Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Keżor Pucek
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może kupcie sobie sami bo nie chce mi się latać po sądach :polew:

teraz już poważnie lecę :)

:hi:

Pucek!!! Ale ten sklep otwierają dopiero jutro rano!!! Można wynosić jak jest normalnie otawry a teraz możesz mieć więcej kłopotów... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poważnie to ja też idę spać :shocked::polew:

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

:hi:

nic nie tracisz, też nie nadrabiałem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

jasneee, lekka :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

:polew: :polew:
Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

Krolu! Nie chlej tak!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

:hi:

nic nie tracisz, też nie nadrabiałem :gwizdanie:

:punish:

i jeszcze się przyznajesz? :cool1:

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

jasneee, lekka :gwizdanie: :cool1:

:polew:

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

Krolu! Nie chlej tak!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to za stare czasy było kumpel wyszedł z więźnia :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

:hi:

nic nie tracisz, też nie nadrabiałem :gwizdanie:

:punish:

i jeszcze się przyznajesz? :cool1:

wiesz czemu ?zawsze jest to samo [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:12_________________________________________________

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

Krolu! Nie chlej tak!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to za stare czasy było kumpel wyszedł z więźnia :gwizdanie:

zcwelili go ?

Opublikowano

:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:

Krolu! Nie chlej tak!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to za stare czasy było kumpel wyszedł z więźnia :gwizdanie:

:nabijasie:
Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

widać :kox:
Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

też tak mam na bani :good:

Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

jednym palcem to możesz... :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:13_________________________________________________

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

trzymaj sie :hi:

Opublikowano

Dobra Pany ja też spadam... Zapodaje sobie "Skazanego na Bluesa" i ide odpoczywac...

Do jutra w Kato... :hi: :hi: :hi:

a możesz nie przyjeżdżać ?

Opublikowano

ja nie czytam bi mi sie l;iterki mieszaja i pisze jednym palcem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

też tak mam na bani :good:

na bani to ja mógłbym bloga pisać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.