Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka pewnie siedzi na technicznym... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:35_________________________________________________

jestem ale h.. wie czy odpisywać bo Akjam tu nieraz po ogień wpada :gwizdanie:

Czasem zaśnie mi się po browarze... :wink4:

no na technicznym siedzę i szukam jak dorezać mojego ADR-a :polew:

co tam słychać

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No leci jakoś. :wink4: Jedzie ktoś jutro do Gliwitz na spota? :evil:

Opublikowano

ja jutro chleje, robię przedświąteczny RESET bo inaczej tego nie ogarnę :lol1:

Opublikowano

No leci jakoś. :wink4: Jedzie ktoś jutro do Gliwitz na spota? :evil:

ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:43_________________________________________________

ja jutro chleje, robię przedświąteczny RESET bo inaczej tego nie ogarnę :lol1:

moge tez bo bym sie cos napil :slina:

Opublikowano

Znowu alko... :disgust:

:tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4:

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne :naughty: wiec dawaj jutro do mnie

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

:polew: :polew: :polew:

A co do tego picia to już zaczynacie od rana jutro? :mysli:

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

:polew: :polew: :polew:

A co do tego picia to już zaczynacie od rana jutro? :mysli:

a jak, jak pic to od rana :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:50_________________________________________________stanley podpatruje moze tez sie dolaczy jutro :naughty:

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne :naughty: wiec dawaj jutro do mnie

ja zapraszam,bo jutro mi robią kuchnie - ciag dalszy :wallbash:

więc możemy pochlać i ich dojechać na koniec :kox:

a co akjam też się piszesz :gwizdanie:

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne :naughty: wiec dawaj jutro do mnie

ja zapraszam,bo jutro mi robią kuchnie - ciag dalszy :wallbash:

więc możemy pochlać i ich dojechać na koniec :kox:

a co akjam też się piszesz :gwizdanie:

Około południa będę w Gliwicach więc może bym już został... :kox:
Opublikowano

no ta ale ja mieszka w Tychach :gwizdanie:

Opublikowano

kurna no alko, tak mnie wszystko wk***ia :wallbash: a najbardziej to ta co teraz się kompie obok w łazience

diman, ja mogę jutro od rana , mam wolne

to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne :naughty: wiec dawaj jutro do mnie

ja zapraszam,bo jutro mi robią kuchnie - ciag dalszy :wallbash:

więc możemy pochlać i ich dojechać na koniec :kox:

a co akjam też się piszesz :gwizdanie:

do ciebie nie jade bo mowiles ze masz problemy z twoja wiec moze byc bitka u was w chaci i bede musial wydupiac bez butow to se odpuszcze :gwizdanie:

Opublikowano

siemanko

koła wyważone na nowo przez serwis Mercedes Benz :ad: i jadę jak po szynach :dance: :>

Opublikowano

siemanko

koła wyważone na nowo przez serwis Mercedes Benz :ad: i jadę jak po szynach :dance: :>

:ok2:
Opublikowano

no ta ale ja mieszka w Tychach :gwizdanie:

No ta ale może bym podjechał z dimanem do Ciebie choć widzę, że diman się Twojej boi... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________

siemanko

koła wyważone na nowo przez serwis Mercedes Benz :ad: i jadę jak po szynach :dance: :>

To co w końcu było nie tak? :mysli:
Opublikowano

no ta ale ja mieszka w Tychach :gwizdanie:

No ta ale może bym podjechał z dimanem do Ciebie choć widzę, że diman się Twojej boi... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________

siemanko

koła wyważone na nowo przez serwis Mercedes Benz :ad: i jadę jak po szynach :dance: :>

To co w końcu było nie tak? :mysli:

co sie dziwisz ze sie boja ja jej nie znam to mam prawo sie bac miszka z nia mieszka i dopiero sie boi wiec co mi sie dziwisz :decayed:

Opublikowano

no ta ale ja mieszka w Tychach :gwizdanie:

No ta ale może bym podjechał z dimanem do Ciebie choć widzę, że diman się Twojej boi... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________

siemanko

koła wyważone na nowo przez serwis Mercedes Benz :ad: i jadę jak po szynach :dance: :>

To co w końcu było nie tak? :mysli:

co sie dziwisz ze sie boja ja jej nie znam to mam prawo sie bac miszka z nia mieszka i dopiero sie boi wiec co mi sie dziwisz :decayed:

Jak Nas będzie więcej to może Nas nie wyrzuci. :wink4:
Opublikowano

:hi: dobra pany ja sie zawijam do wyra nara

i zapraszam na spota do gliwic kto moze :cool1:

Opublikowano

Stan bo ja się bałem ze swoimi jechać żeby nie wyszło, że fele mam krzywe :polew: ale jak mówisz, że wyważyli i ok to mam szanse :kox:

no to wpadajcie zrobimy parapetówę i moja oszaleje :kox:

to co wpadacie ? czy wydygacie ? bo jak tak to kupie rano 0.7 na rozgrzewkę :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.