Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrócili już z tych zakupów :mysli: Bo coś długo. Nie wiem czy nie mijałem czarnego polifta na blachach SM i chyba miał ramki :gwizdanie:

tam pod go-go klubem? tak to my byliśmy ale niemów żeby Basia się nieskapła :gwizdanie:

i jak cośto wersje przyjeliśmy że to 17" :gwizdanie: :naughty:

felgi moim zdaniem ładnie wyglądają :good:

No ten playboy różowy :naughty:

dokładnie tam ale ciiiii :gwizdanie: i jak coś to daliśmy 2tys :kox:

Spoko ze mną jak z dzieckiem za rękę i do baru :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:19_________________________________________________

jem właśnie obiad

Rafał no mijaliśmy się na Grota Roweckiego (pod go-go klubem) :decayed:

Apropo: ma ktoś jakieś dystanse do sprzedania ??? :gwizdanie:

No tak myślałem ale za szybko jechałem i nie zdążyłem dokładnie zobaczyć :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ty jak Rafał wyprawa owocna czy licho?

Opublikowano

Rafał. wydaje Ci się, to ja tak szybko jechałem :decayed:

Opublikowano

Rafał. wydaje Ci się, to ja tak szybko jechałem :decayed:

a propo jazdy Stanley rzeczywiście jeździ tylko do 3000obr :blink:

Opublikowano

a ty jak Rafał wyprawa owocna czy licho?

A jak myślisz :naughty:

200320101052.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:28_________________________________________________

Rafał. wydaje Ci się, to ja tak szybko jechałem :decayed:

a propo jazdy Stanley rzeczywiście jeździ tylko do 3000obr :blink:

:shocked: No to nieźle :kox:
Opublikowano

a ty jak Rafał wyprawa owocna czy licho?

A jak myślisz :naughty:

200320101052.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:28_________________________________________________

Rafał. wydaje Ci się, to ja tak szybko jechałem :decayed:

a propo jazdy Stanley rzeczywiście jeździ tylko do 3000obr :blink:

:shocked: No to nieźle :kox:

ale brzydki... ;( ;( :wink4:

podoba mnie się :good:

Opublikowano

a ty jak Rafał wyprawa owocna czy licho?

A jak myślisz :naughty:

200320101052.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:28_________________________________________________

Rafał. wydaje Ci się, to ja tak szybko jechałem :decayed:

a propo jazdy Stanley rzeczywiście jeździ tylko do 3000obr :blink:

:shocked: No to nieźle :kox:

ale padaka :tongue4:

:polew:

a na poważnie to :kox::naughty:

Opublikowano

200320101052.jpg

JEST OGIEŃ :piroman: :piroman: :piroman: :piroman: :piroman:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A przymierzałeś avusy?? :naughty:

Opublikowano

200320101052.jpg

JEST OGIEŃ :piroman: :piroman: :piroman: :piroman: :piroman:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

gdybyś miał innego grilla to byś go tak niechwalił :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:35_________________________________________________

A przymierzałeś avusy?? :naughty:

ku*wa lać jest taki że muszą być dystansiki :naughty:

Opublikowano

gdybyś miał innego grilla to byś go tak niechwalił :gwizdanie: :tongue4:

gdybym miał innego grill, to bym właśnie ten co ma rafał montował :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Gdyby pogoda się nie zdupiła miałem w planach jakąś sesję nad zamkiem w Rabsztynie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:36_________________________________________________

Za duże koszty ;(
Opublikowano

gdybyś miał innego grilla to byś go tak niechwalił :gwizdanie: :tongue4:

gdybym miał innego grill, to bym właśnie ten co ma rafał montował :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hehe :wink4: jak byś wyczaił jeszcze takiego grilla to daj znać najlepiej na komóre bo widzisz że tutaj walka kto pierwszy ten lepszy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gdybyś miał innego grilla to byś go tak niechwalił :gwizdanie: :tongue4:

gdybym miał innego grill, to bym właśnie ten co ma rafał montował :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hehe :wink4: jak byś wyczaił jeszcze takiego grilla to daj znać najlepiej na komóre bo widzisz że tutaj walka kto pierwszy ten lepszy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

napisałem ci na gg a tych co miałem komórki puściłem sms-a
Opublikowano

bałem się, że pójdzie od ręki a cena była - co najmniej okazyjna :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:42_________________________________________________

chyba te AVUSY zostawię na zimę, a na lato takie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t100827.0.html;highlight=dystanse

:kox:

Takie felgi chciałem :slina: :slina: Ale bardzo ciężko znaleź ;(

ori są tylko 18 w wzwyż :gwizdanie:
Opublikowano

napisałem ci na gg a tych co miałem komórki puściłem sms-a

nom wiem ale wtedy akurat spałem :confused4::polew:

Opublikowano

bałem się, że pójdzie od ręki a cena była - co najmniej okazyjna :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:42_________________________________________________

chyba te AVUSY zostawię na zimę, a na lato takie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t100827.0.html;highlight=dystanse

:kox:

Takie felgi chciałem :slina: :slina: Ale bardzo ciężko znaleź ;(

ori są tylko 18 w wzwyż :gwizdanie:

Poszedł od ręki i to za jaką cenę :naughty: No szukałem takich 18-stek właśnie ale trafiłem te BBS i jestem mega zadowolony :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:44_________________________________________________

napisałem ci na gg a tych co miałem komórki puściłem sms-a

nom wiem ale wtedy akurat spałem :confused4::polew:

Dobrze że dużo śpisz :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.