Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafał, Ty dzisiaj piszesz się na jakiś melanż :naughty:

No właśnie nie wiem czy dam dziś radę ;(
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

]

koledzy do MAM8 z B5 jak je wrzucę na B6 potrzebował będę dystansiki??? opona 225/40/18

Wszystko zależy jakie et :gwizdanie:

dokłądnie , zależy od ET :wink4:

ostatnio rezerwował Stanley to może tym razem też by to zrobił :gwizdanie: tylko na która godz?

czyli rozumiem, że siadamy w garażu w strefie klubowej?

nie tam gdzie bilard, nie tam gdzie kręgle... ?

oczywiście , że klubowe strefa :good:

tylko wstęp jest od 21 , wszyscy mają ? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

koledzy do MAM8 z B5 jak je wrzucę na B6 potrzebował będę dystansiki??? opona 225/40/18

nie

a skad ta pewnosc? skoro to MAM'y to ET napewno 35 :tongue4:

Opublikowano

miałem mamy w B6 - wyglądało ślicznie :wink4:

Opublikowano
  • Autor
bierz :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

tylko napewno bez osprzętu...

mój zapierdalalaa , Ty se wciepnij :punk: pogadaj , może z osprzętem :naughty:
Opublikowano
bierz :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

tylko napewno bez osprzętu...

mój zapierdalalaa , Ty se wciepnij :punk: pogadaj , może z osprzętem :naughty:

ciekawe ile wyszła by wysyłka pocztą :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ile jest w ogóle chętnych na dziś ? :gwizdanie: bo jak narazie to nie widze tego wypadu za bardzo :przebiegly:

Opublikowano

ile jest w ogóle chętnych na dziś ? :gwizdanie: bo jak narazie to nie widze tego wypadu za bardzo :przebiegly:

:mysli: Stanley z Baśką, Kędzior, Keżor, Nie wiem czy Krolu, Oko może, ja też chyba dam radę :gwizdanie:
Opublikowano

Max mi pisał, że może...[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________a o której się spotykamy? 19 pasuje?

Opublikowano
  • Autor

może 20ta ? :wink4: 19ta to wcześnie , ja pewnie będe miał kolacje wtedy :decayed:

Kanarkowski , będziesZ? :)

Opublikowano

może 20ta ? :wink4: 19ta to wcześnie , ja pewnie będe miał kolacje wtedy :decayed:

Kanarkowski , będziesZ? :)

:good:

Opublikowano

O 20 pod klubem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , konkurentka Twojego avatarka , też ma piękne oczęta :)

Large-Ass-Titties_400x400.jpg

Opublikowano

Krolu , konkurentka Twojego avatarka , też ma piękne oczęta :)

Large-Ass-Titties_400x400.jpg

heeh :good: Keżor jedziesz autem :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Krolu , konkurentka Twojego avatarka , też ma piękne oczęta :)

Large-Ass-Titties_400x400.jpg

heeh :good: Keżor jedziesz autem :gwizdanie:

tak , ale narazie jeszcze bym sie bał :>
Opublikowano

Krolu , konkurentka Twojego avatarka , też ma piękne oczęta :)

Large-Ass-Titties_400x400.jpg

heeh :good: Keżor jedziesz autem :gwizdanie:

tak , ale narazie jeszcze bym sie bał :>

To szyukuje się impra bezalkoholowa bo ja też mam zamiar jechać autem.
Opublikowano
  • Autor

Krolu , konkurentka Twojego avatarka , też ma piękne oczęta :)

Large-Ass-Titties_400x400.jpg

heeh :good: Keżor jedziesz autem :gwizdanie:

tak , ale narazie jeszcze bym sie bał :>

To szyukuje się impra bezalkoholowa bo ja też mam zamiar jechać autem.

Kędzior, Krolu , Stanley i inni pewnie nie odpuszczą sobie :P ja sie umiem bawić bez alko :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.