Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz będe miał zdjęcia opon od tego gościa co Rafał wysyłał linka z felgami :naughty:

ciekawe jak będą wyglądały w b5

Bez problemu można zobaczyć fotki tych kółek na b5 :wink4:

Wam też tak zamula forum bo mi masakrycznie :wallbash::thumbdown:

niestety tak

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zamula, nexeny ma diman i nie narzeka :cool1:

Opublikowano

oglądacie taniec z "gwiazdami" hehe ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaraz będe miał zdjęcia opon od tego gościa co Rafał wysyłał linka z felgami :naughty:

Z tego co widziałem to gość miał oponki Nexena więc spoko i po 7mm :wink4:

nexen? co to za firma?

Bardzo dobra firma więc nie pękaj. Miałem przyjemność jeździć na nich i spisywały się jak te z górnej półki. Ciche i ładnie trzymały a Kędzior może potwierdzić jak testuję, mam taki jeden fajny zakręt :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46649.0 ten kolega je ma :cool1:
Opublikowano

a Kędzior może potwierdzić jak testuję, mam taki jeden fajny zakręt

nom jak pierwszy raz jechałem z Rafałem i wpadł w ten "zakręt" żeby niepowiedzieć skrzyżowanie to mało co niepopuściłem :rolleyes:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________mnie się te fele jakoś niewidzą :gwizdanie:

Opublikowano

mnie się te fele jakoś niewidzą :gwizdanie

Hmm są takie proste i moim zdaniem do takiego auta jak ma Stanley pasują. Bo już do Keżora albo Ciebie już by nie pasowały :gwizdanie:
Opublikowano

i co zapisujemy się na te gorące źródełka? :>

Opublikowano

i co zapisujemy się na te gorące źródełka? :>

Ja bym poszedł w sumie :kox:
Opublikowano

i co zapisujemy się na te gorące źródełka? :>

Ja bym poszedł w sumie :kox:

ja też mimo tego że pływać za bardzo nieumiem, ale będę improwizował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

znalazłem pare fajnych felg :wink4:

http://moto.allegro.pl/item935528616_oz_racing_17.html

http://moto.allegro.pl/item939591069_5x112_polerowane_intra_sruby_wentylki.html

http://moto.allegro.pl/item947963761_5x112_rh_do_vw_audi_mercedes_wzor_porsche.html

i co zapisujemy się na te gorące źródełka? :>

Ja bym poszedł w sumie :kox:

ja też mimo tego że pływać za bardzo nieumiem, ale będę improwizował :decayed:

gorące źródła nie są do pływania , tylko żeby dupsko wygrzać :kox: ja sie zapisałem pare dni temu już :decayed:
Opublikowano

ale chyba zawsze będzie można iść bez zapisywania się, czy się mylę :gwizdanie:

Opublikowano

nom ale wejście jest chyba też na basen? :decayed:

te OZ fajne :good:

Opublikowano

nom ale wejście jest chyba też na basen? :decayed:

te OZ fajne :good:

Co k**wa OZ fajne :angry: Jak ja pokazywałem to były hujowe i nikomu się nie podobały :thumbdown:
Opublikowano

na zlocie będzie jakaś "Spocona mulatka na sobotni wieczór" :decayed:

Opublikowano

nom ale wejście jest chyba też na basen? :decayed:

te OZ fajne :good:

Co ku***a OZ fajne :angry: Jak ja pokazywałem to były hujowe i nikomu się nie podobały :thumbdown:

hehe bo ich na aucie wcześniej niewidziałem :wink4: a teraz już wiem jak to wygląda i nawet spoko, tylko gleba musi być jak nic :kox:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:09_________________________________________________

na zlocie będzie jakaś "Spocona mulatka na sobotni wieczór" :decayed:

brzmi zachęcająco :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

te Oz wrzuciłem specjalnie dla Rafała , bo mnie sie one nie za bardzo widzą :wink4:

ze szprychopodobnych wolałbym Superleggera :naughty:

Opublikowano

te Oz wrzuciłem specjalnie dla Rafała , bo mnie sie one nie za bardzo widzą :wink4:

ze szprychopodobnych wolałbym Superleggera :naughty:

To dobrze bo u mnie będą ultraleggery :decayed:
Opublikowano

OZ fajnie wygladają ale nie na Audi

takie moje skromne zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

OZ fajnie wygladają ale nie na Audi

takie moje skromne zdanie :gwizdanie:

nom do alfy idealne :decayed: ale przy glebie też wyglada to nawet fajne

Opublikowano

Może nie wyglądają jakoś kozacko ale nie po to mi auto. Są mocne i jak mi się uda kupić te ultraleggery to jedna taka felga waży tylko ok 7kg :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.