Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie nie ma gdzie kupić nawet niby miasto a nic tu nie ma :polew: Jak pisałem i tak jest zima więc mi się nie pali, a liczę na Twój gust :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Spoko z kierunkami się nie śpieszy może sam pojadę i kupię bo te pomarańczowe nie są złe a na pewno lepsze niż białe wypukłe :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:02_________________________________________________

jak się wkurwię to nie zrobię programu tylko kupię ten zderzak :decayed

I do niczego Ci to nie będzie pasować :gwizdanie:

wiem Rafał, tak tylko napisałem :)

taki zderzak to jak dla mnie przerost formy nad treścią :wink4:

sprawa wygląda tak, że na spocie będę mógł się pojawić po bukowinie, albo Ci je dam w Bukowinie, więc nie wiem czy szybciej nie będziesz miał kupić samemu :decayed:

a jake kierunki jeżeli sie moge wpierd**ić ? :decayed:
Opublikowano

jak się wkurwię to nie zrobię programu tylko kupię ten zderzak :decayed

I do niczego Ci to nie będzie pasować :gwizdanie:

do FMIC'a :tongue4:

Mi i tak lepiej się widzi body S4 :tongue4: RS już wygląda na ostro porezane i auto musi być totalnie zmienione :naughty: Do Ciebie by Keżor pasował RS :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:17_________________________________________________

a jake kierunki jeżeli sie moge wpierd**ić ? :decayed

Coś jak Ty masz :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

: Do Ciebie by Keżor pasował RS :decayed:

i wlot na masce :tongue4:
Coś jak Ty masz :tongue4:

jak chrom to tylko te

http://www.allegro.pl/item942882776_biale_kierunkowskazy_audi_a3_a4_od_mtuning.html

niby takie jak te ze skody , ale jednak ładniejsze (wiem bo miałem takie)

a jak dymiony to

http://www.allegro.pl/item932451790_migacz_bok_dymiony_a3_a4_octavia_ibiza_oryginal.html

http://www.allegro.pl/item916881252_migacz_boczny_a3_a4_ibiza_octavia_fabia_nowy_black.html

Opublikowano

i wlot na masce :tongue4

Chcesz zrobić z A4 taką Calibrę jak mój kumpel ma :polew:
Opublikowano

mój gust? :polew:

sorry ale mamy odmienne :gwizdanie:

Keżorek, jak te ori, małe i płaskie ale dymione :)

Rafał, jak dla mnie to tylko te

http://www.allegro.pl/item932451790_migacz_bok_dymiony_a3_a4_octavia_ibiza_oryginal.html

Opublikowano

ja zwijam spać :hi:

Opublikowano

mój gust? :polew:

sorry ale mamy odmienne :gwizdanie:

Keżorek, jak te ori, małe i płaskie ale dymione :)

Rafał, jak dla mnie to tylko te

http://www.allegro.pl/item932451790_migacz_bok_dymiony_a3_a4_octavia_ibiza_oryginal.html

A jednak podobne bo mi się te same widzą :decayed: Dobra to se zamówie jak nie znajdę żadnego sklepu z takim asortymentem :naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:30_________________________________________________Narka Krolu :hi:
Opublikowano

Rafał, jak by podobne to nie kupujesz felg do alfy :naughty:

po prostu, te kierunki będą się wyróżniać ale nawiązywać do ori :)

Opublikowano

Nie kupię felg od alfy bo nie pasują :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:33_________________________________________________A z Mesia mogą być http://moto.allegro.pl/item935380993_felgi_amg_18_cali_5x112_mercedes_55_sl_cls_r230.html :naughty:

Opublikowano

Nie kupię felg od alfy bo nie pasują :decayed::tongue4:

założysz dystanse zmieniające rozstaw i pasuje wszystko :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:34_________________________________________________udam że nie widzialem tych z mesia :polew:

Opublikowano

Pojadę je jutro przymierzyć z Sosnowca są :naughty: Taki żarcik te akurat mi się nie podobają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

k**wa , ale późno , spadam spać :hi: myślałem , że jest przed 12tą :gwizdanie: chce wkońcu wstać przed południem :wink4:

Opublikowano

polowałem na tą felgę ale wpadły te co mam, może na przyszły sezon :gwizdanie:

i1d5i.jpg

jak dla mnie prosto i fajnie :)

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to mi się te widzą tylko bez tych paskudnych znaczków :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item946347888_felgi_5x112_18_do_audi_vw_skody_superb_merce.html

no i znalazłeś felgi do Alfy z rozstawem do audi :gwizdanie:
Opublikowano

ku***a , ale późno , spadam spać :hi: myślałem , że jest przed 12tą :gwizdanie: chce wkońcu wstać przed południem :wink4:

Takie rzeczy to tylko w erze :decayed: Narazie :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.