Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior wyślij mi nr konta na PW

spoko luz niepali się :wink4:

ten trabant był za***isty :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior wyślij mi nr konta na PW

spoko luz niepali się :wink4:

ten trabant był za***isty :kox:

no :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Kędzior wyślij mi nr konta na PW

spoko luz niepali się :wink4:

ten trabant był za***isty :kox:

no :kox: :kox: :kox:

no i pasażerki :wink4:

Opublikowano

ja dalej normalnie widzę ta blondi ohhhh :kox:

takiego trabanta chyba sobie do pokoju wstawię hehe

Opublikowano

ja dalej normalnie widzę ta blondi ohhhh :kox:

takiego trabanta chyba sobie do pokoju wstawię hehe

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tylko gdzie ja znajdę wersję cabrio :polew: będę musiał go przyrezać szlifierą :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________idę się jeszcze legnąć do łóżka :decayed:

Opublikowano

tylko gdzie ja znajdę wersję cabrio :polew: będę musiał go przyrezać szlifierą :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________idę się jeszcze legnąć do łóżka :decayed:

a ja coś zjeść w końcu... a kezor żyje?

mam nadzieje, że się nie obraził, za to że musiał mnie gonić po Katowicach jak mu kołpak zwinąłem :gwizdanie:

Opublikowano

tylko gdzie ja znajdę wersję cabrio :polew: będę musiał go przyrezać szlifierą :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________idę się jeszcze legnąć do łóżka :decayed:

dobry pomysł :good:

Opublikowano

a ja coś zjeść w końcu... a kezor żyje?

mam nadzieje, że się nie obraził, za to że musiał mnie gonić po Katowicach jak mu kołpak zwinąłem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: widziałem że był na forum ale nic nienapisał hehe ale raczej żyję :good:

Opublikowano
:hi: Co z was takie ranne ptaszki :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

byłem , ale szedłem akurat jeść to nic nie pisałem

siemka :hi:

no impra udana :good: [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:23_________________________________________________

Keżor niewiedziałem że z ciebie taki baletmistrz :wink4:

do Ciebie mi troszka brakuje :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

byłem , ale szedłem akurat jeść to nic nie pisałem

siemka :hi:

no impra udana :good: [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:23_________________________________________________

Keżor niewiedziałem że z ciebie taki baletmistrz :wink4:

do Ciebie mi troszka brakuje :gwizdanie: :tongue4:

Kędzior dosłownie zamiata parkiet :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________Zapodać foty z imprezy :decayed:
Opublikowano
  • Autor

byłem , ale szedłem akurat jeść to nic nie pisałem

siemka :hi:

no impra udana :good: [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:23_________________________________________________

Keżor niewiedziałem że z ciebie taki baletmistrz :wink4:

do Ciebie mi troszka brakuje :gwizdanie: :tongue4:

Kędzior dosłownie zamiata parkiet :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________Zapodać foty z imprezy :decayed:

no a mi akurat padł fon ;( i po te se kupiłem 5.0mpx telefon :wallbash:

możesz zapodać ,tym razem nie mam sie czego obawiać :>

Opublikowano

Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:

Opublikowano

do Ciebie mi troszka brakuje :gwizdanie: :tongue4:

Kędzior dosłownie zamiata parkiet

:rolleyes::wstydliwy:

Opublikowano

Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:

:no:

Opublikowano

Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:

:no:

Za późno decyzja zapadła :naughty:
Opublikowano

Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:

:mysli: niewiem czy to dobry pomysł :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:

:mysli: niewiem czy to dobry pomysł :gwizdanie:

Ty będziesz jako pirwszy w akcji :decayed:
Opublikowano

Ty będziesz jako pirwszy w akcji :decayed:

:no:

ej bo cię zgłoszę do moderatora :polew: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.