Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan bo ja się bałem ze swoimi jechać żeby nie wyszło, że fele mam krzywe :polew: ale jak mówisz, że wyważyli i ok to mam szanse :kox:

no to wpadajcie zrobimy parapetówę i moja oszaleje :kox:

to co wpadacie ? czy wydygacie ? bo jak tak to kupie rano 0.7 na rozgrzewkę :kox:

Ja się jutro odezwę do Ciebie jakby co. Muszę jakiś trnsport zorganizować z powrotem! :evil:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan bo ja się bałem ze swoimi jechać żeby nie wyszło, że fele mam krzywe :polew: ale jak mówisz, że wyważyli i ok to mam szanse :kox:

no to wpadajcie zrobimy parapetówę i moja oszaleje :kox:

to co wpadacie ? czy wydygacie ? bo jak tak to kupie rano 0.7 na rozgrzewkę :kox:

no stary dwa razy nie mow bo ci rozniesiemy ta nowa chałupę :decayed:

Opublikowano

c**jowo wyważone były, jedno koło było tylko ok.

Niestety na picie ja się nie mogę pisać, sorry - praca :disgust:

Jutro na II zmiane, a w sobotę muszę na rano

Jak się dzisiaj dowiedziałem od przyszłego tyg mam tylko I zmiane :rolleyes:

Opublikowano

a masz moj nowy nr :tongue4:

Opublikowano

Stan bo ja się bałem ze swoimi jechać żeby nie wyszło, że fele mam krzywe :polew: ale jak mówisz, że wyważyli i ok to mam szanse :kox:

no to wpadajcie zrobimy parapetówę i moja oszaleje :kox:

to co wpadacie ? czy wydygacie ? bo jak tak to kupie rano 0.7 na rozgrzewkę :kox:

no stary dwa razy nie mow bo ci rozniesiemy ta nowa chałupę :decayed:

:good::kox::good::kox::good::kox::good::kox:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________

a masz moj nowy nr :tongue4:

No nie mam ale jak masz wolne to pewnie od rańca będziesz na forum... :cool1:
Opublikowano

ja tam mówię poważnie wpadajcie, w sumie dano się nie resetowałem od godzin rannych :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam mówię poważnie wpadajcie, w sumie dano się nie resetowałem od godzin rannych :gwizdanie:

Ja też mówię serio! w kontakcie! A teraz spadam się drzemnąć. :wink4:
Opublikowano

ja tam mówię poważnie wpadajcie, w sumie dano się nie resetowałem od godzin rannych :gwizdanie:

kur.. synek, mam se na telefon pochytać ? :mysli:

albo prima aprilis ? :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam mówię poważnie wpadajcie, w sumie dano się nie resetowałem od godzin rannych :gwizdanie:

kur.. synek, mam se na telefon pochytać ? :mysli:

albo prima aprilis ? :gwizdanie:

Jak już Ci wyważyli te kółka to pier... ich i weź se wolne na telefon! :naughty::kox:
Opublikowano

poważnie mówię, jak akjam napisał w kontakcie, też idę w kimono :hi:

Stan to bierz na żądanie :gwizdanie: i pijemy

:hi:

Opublikowano

poważnie mówię, jak akjam napisał w kontakcie, też idę w kimono :hi:

Stan to bierz na żądanie :gwizdanie: i pijemy

:hi:

to sie zastanowie nad tym urlopem, bo jutro miałem składac podanie o podwyżkę [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:18_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

No ładna biba się szykuje od rana. Ja też mam wolne i chyba się wybiorę do gliwic :wink4:

Opublikowano

dobry :yeah:

Opublikowano

dobry :yeah:

siemano :hi:

to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :yeah:

siemano :hi:

to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:

lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy

Opublikowano

dobry :yeah:

siemano :hi:

to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:

lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy

jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli :evil:

Opublikowano

dobry :yeah:

siemano :hi:

to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:

lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy

jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli :evil:

liczyłem, że pomożesz :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :yeah:

siemano :hi:

to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:

lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy

jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli :evil:

liczyłem, że pomożesz :polew:

a no jak tak stawiasz sprawe to dawaj adres zara bede :gwizdanie:

Opublikowano

Al Bielska 143c :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.