sex bauns piwko i będzie zajo ;]

no i najważniejszy czynnik , lapsze imprezy zawsze są w piątek nie w sobote :good:

czemu Okowi nie pasuje piątek ?

no i Miszka na bank da rade jutro , roboty sie nie zmienia o 21 :wink4:

Opublikowano

Oko z tego co pamiętam mówił że ma jakąś imprezę rodzinną,

mi jest obojętne czy piątek czy sobota tylko chodzi żeby ludziska od nas byli

lokal też jest mi obojętny :decayed:

Opublikowano

Ja też mogę iść w piątek :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 22:56_________________________________________________Spadam spać jutro weekend :kox:

:hi:

Opublikowano

trzym się Rafale :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no narka bulczas :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.