Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja może wyjde wcześniej i zobacze czy są miejsca w garażu :)

jak cos to siąde i będziemy na Was czekać

A jak nie to pomyslimy co dalej :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________

za taką kasę to nic ino brać :naughty: oczywiście jeżeli w takim stanie jak napisane

widziałem, jak znajdę dziś 300zł to biorę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja może wyjde wcześniej i zobacze czy są miejsca w garażu :)

jak cos to siąde i będziemy na Was czekać

A jak nie to pomyslimy co dalej :decayed:

nom chyba że tak jak masz niedaleko no to można tak zrobić :mysli:

lecę do łazienki jak co to sms czy coś [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:27_________________________________________________ok ja juz gotowy do boju :naughty:

Opublikowano

k**wa śnieg pada :wallbash:

Opublikowano
:hi: to gdzie w końcu :gwizdanie:
Opublikowano

ku***a śnieg pada :wallbash:

bus czy fura? :) może się zgadamy i razem skoczymy bo ja ni h*j niewiem gdzie to jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 19:09_________________________________________________

:hi: to gdzie w końcu :gwizdanie:

uderzamy do garażu z tego co widzę a gdy tam będzie lipa to kombinujemy co i jak

Opublikowano

ku***a śnieg pada :wallbash:

bus czy fura? :) może się zgadamy i razem skoczymy bo ja ni h*j niewiem gdzie to jest :gwizdanie:

Chyba fura bo jadę z żandarmem :gwizdanie:

:hi: to gdzie w końcu :gwizdanie:

Stanley ma iść wcześniej go Garażu i zobaczyć czy są miejsca
Opublikowano

ja za 10 min wychodze i ide zobaczyc do garazu jak z miejscami

kiedys tam wjazd byl za friko

Opublikowano

Rafał to zabierzesz mnie? bo niewiem czy lecieć na busa czy jak hehe a busa mam o 19;44

Opublikowano

Rafał to zabierzesz mnie? bo niewiem czy lecieć na busa czy jak hehe a busa mam o 19;44

No pewnie że Cię zgarnę :wink4:
Opublikowano

Rafał to zabierzesz mnie? bo niewiem czy lecieć na busa czy jak hehe a busa mam o 19;44

No pewnie że Cię zgarnę :wink4:

szkoda że jedziesz furą :disgust: ale najwyżej odbierzesz sobie ją jutro :kox:

to na którą się ugadujemy?

Opublikowano

Rafał to zabierzesz mnie? bo niewiem czy lecieć na busa czy jak hehe a busa mam o 19;44

No pewnie że Cię zgarnę :wink4:

szkoda że jedziesz furą :disgust: ale najwyżej odbierzesz sobie ją jutro :kox:

I tak się nie będę mógł wygłupiać to co mi to zależy :gwizdanie:
Opublikowano

to ja wychodzę

do zobaczyska ochlaptusy :tongue4::decayed:

Opublikowano

I tak się nie będę mógł wygłupiać to co mi to zależy :gwizdanie:

nieprzesadzaj :gwizdanie:

Opublikowano

I tak się nie będę mógł wygłupiać to co mi to zależy :gwizdanie:

nieprzesadzaj :gwizdanie:

Powiedziałem że jadę furą to nie będę kombinował :wink4:
Opublikowano

I tak się nie będę mógł wygłupiać to co mi to zależy :gwizdanie:

nieprzesadzaj :gwizdanie:

Powiedziałem że jadę furą to nie będę kombinował :wink4:

zobaczysz wrócimy na piechotę :decayed: :gwizdanie:

to o której się ugadujemy?

Opublikowano

I tak się nie będę mógł wygłupiać to co mi to zależy :gwizdanie:

nieprzesadzaj :gwizdanie:

Powiedziałem że jadę furą to nie będę kombinował :wink4:

zobaczysz wrócimy na piechotę :decayed: :gwizdanie:

to o której się ugadujemy?

Nie ma opcji hehe :naughty: No tak na 20 bo moja będzie gotowa po 20
Opublikowano

Nie ma opcji hehe :naughty: No tak na 20 bo moja będzie gotowa po 20

ja bym niewytrzymał żeby się nie napić kilku piwek :gwizdanie:

ok to na 20 będę gotowy :naughty:

Opublikowano

Nie ma opcji hehe :naughty: No tak na 20 bo moja będzie gotowa po 20

ja bym niewytrzymał żeby się nie napić kilku piwek :gwizdanie:

ok to na 20 będę gotowy :naughty:

Odkąd nie jestem sam to co raz mniej piję :gwizdanie:
Opublikowano

Odkąd nie jestem sam to co raz mniej piję :gwizdanie:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: nawet się nieprzyznawaj :gwizdanie:

Opublikowano

Odkąd nie jestem sam to co raz mniej piję :gwizdanie:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: nawet się nieprzyznawaj :gwizdanie:

Spoko jak coś to nic nie wiesz :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.